Yaz için 4 En İyi Kumaş

yazlık kumaş,yazlık kumaş satışı,yazlık moda kumaş,yazlık şifon kumaş,yazlık keten kumaş,yazlık kot kumaş,parti kumaş alan,parti kot kumaş,parti keten,parti şifon,parti astar,parti jarse,parti denye kumaş,Keten,denim,kot,rayon,pamuk

Sıcak Havalarda En İyi Kumaşlarla Yaz Aylarında Nasıl Soğuk Kalınır?

Yaz birçok yerde çok kısa ömürlü olabilir ve her dakikasını her zaman emmek isteyebilirsiniz, ama bazen dışarıda o kadar dayanılmaz derecede sıcak olur. Yaz veya sıcak hava kıyafetleri için mükemmel olan bu hafif, nefes alabilen kumaşlarla bu sezon serin kalın.

Yaz için 4 En İyi Kumaş

  1. Pamuk
rayon kumaş

rayon kumaş

Pamuk sıcak havalarda en iyi kumaşlardan biridir. Sadece ucuz kumaş ve büyük ölçüde mevcut değil, aynı zamanda ısı için de harika. Pamuk yumuşak, hafif, nefes alabilen ve terlemeyi emen, ısının vücuttan kaçmasına ve serin kalmanıza izin verir. Sayısız stilde ve renkte geliyor, yani hemen  her ihtiyaca uyacak bir pamuklu giysi bulabiliyorsunuz. Farklı niteliklere sahip çeşitli pamuk karışımları da vardır. Pamuk oldukça buruşuklaşır, ancak pamuklu bir polyester kot kumaş alan karışımı sizi demir yapmaktan alıkoyacaktır. Ancak pamukta bazı olumsuzluklar var parti kumaş alanlar. Çok fazla terliyorsanız, pamuk nemi emer ve bu nedenle ağır ve ıslak hale gelebilir, ayrıca açık renklerde takarsanız, koltuk altlarınızda veya yakanızda nem lekeleri de olabilir.

  1. Keten

Keten, yaz için başka bir üst seçimdir. Aynı zamanda çok hafif ve ısının vücuttan kaçmasına izin veren gevşek bir dokunuş. Çok fazla nem emer ve çabuk kurur, sizi serin ve kuru tutar. Sert olma eğilimindedir, ama bu aynı zamanda vücudunuza yapışmaması anlamına gelir. Keten ayrıca sık sık kırışır, ama birçok insanın hoşuna gider ve onu bir stilin ve keten kumaş alan  bir parçası olarak görür.

  1. Rayon
yazlık kumaş,yazlık kumaş satışı,yazlık moda kumaş,yazlık şifon kumaş,yazlık keten kumaş,yazlık kot kumaş,parti kumaş alan,parti kot kumaş,parti keten,parti şifon,parti astar,parti jarse,parti denye kumaş,Keten,denim,kot,rayon,pamuk

yazlık kumaş

Rayon, pamuk, odun hamuru ve diğer doğal veya sentetik elyaflardan harmanlanmış, insan yapımı bir kumaştır. İpek için daha ucuz bir alternatif olarak icat edildi (ki bu da iyi bir yaz kumaşı ipek yapar). Rayon, diğer kumaşlardan daha fazla nefes almasını sağlayan ve ona bir gövdeye yapışmasını önleyen bir hafiflik kazandıran çok ince liflere sahiptir. Rayon çok rahat ve serinlemesi nedeniyle, spor giyim ve yazlık elbiseler için özellikle iyi parça kumaş alanlar bir kumaştır.

  1. Denim / Denim kumaş alan çok sıkı dokunmuş pamuktan yapılmıştır, bu nedenle pamuk gibi nefes alabilir ve ter emicidir. Ancak, denim daha ağır bir kumaş olma eğilimindedir, bu nedenle bazı insanlar tercih eder bir taklit denim gibi, bu yüzden denim ile aynı yararları vardır, ama kilo daha hafiftir.

Yaz ayrıca lekelerin mevsimi gibi görünüyor: çimen, kir ve ketçap bolca. Bu harika yaz kumaşlarından birini leke ile tahrip etmeyin, mümkün olan en kısa zamanda  götürün, böylece bu yaz serin kalmanıza yardımcı olabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!