Mükemmel Gelinlik Kumaşı

en kaliteli gelinlik kumaşları,gelinlik kumaşları isimleri,gelinlik tülü fiyatları,ziberlin kumaş fiyatları,dupont kumaş fiyatları,eminönü gelinlik kumaşları,simli gelinlik tülü,3 boyutlu gelinlik kumaş,parti gelinlik kumaş,stok gelinlik kumaş,saten gelinlik,tül gelinlik,gelinlik kumaş modası,gelinlik modelleri,moda gelinlik,kiralık gelinlik,ucuz gelinlik
gelinlik modası

Mükemmel gelinlik kumaşını seçmenize yardımcı olacak ipuçları

Özel gününüzde kusursuz bir şey olmadığından emin olmak için kendi elbisenizi yapmaya karar verdiyseniz, mükemmel gelinlik kumaşını seçmenize yardımcı olacak bazı ipuçları aşağıda verilmiştir.

Ayna ayna

gelinlik kumaşı
gelinlik kumaş

Güzelliğinizi yansıtmak ve büyük gününüzün her görünümünü yakalamak için, doğru gelinlik seçmek önemlidir. Bununla birlikte, basit parti kumaş alanlar veya abartılı, rafta veya özel yapım, bütçenizin kolayca ödenmesini kolaylaştırabilir. Elbiseni kendin yapmayı veya yetenekli bir arkadaşının senin için yapmasını istediğini düşündün mü? Ya da neden istediğiniz elbiseyi oluşturmak için bir terzi işe almıyorsunuz? Elbisenizi nasıl temin edeceğinize karar verirseniz, seçtiğiniz kumaşın yaşam tarzınıza ve şekline tam olarak uyduğundan emin

olun.

Stil her şeydir

Klasik, bohem, prenses, çiçekli veya askısız: Gördüğünüz tarzı belirlediğiniz stil, hangi gelinlik kumaşını kullanacağınızı belirleyecektir. Her şey, elbisenin akıcı, yapılandırılmış, hafif, ağır, ipeksi, modern veya görünümlü olmasına bağlı.

Ayrıca, düğününüzün yılı, kumaş alan seçiminizde de rol oynayacaktır. Pamuk, saten, keten ve diğer tüm doğal lifler yaz kutlamaları için idealdir; ipek, kadife ve kaşmir kışın en uygunudur.

Popüler kumaşlar

Kıyafetiniz zarif ama rahat olmalıdır. Kumaş alanlar seçiminiz burada çok önemli. İşte en popüler materyaller.

İpek saten: Sağ tarafta parlak bir yüzeye sahip, yumuşak bir yüzeye sahip kumaş ve yanlış taraftaki mat yüzey.

Dantel: Zarifliği bir zarafetin sembolüdür.

Muslin: Esnek ve şeffaf bir ince keten. Muslin parça kumaş alanlar elbise tasarımları, bohem veya imparatorluk tarzı önlükler için ideal hale getirir.

Organze: Hafif, parlak ve şeffaf organze kumaş alan yüksek zarafeti ile değerlenir. Dokusu daha kalın olmasına rağmen, muslin’e benzer.

Tül: Çok ekonomik olan bu malzeme, bir elbise getirdiği hacim nedeniyle tasarımcıları tarafından moda kumaş geri dönüyor. Elbette prenses tarzı önlük ve peçe için kullanılmalıdır.

Mikado ipek: Çok sıkı ve kalın, bu kumaş gelinlikler şık bir görünüm verir. Bu kumaş çok sıcak olduğu için yaz aylarında evleniyorsanız kaçının parça şifon alanlar.

Biraz sabır

en kaliteli gelinlik kumaşları,gelinlik kumaşları isimleri,gelinlik tülü fiyatları,ziberlin kumaş fiyatları,dupont kumaş fiyatları,eminönü gelinlik kumaşları,simli gelinlik tülü,3 boyutlu gelinlik kumaş,parti gelinlik kumaş,stok gelinlik kumaş,saten gelinlik,tül gelinlik,gelinlik kumaş modası,gelinlik modelleri,moda gelinlik,kiralık gelinlik,ucuz gelinlik
gelinlik modası

Gelinlik için kumaş ne olursa olsun, elbisenin yapımı zaman ve hassasiyet alacaktır. Süreç, öngörülemeyen sorunları çözmek için ihtiyaç duyabileceğiniz zaman dahil olmak üzere birkaç ay sürebilir. Bu arada, özel gününüzde koridorda yürürken ne kadar güzel görüneceğinizi düşünün!

Gelinlik satın alma ipuçları

Düğününüzün tarzına göre hangi elbisenin en uygun olduğuna karar verin. Plaj gelinlik, dantel gelinlik, gelinlik ya da başka bir şey mi arıyorsunuz?

Çoğu kadın beyaz bir gelinlik veya benzer bir renk seçer, ancak dikkate alınması gereken daha birçok seçenek vardır kumaş parçası alan.

Bir elbisenin yapılması için altı ay sürebilir, bu yüzden bol zaman ayırın. Stiller her yıl değişir, bu yüzden çok önceden satın almayın gabardin parçası alan.

Gelin kıyafeti için alışverişin anahtarı, vücut tipinizi hangi stilleri tamamladığını anlamaktır. Son trendin ne olabileceğinin aksine, varlıklarınızı sergileyen bir elbise arayın, böylece özel gününüzde en iyi görünecek ve hissedeceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın