Kumaş Nedir? Parça Kumaş Ucuz Kumaş Spot Kumaş.

Kumaş nedir? Parça Kumaş Ucuz Kumaş Spot Kumaş.

Kumaşlar elyaftan yapılmıştır. KUMAŞ SATINN ALINIR. Bu lifler ya iplik halinde bükülmüş ve daha sonra kumaşın bir uzunluğunu elde etmek üzere birbirine örülmüş ya da dokunmuş ya da bir ağ halinde oluşturulmuştur ve dokunmamış bir kumaş olarak bir arada preslenmiş ya da yapıştırılmıştır.

Kumaş alan bir veya daha fazla elyaftan yapılabilir ve özel bir bitirme uygulanmış olabilir. Seçilebilecek binlerce kumaş var ve sürekli yeni kumaşlar geliştiriliyor.

Kumaş özellikleri

Bir kumaş özelliği, belirli bir ürünün kumaşı için gereksinimlerin detaylı bir listesidir. Bu genellikle tasarımcı tarafından değil üretici tarafından yazılır, böylece tasarımcı prototip için kumaş parçası alan seçerken sınırlamaları anlar.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE ALINIR… 0536 336 43 43

Top kumaş alan,parti top kumaş alanlar,stok top kumaş alanlar,spot top kumaş alanlar, spot top kumaş alan,parti tok kumaş alan,stok top kumaş alan,penye spot top kumaş alanlar,interlok top kumaş alanlar,kot top kumaş alanlar,kadife top kumaş alanlar,polyester top kumaş alanlar,süprem top kumaş alanlar,kumaş alımı satımı,

Bir Çocuğun Parti Elbisesi için Örnek Kumaş Özellikleri

Pembe bir gölge olmalı

Parlaklık / parlaklık olmalı

Makinede yıkanabilir olmalı

Leke tutmaz veya Filigran tutmalı

Satın almak makul derecede ucuz olmalı

Şeklini korumak için dokunmalı

Pürüzsüz ve rahat giyilebilir olmalı

Boyayı iyi tutmalı ve yıkama sırasında renk kaybetmemelidir

Bir makineyi dikmek kolay olmalı

Hafif olmalı, ancak görünmemelidir

Her iki şartname de gereklilikleri belirleyerek, projenin ihtiyaçlarını en iyi karşılayan bir kumaş seçmesi gereken tasarımcı için kumaş seçimini kolaylaştırır.

Üretime hazırlanmak

Kucuk Puantiyeli Kumaş,Puantiyeli Poplin Kumaş,Puantiyeli Kumaş Elbiselik,Viskon Puantiyeli Kumaş,Küçük puantiyeli Kumaş,Puantiyeli Kumaş Fiyatları,Puantiyeli Döşemelik Kumaş,Kırmızı Puantiyeli Kumaş, Puantiyeli kumaş satan, Puantiyeli kumaş alanlar, Puantiyeli kumaş alan, Puantiyeli satan yerler,kilo ile Puantiyeli kumaş,

Kumaşlar : Ürününüz için uygun olacaksa, örneğin esnek olmayan, yıkanabilir olması durumunda, kumaşın olması gereken her şeyi listelemek iyi bir fikirdir. Bir kumaşın özelliklerinden emin değilseniz, önce denemeniz gerekebilir.

Bileşenler : Dişler ve tespitler dahil. Mağazalarda ne olduğunu görün, bir şeyleri test edin ve doğru etkiyi ve işlerini vermelerini sağlayın.

Maliyetlendirme : Kumaş ve parça kumaş alanlar seçiminizi düşündüğünüzde, fikrinizin uygulanabilir olup olmadığını görmek için bir maliyet tablosu yapmanız gerekecektir. Kamuoyu aramak iyi bir fikirdir.

Bakım sonrası : Bakım etiketleri ve diğer detaylar

Sürdürülebilirlik, çevresel ve sosyal konularla ilgilenilmesi gerekenler.

En iyi kumaş nasıl seçilir? Ucuz Kumaş.

Bir kumaş seçerken, aşağıdakiler de dahil olmak üzere, dikkate alınması gereken birçok faktör ve cevaplanması gereken sorular vardır:

Ürüne girildiğinde neler yapabilmelidir?

Bu ürün için iyi görünen ne olurdu?

Kumaşa harcadığım bütçenin ne kadarı var?

Şu anda kumaşta moda nedir?

Benzer ürünler için başka tasarımcılar neler seçti?

Seçimimde herhangi bir talebi olan var mı? (Müşteri / şirket kısıtlamaları)

Bana hangi kumaş seçenekleri sunuluyor?

Kumaşı tasarladığım renk veya desende alabilir miyim?

Kumaşımın sahip olmasını istediğim özel özellikler var mı?

Kumaşlarda tasarımımı geliştirecek yeni gelişmeler var mı?

Kumaş seçimim ürünümün popülaritesini etkiler mi?

Kumaş seçimim ürünümün kalitesini ve / veya bakımını etkiler mi?

Bu kumaşı kullanırsam yine de ürünümü üretebilecek miyim?

Çalışmak için özel bir ekipman almam gerekecek mi?

Cevaplar önemlidir; alınan kararlar tasarımı tamamen daha iyi – veya çok hafif alındığında daha da kötüsü için değiştirebilir.

Kumaş seçiminde ortak senaryolar

Bebek Kıyafetleri. Parti Kumaş Alan.

Bebek cildi çok hassastır. Kıyafetler gerçekten rahat olması için yumuşak ve esnek olmalıdır. Dolayısıyla yumuşak, örme, kumaşlar popülerdir. Pamuklu kumaş alan bebekler için uygundur. Sentetik emici değildir ve yaz için tahrişe neden olur, basit pamuklu elbiseler kışa uygundur, bir pamuklu elbise giyilir ve üzerine yünlü giysiler rahatlık için giyilebilir.

Yürümeye başlayan çocuk

Bir bebek için kıyafetler, temel olarak koruma ve rahatlık sağlayacak şekilde tasarlanmalıdır. Bir bebek ayakta durmayı, oturmayı, sürünmeyi, sürünmeyi, yürümeyi ve tırmanmayı öğrenir. Giysilerin yürümeye başlayan giysileri, rahatça ve rahatça hareket etmelerini sağlamalıdır. Giysiler hafif olmalı ancak sıcaklık vermelidir. Toprak ve kir toplamayan yumuşak, pürüzsüz bir kumaş idealdir.

Okul öncesi çocuk

Puantiyeli Uzun Elbise,Puantiyeli Şifon Elbise,Puantiyeli Elbise modelleri,Puantiyeli Elbise modası,Puantiyeli elbise,Puantiyeli Elbise Koton,Beyaz Puantiyeli Elbise,Siyah Puantiyeli Elbise Tesettür, Puantiyeli saten, Puantiyeli krep, Puantiyeli kot kumaş, Puantiyeli şifon kumaş alanlar, Puantiyeli viskon kumaş alan,

3-4 yaş arasındaki bu yaşta çocuk kıyafetleriyle ilgilenir, bu yüzden çocuğun çoğunlukla kıyafetlerden öğrendiği yerlerde dikkatlice seçim yapılmalıdır. Parlak renkler ve favori renkleri kırmızı, sarı, mavi ve yeşil çocuklar tarafından tercih edilir. Oyun kıyafetleri gardırobunda daha fazla olmalı.

Okul öncesi çocuk giysileri uygun, dayanıklı ve rahat olmalıdır. Yazlık giysiler için pamuk, kış için yün ve trikolar, pamuklu astar ile ipek malzeme giyilebilir.

Yorum Yap