Kumaş Alan Yerler

Kumaş
Kumaş Alan Yerler

Şık kumaşlar 2018 Her moda sever için kusursuz bir moda ve şık bir görüntü yaratmak için ve sadece dünya podyumlarının yenilikleri hakkında data sahibi olmalısınız. Bunlar modaya uygun silüetler, kesim, renk ve elbette kumaşlar.

kumaş alan yerler
kumaş alan yerler

Netice, ucuz kumaş modaya uygun kıyafetler oluşturmanın temelidir. Öyleyse, 2018 senesinde tasarımcıları seçmek için önerilen malzemeler, kumaşlar ve doku nedir? Belli bir giyim seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Moda kumaşlar: renk favoriler Renk aralığında, mavi ve yeşil tonları uygun olacaktır: parlak mavi gölge ve sakin mavi, ve deniz masmavi. Ek olarak mor lavanta, sarı renkli yumuşak gri, kum ve yeşil. Sakin renkler, sarı, turuncu, pembe ve kırmızıdan oluşan şık kumaş lekeleri ile seyreltilir.

Siyah-beyaz kombinasyon, herhangi bir halde gerçek olacak – iki renkli bir ceket, bir kıyafet, ayakkabı. Çeşitli renklerden sonra, kendinizi tamamen siyah-beyaza dalmak modaya uygun olacaktır. Çok parlak renkler uygun olmadığında, modaya uygun bir trend, ofis giysileri için mükemmeldir.

Kot sevenler, kumaşın hafifliğini veren, narin açık mavi geçişler ile tarzında moda kot kumaştan memnun olacak. Elbiseler, kot pantolonlar, şortlar – her modaya uygun denim malzemelerden uygun modelleri kolayca seçebilir. İnce bir şeritte modaya uygun kumaşlar, İskoç kafesi ve klasik baskı “kaz-pençe” tekrar modaya dönüyor parça kumaş. Güzel ekose etekler ve elbiseler, çizgili kazaklar ve benzer baskılarla giyilen diğer giysiler, kızın yaşı ne olursa olsun, inanılmaz derecede asil ve hem de şahane bir görünüme haizdir.

Kumaş
Kumaş Alan YerlerMevsimin oldukça önemli bir trendi kapitone kumaştır. Hem de moda kumaş deseni çok farklı olabilir. Yatay veya dikey şekiller, klasik bir eşkenar dörtgen veya karmaşa bir süs – ne seçilir, size kalmış! Moda kumaş alanlar 2018 – kadife kumaş gelişmeler sayesinde kadife benzer biçimde modaya uygun bir kumaş modaya göre değişir, sadece kot parçası alanlar her süre rahat ve şık kalır. Kadife ceketler, ceketler ve gömlekler özel bir mükemmellik. Aynı zamanda renkler ve çizimler en sıra dışı olabilir. Soğuk iklimde yaşayan moda kadınları artık sıcak ve rahat pantolonlar ve kadife ceketler üzerinde donmayacaklar kumaş alanlar.

Kadife şeklinde modaya uygun bir parti kumaş alan her vakit güzel ve aristokrat olmuştur. Önceleri, bu moda kumaş sadece camianın üst sınıfında mevcuttu. Fakat vakit değişiyor ve bugün kadife hepimiz için erişilebilir. Ek olarak, hem iş kıyafeti bununla beraber bir gece elbisesi içinde uygundur. 2018’de tasarımcılar geniş bir renk yelpazesi ve modaya uygun kumaş renkleri sunar parça kot alanlar. Kısıtlı siyah ve kahverengi, lüks şarap ve bordo ve diğer renkler gardırobunuza özel bir arıtma ve benzersizlik katacaktır. Asil kadife elbiselerden elbiseler, bluzlar, üstler, takımlar, pantolonlar ve ceketler, günden güne şık ve pahalı görünebilen sahiplerini memnun edecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın