Kot Kumaş Al.

Kot Kumaş Al.

Denim tekstillere kadar giyim projeleri için her zaman popüler bir seçimdir. Dayanıklı ancak yumuşak bir kumaş oluşturmak için geleneksel bir dimi dokuma ile dokunur. Esas olarak mavi bir kumaş olarak düşünülürken, Denim çok çeşitli renklerde ve baskılarda mevcuttur.

Denim kumaş, hem dayanıklılık hem de rahatlık gerektiğinde iş kıyafetleri için ayrılmış gibi görünüyor. Yaygın kullanım alanları, mekanik ve ressamların giydiği mavi kottan yapılmış tulumlardı.

Jean kumaş sağlam bir kumaştı, ancak denimin dayanıklılık ve rahatlık gibi ek faydalarını sunmadı. Yaygın kullanım alanları arasında üst katlar, yelekler veya kısa ceketler ve kestane, zeytin, siyah, beyaz ve mavi jean pantolonlar bulunur.

Denim kumaş çeşitliliği, birçok saf pamuk seçeneği ve hepsi çeşitli ağırlık ve renklerde mevcuttur. İmparatoriçe koleksiyonu  Kumaş , Baskılı Denim, İşlemeli Denim, Yıkanmış Denim, Ağır Denim ve Hafif Denim seçeneklerini içermektedir.

Stok denim kumaş alanlar,parti denim kumaş alanlar,spot denim kumaş alanlar,stok denim kumaş,parti denim kumaş,spot denim kumaş,imalat fazlası kumaş alan,imalat fazlası kumaş alanlar,imalat fazlası kot kumaş,parça denim kumaş alanlar,mamul kumaş alanlar,yarı mamul kumaş,ham denim kumaş,ham kumaş alan
parça kot alan kot parçası alanlar parça kot kumaş likralı kot

Çözgü ipliği geleneksel olarak çivit boyadan elde edilen mavi pigment ile boyanmaktadır. İndigo, 19. yüzyılın sonunda sentetik boyaların kullanılmasına kadar insanlığın bildiği en önemli doğal boyaydı. Çivit mavisinin bir renk olarak dayanıklılığı ve tonunun karanlığı, sık yıkamanın mümkün olmadığı durumlarda onu iyi bir seçim haline getirdi. 1894’te indigoya artık ihtiyaç duyulmadı – sentetik bir boya işlemi mükemmelleştirildi.

Bir dimi dokumada (denimde kullanılır), kumaş, çözgü ve dolgu ipliklerinin kumaşın yüzünde veya sağ tarafında diyagonal bir etki yaratan ve diyagonal paralel çıkıntıların bir yüzeyine sahip olan çapraz bir etki yaratan aşamalı bir geçişle birleştirilerek yapılır. Bazı dimi dokuma kumaşlarda, çapraz etki kumaşın arka tarafında da açıkça görülebilir. Kotun sağ dimi yapısı sayesinde kumaş yüzeyinde bir renk baskındır. Ayrıca, kumaşı yapmak için ipliklerin bu şekilde dokunmasından dolayı, kumaş çok güçlü ve dayanıklıdır.

Kot Kumaş Satanlar Denim Kumaş Satan Ucuz Kot Kumaş

Yıllar boyunca, önceden yıkanmış, taşla yıkanmış, kumlanmış ve eski / kirli de dahil olmak üzere birçok farklı denim kumaş işlemi uygulanmıştır.

Mavi kot pantolon, madenciler, çiftlik sahibi, çiftçiler, demiryolu işçileri ve öğretmenler gibi çalışkanların yaşam tarzını barındırıyordu. Batıdaki yaşam zordu, işler zordu ve günler uzundu. Kot pantolon şık olmadı. Dayanıklı olmaları için yapılmıştır.

Her zaman popüler ve modaya uygun olan denim görünümü, kıyafetlere, ev eşyalarına, aksesuarlara ve daha pek çok şeye uygulanabilir. Burada pamuk, Tencel ve diğer elyaflar da dahil olmak üzere çok sayıda denim ve denim görünümlü kumaş koleksiyonu bulacaksınız. Tencel yumuşak, dayanıklı ve çevre dostu olarak kabul edilen modern bir kumaştır. Çizgiler, lekeli noktalar, kravat boyası ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli kumaş ağırlıkları ve çok çeşitli tasarımlar arasından seçim yapın. Seri ayrıca streç denim içerir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!