Kot Kumaş Fabrikaları. Yıkanmış Kot Kumaş.

Kot Kumaş Fabrikaları. Yıkanmış Kot Kumaş.

Kot Kumaş Fabrikaları. Yıkanmış Kot Kumaş.

İyi kot pantolon üzerindeki etiketler daima kumaştan ve üzerlerindeki yazılardan oluşacaktır – basılı değil, işlemeli. Bu, tüm etiketler için geçerlidir: ve şirket içi etiketler ve üretici, kumaşın bileşimi, yıkama koşulları ve diğer her şey hakkında bilgi içeren bilgi şeritleri.

Ancak “Kot Kumaş Fabrikaları gerçek bir etiketin sadece bir deri etiketi olabilir” kuralı unutulmalı – ondan çok zaman önce çekildiler. Hatta ilk ve efsanevi kotun üreticisi bile, takipçilerinden bahsetmeksizin, bunun için gitti. Giderek markalı deri, deri ve hatta kalın kumaş parçası alanlar için kullanılıyor. Buradaki şart tek bir şey: etiket üzerindeki tüm etiketler logoya uygun olmalı ve okunabilir olmalıdır. Yama herhangi bir şüpheye yol açarsa, satın almayı reddetmek daha iyidir: ürünlerin kalitesi geleneksel olandan daha düşük olabilir.

Boyut

Kumaşın ve aksesuarların kalitesi yüksekse, kot parçası alan kendiniz deneyebilirsiniz. Kural olarak, istenen kot boyutunun iyi olduğunu hayal ederek mağazaya gidiyoruz – W (bel çevresi) ve L (uzunluk) değerinde. Ancak, normal semboller yerine üretici, basit bir sayısal veya alfabetik boyut sistemine başvurmaya karar verir – ve W32 / L34 yerine (bel çevresi 32 inç, uzunluk 34 inç), aniden L veya etiketin üzerinde sadece 46 belirir.

En sağlam yol uyuyor. Kadınların her zaman yıkanmış kot kumaş ölçmeleri önerilir, erkekler – eğer rakam standart değilse. Denemeden bir şeyi sadece belli bir üreticinin aynı modelinin kotunu satın alırsanız ve üzerinize oturacaklarından emin olarak bilirsiniz.

Fakat birçok erkek hala uydurma olmadan kot alma riski taşıyor. Şekil standart ise, o zaman bu yöntem boyutun belirlenmesine yardımcı olacaktır. Kural olarak, tam olarak belinde, kotunda otururken, içlerinde belde, düğmeli olduklarında, önkolu dirsekten tutturulmuş bir avuç içinin sonuna kadar yapıştırabilirsiniz. Elinizle tırmandı – istediğiniz boyut, sarkan veya sığmayan – ihtiyacınız olandan daha fazla veya daha az. Ancak, girmemek için bu takma yöntemi evde en sevdiğiniz kot pantolonları kontrol etmek ve yumruğunuzu düzeltmeniz gerekip gerekmediğini veya tüm kot ve kollarınıza uymamanız gerektiğinden emin olup olmadığını bilmek daha iyidir. O zaman kaç santimetre sığmadığını hatırlamanız gerekir – hepsi bu!

Kotların doğru uzunlukta olduğundan emin olmak çok daha kolaydır. Alışılmadık bir şekilde belirtilmemişse, kemeri modele bağlı olarak belinize veya kalçalarınıza takabilir ve bacakların nerede bittiğini görebilirsiniz. Neredeyse yere ulaşmalılar, o zaman yıpranmış bir durumda birkaç santimetre daha kısa görünecekler. Daha da kesin olarak, bacağın kasıktan nasıl ölçülebildiği, ancak herkes buna özellikle kalabalık bir yerde karar vermeyecektir.

Kot Kumaş Fabrikaları. Yıkanmış Kot Kumaş.
Kot Kumaş Satan Kot Kumaş Fabrikaları. Yıkanmış Kot Kumaş.

Kot Kumaş Fabrikaları.

Ve son olarak, boyut olarak. Kural olarak, yıkanmış kot kumaş pantolon en iyi şekilde eksi bir inç formülü kullanılarak seçilen bel büyüklüğü olan erkek figüründe görünür. Yani, bir miktar çabayla tutturulmaları gerekir, ancak midede çizilmeleri gerekli değildir. Kot pantolonu denemek için içlerinde oturmaya çalışmalısın. Acıyı asla sıkıştırmazlarsa, baldırları bir mengene gibi kesmeyin veya sıkmayın – boyut uygundur.

Yıkanmış kot kumaş kes

Bir çömelme yolu çok iyi değil, “gevşek” kesip kot seçerseniz, aynı boru. Bu kot pantolon tanımı gereği hiçbir şey tutammayacak. Çömelme en iyi test edilen kottur, geleneksel kesim “Kot Kumaş Fabrikaları normal kesim”, yani tüm uzunluk boyunca düzdür. seçeneklerinden ödün verebilirsiniz. Bu test açığa vurmamak en iyisidir. Bununla başa çıkmaları muhtemel olmalarına rağmen: bu özel kesimin kotları en yüksek elastan içeriğine sahip kumaştan dikilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!