İpek Kumaşlar. Spot Kumaş Alan Kişiler

Stok ipek,ipek şifon,multi şifon,şifon kumaş alan yerler,parti ipek,stok ipek,spot ipek,spot ipek kumaş alanlar,stok ipek kumaş alan,ucuz ipek kumaş,ipek kumaş metre fiyatı,peşin ödeme kumaş alan,ipek kumaş satan yerler,toptan ipek kumaş,parça ipek kumaş,ipek kumaş nerede satılır,ipek kumaş nerede bulurum

İpek Kumaşlar. Spot Kumaş Alan Kişiler.

İpek, ipekböceği kozalarından dokunan, zamansız, son derece doğal bir kumaştır. Dünyanın en ünlü moda markaları, izleyicilerin beğenisini kazanan çeşitli erkek ve kadın kıyafetleri için düzenli olarak uygular.

Farklı ipek kumaşların görsel ihtişamı milyonlarca yaratıcı dikiş tutkununa ilham veriyor. Buradaki soru şu şekilde ortaya çıkıyor: İpek kumaşlar ne kadar değerli?

Birçok örgü türü ile temsil edilirler ve her biri spot kumaş alanlar performansını etkiler: el, parlaklık ve çeşitli fiziksel özellikler. Bir kıyafet için kumaşı seçerken, bazı detayların bilinmesi önemlidir. Her biri nasıl hisseder ve Stok ipek,ipek şifon,multi şifon,şifon kumaş alan yerler,parti ipek,stok ipek,spot ipek,spot ipek kumaş alanlar,stok ipek kumaş alan,ucuz ipek kumaş,ipek kumaş metre fiyatı,peşin ödeme kumaş alan,ipek kumaş satan yerler,toptan ipek kumaş,parça ipek kumaş,ipek kumaş nerede satılır,ipek kumaş nerede bulurumbakar? Benzer tipler arasında nasıl seçim yapılır? Bu ya da ipek kumaş alan yapılan tipik kıyafetler neler ? Son olarak, dikiş sürecindeki engeller neler olabilir? Cevaplar aşağıda bulunabilir.

İpek Elbiseler için Neden Popülerdir?

İpek, inanılmaz özelliklere sahip eşsiz bir doğal elyaftır. Bazıları bir örgü tipinden diğerine değişebilir, ancak tüm ipek kumaşların en yaygın olanları tablo 1’de gösterilmiştir:

Elbiseler, Etekler, Bluzlar vb. İçin İpek Türleri

Şifon, krep, georgette, tafta, saten, jakar, organze – hepsi değerli dut ipekinden yapılmıştır. Bununla birlikte, her birinin kumaşın hissettiği ve görünüşünü etkileyen kendine özgü özellikleri vardır. Doğru seçimi yapmak için aşağıdaki tabloya bakın ve her ipek türü hakkında daha fazla bilgi edinin.

Şifon, şimdiye kadarki en hafif doğal parça kumaş olarak bilinir. Sır, bu kumaş alan dokunuşundadır. Düz dokumada sıkıca bükülmüş krep iplikleri ile üretilir. Böyle bir yapı, lifler arasında daha geniş bir alana neden olur; Bununla birlikte, ipek şifon kumaşlar hafif ve akışkan bir örtü ile ilgili değildir. Diğer önemli özellikleri tablo 3’te listelenmiştir.

Parça Şifon kumaş da oldukça dayanıklı, ama narin kumaştır. Yıkanırsa, önemli ölçüde küçülebilir, bu spot kumaş alanlar nedenle bir basın bezi ile hafif bir buharlama, ona iyi bakmanın en iyi çözümü olacaktır. Bununla birlikte, büzülme, saten bir doku ile şifreyi etkilemez – şüphesiz yıkanabilir.

Bir Gelinlik için Organze

Stok ipek,ipek şifon,multi şifon,şifon kumaş alan yerler,parti ipek,stok ipek,spot ipek,spot ipek kumaş alanlar,stok ipek kumaş alan,ucuz ipek kumaş,ipek kumaş metre fiyatı,peşin ödeme kumaş alan,ipek kumaş satan yerler,toptan ipek kumaş,parça ipek kumaş,ipek kumaş nerede satılır,ipek kumaş nerede bulurumOrganze hava, şeffaflık, ses ve parlaklık, bir düğün için uygun olan şeydir. Bu kumaş alan her zaman kompozisyonunda ipek için çok değerli olmuştur. İpek organze’yi gelin ya da gece elbisesi için doğru seçim yapan nedir?

2019 Düğün Trendleri: Organze veya Şifon

Şifon kumaş alanlar ve organzanın geleneksel olarak bir gelinlik için kullanıldığı bir sır değildir. 2018 yılında, bu kumaşlar yine moda ön planda. Her ikisi de oldukça benzer görünebilir, ama aslında, onlar farklı.

İlkbahar / Yaz 2019’de 10 En Popüler Trend Desenleri

İşte bu yaz ipek üzerine uygulanan en yaygın desenler:

çiçek, (Gingham, ekose, Galler Prensi),geometrik,lekeli,çizgili (gökkuşağı, pimli iplikler, siyah ile beyaz, kırmızı, mavi kombinasyonları);,konuşma (pop kültürü desenleri),,retro baskılar,,sanatsal suluboya baskılar,,optik yanılsama baskıları.

Ancak, bugün hangi modelin moda kumaş olduğu önemli değil, çeşitli faktörleri hesaba katmak önemlidir. İlk olarak, planlı bir kıyafetin uzunluğu. İkincisi, vücut şekli. Üçüncü olarak, renk kombinasyonları. Aksi takdirde, bazı modeller her bir özel durum için tamamen uygun olmayabilir. Baskılı ipek kumaşlara alternatif olarak sağlam bir spot kumaş alanlar mükemmel bir seçim olabilir. Görkemli, dalgalı perdeler ve yumuşak ışıltılar, pek çok ipek tipinin desensiz bile mükemmel görünmesini sağlar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!