Pamuk ve Keten Yazlık Kumaşlar.

Yazlık kumaş,yazlık kumaş modası,yazlık kumaş modelleri,bu yıl yazlık kumaş modası,yazlık kumaş modaları,keten kumaş modası,viskon yazlık kumaş,viskon yazlık kumaş

Pamuk ve Keten Yazlık Kumaşlar.

Sıcak bir yaz gününde nasıl serin kalırsınız? Isı için üretilen kumaşları giyin. Pamuklu, keten, viskon, ipek – dolabınız için seçebileceğiniz düzinelerce yaz malzemeleri var. Sıcaklığın yükselmesi için en uygun kumaş, nefes alabilir ve rahat olmalıdır.

Doğal liflerin sentetiklerden ve birkaç nedenden daha iyi olduğunu söylemeden geçer. Birincisi, doğadan gelirler, sentetik malzemeler ise kimyasal maddelerden yapılır. İkincisi, yüksek cilt duyarlılığı olanlar için hipoalerjenik ve mükemmeldir. Doğru seçimi parça kumaş alanlar yapmanıza yardımcı olmak için sezon boyunca en iyi arkadaşlarınız olacak olan kapsamlı bir hafif kumaş rehberi hazırladık.

Sıcak Havalarda Giyecek En İyi Kumaş Nedir?

şifon kumaş, şifon kumaş çeşitleri, şifon kumaş modelleri, toptan şifon kumaş, perakende şifon kumaş, şifon kumaş özellikleri, şifon kumaş fiyatı, şifon elbise, şifon elbise modelleri, şifon bluz modelleri, şifon şal modelleri, şifon elbiseler, uzun şifon elbiseler, şifon abiye elbiseler, şifon gömlek, şifon gömlek al, şifon gömlek satın al, şifon şal, şifon şal yapımı, şifon şal satın al, ipek kumaş fiyatı, ipek kumaş metre fiyatı, fransız şifon kumaş fiyatları,krep şifon kumaş fiyatları,multi şifon kumaş fiyatları,janjanlı şifon kumaş,desenli şifon kumaş,çiçekli şifon kumaş,şifon tül kumaş,ucuz şifon kumaş, şifon kumaş,parça şifon kumaş,saten şifon,krep şifon,multi şifonOfisiniz için kıyafet dikmek için kumaş seçiyor olun, gündelik yürüyüşler veya çıkışlar, hile yapacak liflerin listesi aşağıdadır:

Pamuk

Keten

İpek

Viskoz

Özelliklerine bir göz atalım ve onları yaz sıcağında bu kadar uygun yapan şeyleri görelim.

Pamuklu Kumaşların Avantajları

Pamuklu kumaşlarla çalışmaya başladım . Pamukluydu, çünkü çalışmak, yıkamak, dikkat çekmek, sıcak veya soğuksa giymek kolay. Bu harika. Bu başlangıçtı.

Pamuk, yazlık giysiler söz konusu olduğunda en çok aranan kumaş alan biridir. Çok çeşitli dokular ve dokularda mevcut, diğer garnitürlerin yardımı olmadan, temel gardırobunuzu kendi başına kolayca oluşturabilir.

Bitkiden türetilen bu malzeme yüksek oranda emici ve hava alabilir. Hem kuru hem de nemli koşullarda güzelce giyer ve tüm dünyadaki popülerliğinin sırrı budur. Bu lif neden yaz ihtiyaçları için mükemmeldir?

Profesyoneller

Yüksek emici

Nefes

Dayanıklı

Yıkanması ve bakımı kolaydır

Yumuşak

Anti-alerjik

Hızlı kurur

istanbul parti kumaş alan,istanbul parti kumaş ala,istanbul parti kumaş,istanbul parti kumaş alan yerler,istanbul parti kumaş alan kişiler, parti malı kumaş alımı yapanlar,parti malı kumaş alan firmalar,parti malı kumaş satın alanlar,parti malı kumaş alan ,parti malı kumaş alanların telefon numaraları,parti kumaş, top parti kumaş alanlar,top parti kumaş alan,top parti kumaş alan firmalar,top parti kumaş alan yerler,top parti kumaş alımı yapanlar,top parti kumaş satın alanlar,top parti kumaş alanların telefon,top parti kumaş alan telefon,top parti kumaş kim alır,top parti kumaş alanların telefon numaraları,top parti kumaş alanlar,top parti kumaş alınır,top parti kumaş alımı yapanlar,top parti kumaş satın alanlar,top parti kumaş alan firmalar,top parti kumaş alanların telefon numaraları,top parti kumaşçılar,top parti kumaş alan kumaşçılar,top parti kumaş alan particiler,top parti malı kumaş alanlar,top parti malı kumaş alımı yapanlar,top parti malı kumaş alan firmalar,top parti malı kumaş satın alanlar,top parti malı kumaş alan ,top parti malı kumaş alanların telefon numaraları,top parti kumaş,parça parti kumaş alanlar,parça parti kumaş alan,parça parti kumaş alan firmalar,parça parti kumaş alan yerler,parça parti kumaş alımı yapanlar,Çok yönlü pamuk, hem erkek hem de kadınlara uygun serin bir kumaştır. Hanımefendi, poplin, gazlı bez tadını çıkarırken bayanlar, çim, vual, poplin, batiste, muslin gibi elbiseler için geniş bir yelpazede katı ve desenli pamuklu kumaşlar sunmaktadır.

Şeffaf pamuklu kumaşlar, havadar bluzlar, gömlek elbiseler ve etekler için mükemmeldir. Kuşgözü çeşidi daha fazla hava girmesini sağlar, ayrıca şort, elbise ve üstler gibi kumaş alan kıyafetlerini yapar. Seçtiğiniz bahçenin pamuklu kumaşı ne olursa olsun , muhtemelen beklenenden daha az bakım gerektirecektir ve bu büyük bir profesyonel.

Keten Kumaşların Artıları ve Eksileri nelerdir?

Keten kumaş, yaz sıcaklığını karşılamak için harika bir yoldur. Keten bitkilerinin liflerinden yapılmış, serin ve vücudun tüm ayarlanmış ve rahat tutarak, ter emer. En iyi keten İrlanda ve İtalya’da dokunmuştur. Keten malzeme esneklikten yoksundur ve dokuması oldukça zordur. Ancak, yazlık giysiler için kolayca bir seçimdir, çünkü bu dayanıklı, nefes alabilir ve daha güçlüdür.

Keten sıcak havalarda harika bir seçenek kılan nedir?

Keten, pamukla karşılaştırıldığında düşük iplik sayısına sahiptir. Daha az fiber, rakipsiz bir nefes alabilirlik sağlar – sadece bir yaz kumaşından ne bekleriz. Keten kumaşı sevmenin bir başka nedeni de, nemi emebilme kabiliyetidir: keten kumaş alan lifleri, sudaki ağırlığının yaklaşık beşte birini emer.

2019 Yılında Yaz Pamuklu Elbiseler

Mükemmel bir yaz görünümü yapan hafif bir elbise. Moda dünyası parça kumaş alanlar için fikirlerle dolu. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok desen, baskı ve kesim var. 2019’deki en popüler trendlerden bazıları:

Alfabenin her harfi için, muhtemelen veya daha fazla bir elbise türü vardır. Kullanılan malzemenin sırrı. Rahatlık sağlayan ve dokunuşa iyi hissettiren serin kumaşlar için gidin. Birçok kişi için tasarım, satın alma söz konusu olduğunda en önemli faktördür, ancak kumaşın dokuması ve ağırlığı da önemlidir. Bazen gerçek bir fark yaratabilir.

Yazlık kumaş,yazlık kumaş modası,yazlık kumaş modelleri,bu yıl yazlık kumaş modası,yazlık kumaş modaları,keten kumaş modası,viskon yazlık kumaş,viskon yazlık kumaşHangi pamuklu kumaşlar ısıya dayanmak için harikadır? Pamuklu parti kumaş alanlar, batiste, muslin, vual veya poplin gibi hafif tipler seçin . Gevşetici kesimler, özel kesimlere göre daha rahattır. Midi, mini veya maxi uzunlukları? Omuzsuz ya da halter boyun mu? Bir önlük, gömlek elbise ya da fit-ve-parlama? Gökyüzü, limittir!

Nefes Yaz Kumaşları Kılavuzu

Yaz klozet için doğru kumaşı seçerken hatırlamanız gereken birkaç özellik vardır. En iyi yazlık elbise malzemelerine özgü özelliklerin kontrol listesine bir göz atın:

Kalite

Doğal lifler her zaman sentetiklerden daha iyidir. Cildinizin nefes almasına izin verir kumaş alanlar sıcağı söndürür ve genel olarak dokunuş hissi verir. Aksine, sentetik materyaller soğutma özelliklerine sahip değildir.

Ağırlık

Çakmak, daha iyi – bu, yapması gereken kuraldır. Daha hafif kumaşlar, iri, yumuşak ve ipeksi olma eğilimindedir; birkaç istisna, kaba ellere sahiptir. Ağır parça kumaş alanlar doğal liflerden yapılmış olsa bile sizi terletir. 100 g / m2’den daha ağır olmayan kumaşlar için tercih yapın.

Kumaşınızın dokusunu kontrol edin. En nefes kesici olanlar ince ipliklerle ve gevşek bir dokuma ile yapılır.

Renk

Hepimiz ten rengine ve buna bağlı olarak kendi renk tercihlerimiz var. Yine de, bilim olgusu – daha açık renkler, yaz sıcağında yenilmeleri için şampiyonlardır, çünkü ışığı yansıtmakta daha iyidirler.

Nasıl Bakım Yapılır?

istanbul kumaş istanbul kumaş toptancıları

istanbul kumaş istanbul kumaş toptancıları

Yaz kumaşlarının uzun ve mutlu yaşamasını istiyorsanız parça kumaş alanlar onlara iyi bakmalısınız. Başarı tarifi nedir? Yazlık gardırop için seçilen kumaş tipi için öneriler inceleyin. Malzemeye zarar vermemek için takip edilmesi gereken temel kurallardan bazıları aşağıda belirtilmiştir.

Pamuk

  1. Pamuk, yıkama söz konusu olduğunda yüksek sıcaklıklarda tamam değildir. 30-40ºC bunun için en iyi şekilde çalışır. Soğutucu su sıcaklıkları büzülmeyi ve renk solmasını önler.
  2. Pamuğu ağartmayın, aksi takdirde lifler zayıflar ve kopmaya başlar.
  3. Kurutma kurumasına izin verilir, ancak kurutma sırasında aşırı buruşmaya neden olur.
  4. Çoğu pamuklu kumaş alanlar az miktarda baskıya ihtiyacı vardır. Ütünüzdeki alt pres ayarını kullanın (yaklaşık 150ºC). Yüksek sıcaklıklar pamuk liflerini yakabilir ve yakabilir.

Keten

  1. El veya makine yıkaması kuru temizlemeden daha iyidir. Her yıkamada keten yumuşar ve soğuk veya ılık su tercih eder – yaklaşık 30ºC. Yumuşak yıkama devrini tercih edin.
  2. Çamaşırları ağartmayın, aksi takdirde lifler zayıflar ve kopmaya başlar.
  3. Bunun yerine, keteninizi kurutun.
  4. Ütü hala nemli veya buharlı (maksimum 200ºC) iken ütülenir. Çoğu keten kumaş, basmadan güzel görünür.

Hafif parça kumaş alanlar yaz aylarında giymek için bir zevktir. Kadınlıktan kaçarlar ve akan elbiselerden tam eteklerle flört kırpma üstlerine ve havadar eşarplara kadar her türlü stilde yaratmaya yardımcı olurlar. Kumaşınızı akıllıca seçin. Kendinizi pamuklu ve keten kumaşlarla sınırlamayın; ipek ve viskoz da deneyin. İpek, bol dökümlü tasarımlar ve rahat uyum için daha uygundur ve dünyadaki en nefes alabilen bir kumaş olmasa da, yazlık bir düğün veya açık hava etkinliği gibi özel bir durum için giyeceğiniz şeydir. Viskon kumaş giyimi, sıcak ve nemli iklimler için iyi bir seçimdir.

Yorum Yap