Abiye yapmak için en iyi kumaşlar. Kumaş Parçası Alanlar

Şifon,organze,neopran,kumaş parçası,parça kumaş alan,saten,abiye modası,moda abiye,abiyelik kumaşlar,abiye kumaşı,abiye kumaş nereden alınır,abiye nasıl dikilir,model abiye,

Abiye yapmak için en iyi kumaşlar

Mükemmel kırmızı halı elbisenizi yaratma misyonunuzda size yardımcı olmak için, görevinizde size yardımcı olacak en iyi 7 kumaşı seçtik. Eğer mevcut olan tüm farklı kumaşlar karıştıysanız ve organze ile şifon veya Georgette ve tül arasındaki farkın ne olduğundan emin değilseniz , o zaman yardım etmek için buradayız.

Farklı kumaşlar farklı kadife parçası alan ve kesimlere uygundur. Mükemmel elbiseniz için doğru olanı sağlamanız için kumaşınızı çok dikkatli bir şekilde düşünün.

1. Kadife.

Kadife bir kırmızı halı layık elbisesi için muhteşem bir seçimdir. Parlatıcı, derinlik, zenginlik, dram, hepsi bu kumaşı seksi, vampir, kadınsı bir elbise için mükemmel yapar. Kadife hakkında sevdiğimiz bazı özellikler şunlardır:

Güçlü ve güzel bir parlaklık

Yumuşak ve zarif bir örtü

Parıltılı bir yüzey

Dokunuştan çok yumuşak ve dokulu

Güçlü ve dayanıklı

Pürüzsüz ve dokunulabilir

Kadife ipek veya sentetik elyaftan dokunabilir. Kısa, yoğun bir havzaya sahiptir ve geleneksel olarak resmi veya akşam giymek için kullanılır, ancak moda endüstrisi bu zengin kumaşa aşık olmuştur ve kadife kumaş ve giysi giderek daha popüler hale gelmektedir.

Bizim seçimimiz – Velvet

Velvet , klasik bir klasiktir. Bu şık ve zengin kumaş, yumuşak ve lüks ve her yöne giden benzersiz bir kazık var. Bu, “mermer” bir etki yaratır ve ışığa bağlı olarak kumaşın renkleri değiştirmesine ve değiştirmesine izin verir. Farkı olan bir kadife arıyorsanız, akşam elbisenizi yapmak için Velvet’i kullanmayı deneyin.

2. şifon

parti kumaş alanlar,stok kumaş alanlar,polyester kumaş alanlar,viskon kumaş parçası,şifon kumaş parçası,krep kumaş parçası,krep kumaş parçası,saten kumaş parçası,nevresim kumaş parçası,sandy kumaş parçası,kaşmir kumaş parçası,kot kumaş parçası,kadife kumaş parçası,kumaş parçası,İstanbul kumaş alanlar,İstanbul kumaş parçası,İstanbul kumaş alanlar kimler,kumaş alan kimler,

Şifon, birkaç farklı versiyonda bulunan bir kumaşın güzelliğidir. İpek, pamuk, suni ipek veya sentetik elyaftan yapılabilir. Kırmızı halı elbiseleri için ideal bir seçim haline getiren, güzel bir örtü veren çok ince ve hafif bir kumaştır. Diğer bazı benzersiz parça şifon alan özellikleri şunlardır:

Düz örgü

Gevşek ve sıkıca bükülmüş iplikler

Yumuşak ve esnek

Perdeler ve iyi toplar

İnce ve şeffaf

Genellikle gergin

İpek şifon kumaş, zarif ve resmi gece kıyafetleri için popüler bir seçimdir. Şifon, bükümlü ipliklerdeki eşsiz kolunu yapımında alır. İnce ve incelikli yapısı sayesinde çalışmak için biraz pratik gerektiren, çoğunlukla şeffaf bir kumaştır. Yine de buna değer! Şifon görünümlü elbiseler çok özel ve kadınsı; Bir sonraki adımda ayakta kalmak için mükemmel!

Bizim seçimimiz –  Şifon kumaş alan

Şifon ince ve hafif yumuşak ve ipeksi bir kumaştır. Hava kolayca geçerek resmi yazlık elbiseler için idealdir. Bu şifon, vücuda güzel bir şekilde akar ve diğer geleneksel olarak saydam kumaşlardan biraz daha az görülür. Bu kumaşın saf güzelliğini göstermek için, akan bir etek ile bir elbise oluşturun şifon parçası alan.

3. Georgette.

Bu güzel kumaş geleneksel olarak ipek ile yapılır, ancak polyester gibi sentetik ipliklerden de yapılabilir. Kendisine özgü özelliklere sahip ayırt edici bir kumaştır, bunlardan bazıları şunlardır:

Kırılgan, krep gibi bir doku

Hafif pürüzlü ve kuru hisseder.

Bir kabarık, akan örtü

Son derece bükülmüş iplikler ile üretilmiştir

Sıkı bir örgü

Güçlü ve iyi giyinir parti kumaş alan

Önlük ve gece kıyafetleri yapımında Georgette her zaman popüler bir seçimdir. Boncuk ve payetler gibi nakış ve uygulamalara iyi bir şekilde uyum sağlar, ancak bunlar ışık ve asgari düzeyde tutulmalıdır, böylece kumaşı şekilden çekmezler. Yaylı doğası sayesinde akan elbiseler yaratarak çok eğlenebilirsiniz.

4. Krep.

krep kumaş nedir özellikleri,örme krep kumaş nasıldır,soft krep kumaş fiyatları,krep kumaş esner mi,kumaş çeşitleri ve özellikleri,krep kumaş esnek midir,krep kumaş satın al,kristal krep kumaş özellikleri,parça krep kumaş,şifon krep

Bu dokunmuş, akan kumaş, zarif formal yıpranma söz konusu olduğunda daima popüler bir seçimdir. Bükülmüş liflerden yapılmış, sıkı dokunmuş bir yapıya sahip krep, çok sayıda harika özelliğe sahiptir ve bu da onu elbise yapımcıları için favori bir seçenek krep kumaş alan haline getirir:

Hafifçe kırışık / buruşmuş bir görünüm

Grenli, dokulu bir yüzey

Hafif

Mat yüzü

2 yollu esnek esnek

Zarif bir örtü

Krep, buruşmuş veya çakıllı dokusuyla bilinir. Bu etki kumaşa birçok karakter kazandırır ve yumuşak kulp ve çarpıcı örtü ile birleşince krep moda dünyasında çok sevilen bir kumaştır. Krep kumaş alan de şekillendirmek ve çalışmak için kolay, bu yüzden kendi elbise yapmak için gelince, krep başlamak için harika bir kumaş.

5. Saten.

Resmi akşam kıyafeti söz konusu olduğunda Saten kumaş alanlar  en popüler seçeneklerden biridir. Ve nedenini görmek zor değil! Bu şık ve zengin kumaş, derinlik, hareket ve dram ekleyen harika parlak bir yüze sahiptir. Saten diğer bazı belirgin özellikleri şunlardır:

Şık ve parlak bir yüz

Çok özel bir örgü ile dokuma kumaş

İpek, pamuk, yün ve sentetiklerden yapılabilir.

Tipik olarak donuk bir geri dönüş var

Son derece parlak parça kumaş alanlar

Moda, mobilyalar, yatak takımları ve döşemeler için kullanılır

Özel parti saten dokuma tarafından karakterize edilen – 4 veya daha fazla dolgu veya atkı türü, bir çözgü ipliği üzerinde yüzen veya tam tersi, tek bir atkı ipliği üzerinde yüzen 4 çözgü ipliği – saten parlak yüzü ve mat arkası sayesinde hemen fark edilir. Işık, yüzen iplikler nedeniyle yansıtır ve bu parlak görünüm, kırmızı halı layık önlükler için idealdir. Işık, kumaştan sıyrılacak ve göz alıcı bir görünüm yaratacak.

6. Organze

organze kumaş
organze kumaş

Bu ince kumaş net ve hafiftir ve gece elbiselerine kaliteyi eklemek için idealdir. Gevşek, düz bir örgüde yüksek oranda bükülmüş ipliklerden yapılmış, organze, ipek veya sentetik kumaşlardan yapılabilir. Bu diğer göze çarpan organze özelliklerinin yanı sıra, hassas ve rüya gibi görüntüsünü de seviyoruz:

İyi hissetmek

Sert ve şeffaf

İnce ve hafif

İnce bir doku

Hafif bir parlaklık kumaş parçası alanlar

Bu farklı kumaş elbisenize gerçek bir prenses kalitesi verebilir. Işığı yakalayan ve şeklini iyi tutan basamaklı bir organze şelalesi oluşturmak için katmanlanabilir. Organze çoğu siluet için her tür elbisede kullanılabilir. Eşsiz bir son parça oluşturmak için çok yönlüdür ve diğer kumaşlarla iyi bir şekilde karışır. Bu romantik kumaş, geleneksel veya çağdaş görünmek için yapılabilir ve gece elbiseleri için en iyi kumaşlardan biri olarak kalır.

7. Biraz farklı bir şey için – Neopren

neopren kumaş

Burada biraz atılmış olabilirsiniz. Neopren? Bir gece elbisesi kumaşı olarak mı? Resmi akşam kıyafeti söz konusu olduğunda, her zamanki şüphelilerin geleneğine tamamen karşıdır, ama bu yüzden onu çok seviyoruz! Neopren kumaş alanlar  moda dünyasında gittikçe daha popüler hale geldi, konvansiyonları kırdı ve yeni ve heyecan verici giysiler yarattı. En sevdiğimiz neopren özelliklerinden bazıları şunlardır:

Yumuşak ve esnek

Dayanıklı ve kırışıklık dayanıklı

dayanıklı

yalıtım

Pürüzsüz ve heykel

Şekil ekler ve vücut ile hareket eder

Moda tasarımcıları her zaman çalışacakları yenilikçi kumaşlara dikkat çekiyorlar ve aynı zamanda tüplü kumaş olarak da bilinen neopren, son yirmi yılda daha da popüler hale geliyor. Buradaki zorluk,geleneksel özelliklerini savunurken, geleneksel kumaşlar kadar zarif görünmesini sağlamaktır.

Yorum Yap