Yazlık Keten Kumaşlar Keten Kumaş

Yazlık kumaşlar,yazlık keten kumaş,yazlık keten kumaşlar,keten kumaşı alan,keten parçası alan,parça keten kumaş alanlar,keten kumaş satın alanlar,parti keten kumaş,stok keten kumaş,spot keten kumaş,yazlık keten kumaş çeşitleri,yazlık keten kumaş çeşitleri,yazlık pamuk keten,yazlık ince keten kumaş,

Yazlık kumaşlar,yazlık keten kumaş,yazlık keten kumaşlar,keten kumaşı alan,keten parçası alan,parça keten kumaş alanlar,keten kumaş satın alanlar,parti keten kumaş,stok keten kumaş,spot keten kumaş,yazlık keten kumaş çeşitleri,yazlık keten kumaş çeşitleri,yazlık pamuk keten,yazlık ince keten kumaş.

Yumuşak, renkli ama her şeyden önce taze: Isı bizi test ettiğinde, yaz kumaşlarını seçmek çözüm olabilir! Sıcaklık yükseldiğinde ve güneş ısındığında ve ısındığında, fandan (son olarak modaya döndükten sonra) ağaçlar ve sundurmalar sunan gölgeli alanlara kadar herhangi bir çözüm arayışına giriyoruz. Hayatta  zorlanmadan, ancak biz mutlaka taze ve olması gerektiğini giymek kumaşlar önemlidir nefes Ne yaz kumaşları keşfetmek ve onların özellikleri nelerdir:! Yaz kumaşlarının kralı: pamuk Hafif ve rahat kim dolaba en az iki pamuklu tişört giymez? Bu kumaş, plaj şortu gibi daha sportif olandan silueti ısıdan muzdarip olmadan vurgulayan zarif elbiseler ve mini elbiselerden herhangi bir giysi şeklinde bulunabilir.

Bu kumaşın çok yönlülüğü onu sadece tüm stiller için değil aynı zamanda her zevke göre mükemmel hale getirir : aslında, pamukta, hem şekil hem de renk olarak çeşitli kıyafet modelleri mevcuttur . Öyleyse, malzemenin kendisi özellikle tropikal günlerde mükemmeldir :% 100 pamuklu giysiler, vücut tarafından üretilen nemin dağılmasını tercih edebilir ve bu nedenle ter izlerinin uzun saatler boyunca kalıcı olmasını önleyebilir. İpek, yaz sıcağının kraliçesi Pamuk gibi, ipek de gardıropta eksik olamayan kumaşlardan biridir özellikle de şehirdeyken ve sıcaklıklar çok yükseldiğinde. Bu kumaş hem gündüz hem de gece mükemmeldir ve diğer elementlere ihtiyaç duymadan hemen daha karmaşık görünmesini sağlayabilir.

Vücuda getirdiği tazeliğe ek olarak, bu kumaşın başka bir büyük değeri vardır: ütülenmesine gerek yoktur, bu nedenle demirin önünde terler kalmaz !

En güzel yaz kumaşı: keten

 Çok dayanıklı bir kumaş olmasının yanı sıra , keten en nefes alabilen kumaşlardan biridir ve aslında Kuzey Afrika ülkelerinde şiddetli ısıdan kurtulmak için kullanılır. Giysiler, etekler, pantolonlar, aynı zamanda keten üstler ve gömlekler de göze anında tazelik ve rahatlık hissi verir: malzeme, belirli bir bakımın gerekli olduğu işyerleri için de mükemmeldir. Zarafet. Rayon, bitki bazlı kumaş Yapay ipek olarak da bilinen bu kumaş tamamen bitki kökenlidir (selüloz veya pamuktan elde edilir) ve hafif, nefes alabilen ve elastik bir malzeme olarak sunulur.

Sıcak havalarda mükemmel kılan sayısız özelliği sayesinde hem giyimde hem de kumaş döşemesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Son yıllarda, bu malzemenin tencel adı verilen bir alt kategorisi yayıldı, birçok marka (bazı lüks olanlar dahil) tarafından kullanıldı ve ekolojik malzemeler içine mükemmel bir şekilde eklendi.

GÖMLEKLER İÇİN YAZLIK KUMAŞLAR, BULALIM

Yazın gelişiyle birlikte, giyinme zevkini kaybetmeden ve kişiliğimizi ifade etmeden gardırobumuzu yenilememiz gerekiyor.

Görünümümüze büyük memnuniyet verebilecek çok çeşitli taze ve pratik yaz kumaşları var .

Yaz aylarında gömlekler için en çok kullanılan kumaşlar arasında kesinlikle pamuk ama keten ve petek buluyoruz. Bu gömlek kumaşları nefes alabilirliği sever ve sıcak yaz günlerinde giyen adama eşlik ederek onlara büyük rahatlık verir.

Yazlık kumaşlar,yazlık keten kumaş,yazlık keten kumaşlar,keten kumaşı alan,keten parçası alan,parça keten kumaş alanlar,keten kumaş satın alanlar,parti keten kumaş,stok keten kumaş,spot keten kumaş,yazlık keten kumaş çeşitleri,yazlık keten kumaş çeşitleri,yazlık pamuk keten,yazlık ince keten kumaş,

Keten ana özellikleri aşınma direnci ve mükemmel termal iletkenlik olan yaz kumaşlarından biridir, aslında cilde temas ettiğinde ısı ve nemi dışarı çıkarır.

Daha nefes ve elastik gömlek kumaş arasında duran sonra petek nedeniyle arı yuva benzer bir optik etki üreten arsa özel şekline bu şekilde adlandırılır. Çok iyi nefes alabilen ve dikkat çekici bir parlaklık ile taze ve hafif gömlekler yapmak için kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın