Şifon Kumaş İstanbul

Şifon kumaş istanbul şifon kumaş parçası istanbul istanbul parça şifon kumaş
Şifon kumaş istanbul şifon kumaş parçası istanbul istanbul parça şifon kumaş

Şifon kumaşlar

Giyim ve moda ipek şifonumuz yumuşak, güzel bir örtü ile zarif, hafif bir kumaştır. Saç ipek olarak adlandırılan mevcut en iyi ipek ipliği ile üretilen ipek şifonumuz, alternatif 2S ve 2Z bükümlü krep (yüksek bükümlü) ipliklerden dokunmuş dengeli bir düz örgü şeffaf kumaştır.

Şeffaf, hafif dalgalı, mat, yumuşak ve buharlı , yeni tess ipek şifon gömlek , çok katmanlı abiye , gelin önlük ve tören elbiseleri yapmak için mükemmeldir.

Saf ipek elbise şifon kumaşımız, metre ile çevrimiçi satılan birçok güzel düz renkte mevcuttur.

ŞİFON KUMAŞ NASIL ÜTÜLENİR? BURADAN OKUYUNUZ.

Şifon Kumaş İstanbul tasarım elbiseler, çanta, giysiler, ayakkabı, perde, masa üstleri ve diğer çeşitli ev süs eşyaları için kullanılır. Bu kumaşlar sonuçta farklı genişliklerde, GSM ve formlarda şifon iplikler kullanılarak tasarlanmıştır. Sunulan kumaş yelpazemiz, çekici tasarımı, canlı renk kombinasyonu, renk haslığı ve mükemmel yırtılma direnci ile geniş ve tanınmıştır.

Şifon Kumaş Parça Kumaş Alanlar Kumaş Parçası Alan Viskon kumaş Krep Kumaş

Polyester Şifon Kumaş

Polyester şifon kumaş giysileri, stoles, eşarplar, masa üstü, perde, yatak ve diğer çeşitli ev süs eşyaları imal etmek için kullanılır. Bu hassas kumaş kaliteli polyester ve şifon iplikler kullanılarak üretilmiştir. Çekici tasarım, canlı renkler, yırtılma direnci, renk solmasına karşı direnç ve uzun ömürlü doğa bu kumaşların göze çarpan özellikleridir.

Naylon Şifon Kumaş

Naylon şifon kumaş özelliği daldırma boyalı ve el giysiler, giysi, atkı, atkılar ve diğer dekoratif öğeler yenilikçi boyama etkisini sağlamak için özellikleri boyalı. Kademeli şifon ve naylon kullanılarak yapılan kumaş, çekici deseni, enerjik renklendirme etkisi, kusursuz yüzey ve yırtılmaya karşı dayanıklılığı ile bilinir. Kumaş baskılı, katı boyalı ve ağartılmış formlarda mevcuttur.

Polyester X Catonic Şifon Kumaş

Şifon Kumaş İstanbul. Polyester X Catonic şifon kumaş , tasarım giysiler, eşarplar, stoles, sarees ve çeşitli ev dekorasyon öğeleri için idealdir. Kumaş, incelik ve pürüzsüzlük katan polyester, katonik ve şifon iplikler ile harmanlanmıştır. Çift katı boyama deseniyle, kumaş çekici bir görünüm, yenilikçi canlı renklendirme efekti ve mükemmel yumuşaklık sağlar, bu da onu tekstil ve hazır giyim endüstrisinde tercih edilen bir seçim haline getirir.

Şifon kumaş istanbul şifon kumaş parçası istanbul istanbul parça şifon kumaş
Şifon kumaş istanbul şifon kumaş parçası istanbul istanbul parça şifon kumaş

Şifon

Toptan Kumaşlar , çok çeşitli şifon kumaşlar dünya çapında tedarik etmektedir. Şifon, örgü örgülü hafif bir kumaştır. Kumaşa şeffaf bir görünüm kazandırır. Pamuk, ipek veya sentetik elyaftan üretilmiştir. Çeşitli projeler için kullanılır.

Şifon Kumaş İstanbul. Küçük miktarlarda satın almak için geniş bir şifon kumaş yelpazesi mevcuttur. Şifon, genellikle kumaşa parlaklık veya parıltı olan şeffaf bir görünüme sahip hafif bir kumaştır. Akşam giymek için mükemmeldir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın