Kot Kumaş İstanbul

kot kumaş istanbul,denim kumaş istanbul,parça kot kumaş istanbul,kot parçası istanbul,
Kot Kumaş İstanbul Denim Kumaş İstanbul

Denim  Kot ve Jeans arasındaki fark.

Kot pantolon ve kot pantolon, dünyanın birçok yerinde en karışık iki terimdir. İnsanlar yanlışlıkla bu kelimelerin yerini, birinin diğerinin yerini aldığı doğru değildir. Bütün kotlar kot ama kotlar kot değil. Özetle, kotlar kotlardan yapılırken, kotlar% 100 pamuklu dimi ham kumaş malzemelerdir ve çanta, gömlek, etek ve ceket içeren çok sayıda aksesuara ek olarak kot yapmak için kullanılabilir. Bu iki terim arasındaki temel farklılıkları inceleyelim.

Kot Nedir?

Kotlar erkekler ve kadınlar arasında popülerdir , özellikle giysiler özel avantajlara sahip olduğundan öğrenciler. Örneğin, kot pantolonlara sık sık basmanız veya yıkamanız gerekmez. Hain hava koşullarında rahatça giymek için dayanıklı ve iyi yalıtılmış. Pamuk (kot), kotun çok yönlülüğü ve konforunun arkasındaki kumaş malzemedir.

Genellikle, mavi renk, 1870’lerde Levi Strauss ve Jacob W. Davis tarafından ortaklaşa kullanıldığından beri kotun kimliğiyle eş anlamlıdır. Bugün, kot pantolon siyah, gri ve kahverengi gibi çeşitli renklerde mevcuttur. Ancak mavi renk hala kotun kimliği olarak baskındır.

Kot pantolonlar, işyeri dışında erkekler ve kadınlar için zarif bir gündelik giyim olarak kabul edilir. Kelimenin tam anlamıyla çok sayıda kot tasarımı vardır, ancak temelde denim malzemeden yapılmıştır. Diğerlerinin yanı sıra, düzenli uyum, sıska uyum ve ince uyum var. Bir bakış elde etmek için, denim ıslak ve kuru olarak işlenir. Islak kot daha yumuşak kot ve kuru kot daha sert kot yapar. Özellikle erkekler, lekeleri kolayca çekmedikleri ve daha dayanıklı oldukları için daha sert kotlara aşık oldular.

Çorlu kumaş,çorlu kumaş alanlar,çorlu parti kumaş,çorlu kumaş alan,parti kumaş çorlu,stok kumaş çorlu,spot kumaş çorlu,parça kumaş çorlu,çorlu parça kumaş,kumaş parçası çorlu, çorlu kumaş pazarı,çorlu parti kumaş satanlar,kilo ile kumaş fiyatları,stok kumaşlar,fabrika artığı kumaşlar,parça kumaş satanlar,parça penye kumaş,tekirdağ kumaş fabrikası,çorlu kot kumaş,çorlu gabardin kumaş,gabardin kumaş İstanbul,çorlu parça kot kumaş,çorlu penye kumaş,

Kot Kumaş İstanbul. Bir çift kot pantolon olmayan birini bulmak pek mümkün değil. Nadiren bakım ihtiyacı nedeniyle daha fazla tercih edilirler. Tüm bunlar, kot kumaşların kaliteli olmasını sağlayan denim kumaşların benzersizliği sayesinde. Bununla birlikte, piyasada denim kalitesinin düşük olduğu kopyalar vardır.

Denim Nedir?

Denim, daha önce vurgulandığı gibi, diğerleri arasında kot parçası yapmak için kullanılan bir kumaştır. Kotdan yapılmış çanta, etek ve ceket gibi çok sayıda aksesuar var ve bu onların kot olduğu anlamına gelmiyor. Bununla birlikte, kot pantolon ve kotların birbirinin yerine geçmesi yanlıştır.

Denim kalitesinin arkasında% 100 ve dayanıklı ağır pamuklu dimi yatıyor. Denim malzeme, mavi ve beyaz renkte çeşitli çapraz paralel çizgiler vermek için mavi pamuk ve beyaz pamuktan oluşan bir çözgü ipliği ile dokunmuştur. Nihai üründen önce, bir dizi işlemden geçmelidir ve hatta tercih edilen herhangi bir renge boyanabilir. Kuru ve ıslak kot var. Islak kot, sıska ve yumuşak kot pantolon yapımında kullanılır. Bu kotlar genellikle pürüzsüz bir dokuya sahiptir, ancak kuru denimden yapılanlar kadar sert değildir.

Kot Kumaş İstanbul. Öte yandan, kuru denim malzeme boyandıktan sonra yıkanmadığında ortaya çıkar. Bu nedenle malzeme daha sert kalır ve normal uyum gibi sert kotların yapımında kullanılır.

Kot ve kot bakımı

Denim, ham halindeki parça kot pantolon dışındaki perakende mağazalarında nadiren bulunduğundan, kot bakımına bakalım. Bu açıdan en önemli şey, jean’in rengi ve dayanıklılığıdır. İlk ipucu, açık renkleri etkileyebileceğinden jean’i diğer renklerle karıştırmamaktır. Ayrıca, ıslak koyu giysiler renkle kurcalayabileceğinden daha hafif mobilyalara dikkat etmelisiniz.

Dayanıklılık ile ilgili olarak, jean çok sık yıkanmazsa uzun sürer. Bu giysiler, renk ve kalite fazla mesainin solması nedeniyle sık sık yıkanmak anlamına gelmez. Çözümün bir kısmı, tek bir çifte güvenmek yerine birkaç çift kot almak olabilir.

Çeşitli tasarımlar var, giysinin bakım talimatlarını dikkatle takip ettiğinizden emin olun. Elde yıkama veya makinede yıkamaya dikkat edin.

Kotlar ve Denims cinsinden “Ağırlık”

kot kumaş istanbul,denim kumaş istanbul,parça kot kumaş istanbul,kot parçası istanbul,
Kot Kumaş İstanbul Denim Kumaş İstanbul

Kot Kumaş İstanbul. Hammadde olarak denim, ürün kotuna göre nispeten ağırdır. Kot pantolon birçok durumda giyilmelidir, bu nedenle hafif olması gerekir. Değişen tasarımların farklı ağırlıkları vardır. Kuru denimden yapılan kalın olanlar nispeten hantaldır ve kış giymek için uygundur.

Kotlar vs Denims’e “Dayanıklılık”

Denim daha dayanıklı olan% 100 pamuklu dimi yapılmıştır. Kotlar da denimden yapıldığından dayanıklıdır. Ancak dayanıklılık, nasıl işlendiklerine bağlı olabilir. Nispeten, kotlar, kotlara göre daha dayanıklıdır.

Kotlar vs Denims’e göre “Kullanım”

Çoraplar, çantalar, cüzdanlar, gömlekler ve etekler gibi çeşitli aksesuarlar yapmak için kullanılır. Kotlar, denim kumaş malzemeden üretilen ürünlerden sadece birkaçıdır. O zaman kot pantolon elbette gündelik durumlar için giydiğiniz pantolonlardır. Nadiren iş kıyafetleri için kullanılırlar. Birçok kişi bakım kolaylığı nedeniyle kotları tercih eder. Her giydiğinizde ütülenmeleri gerekmez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın