Kumaş Satın ALINIR

Gecelik kumaş alanlar, Kazak kumaşı alanlar, Şort kumaşı satın alanlar, Sütyen kumaşı alanlar, Ayakkabı kumaşı nereye satılır Külot kumaşı satın alan yerler, Korse kumaşı alan firmalar, Süveter kumaşı satın alan kişiler, Boxer kumaşı alanlar, Slip kumaşı alan yerler, Bebe kumaşı satın alanlar, Gömlek kumaşı alanlar Şemsiye kumaşı alan firmalar

Elbise Kumaş Çeşitleri

Kumaş satın alanlar. Burada TÜRKİYE’ DE gündelik elbiselerinde kullanılan malzemelerin çeşitliliğine bakın.

1. Pamuklu Poplin

Kumaş alan. Poplin, genellikle düğmeli gömlekler ve elbiseler için kullanılan bir elbise kumaş türüdür . Pamuklu olması ve düz bir dokumaya sahip olması nedeniyle farklı tarzdaki elbiseler için çok yönlü görünüyor.

Poplin, pileli, yakalı veya büzgülü detaylı elbiseler için idealdir çünkü ütülenmesi kolaydır ve canlı bir görünüm verir. Bu kumaşı eteklerde beğeneceksiniz çünkü hafif ve hafif bir parlaklığa sahip, bu da elbiseye hoş bir dokunuş katıyor. Pamuklu Poplin elbiseler tüm yıl için uygundur; çeşitli durumlar için mükemmel bir seçimdir.

toptan kot kumaş toptan şifon kumaş toptan viskon kumaş toptan penye kumaş toptan ham kumaş

Şifon ipliklerin birbirine dokunmasıyla yapılan hafif ve havadar bir kumaş olduğundan elbiseler için en iyi kumaşlardan biridir. Başlangıçta ipekten yapılmıştır ve çok pürüzsüzdür. Her renge boyanabilen çeşitli renk ve türlerdeki şifonu sari, önlük ve gece kıyafetleri yapımında popüler bir seçim haline getireceksiniz. Güzel bir şekilde örtülen ve giyilmesi rahat olan hassas bir kumaştır.

3. Polar

Kışlık bir yerde yaşıyorsanız rahat bir kazak elbise gardırobunuza harika bir katkı olabilir. Serin günlerde vücudunuzu ısıtmak için süper rahat kıyafetler dikmek için fırçalanmış streç pamuklu polar kumaşı kullanabilirsiniz.

Türkiye kış koleksiyonunda harika bir kazak ve sweatshirt koleksiyonu göreceksiniz. Soğuk havalarda sıcak ve rahat kalmak için mükemmel bir kıyafet yaz, kış veya ilkbahar gibi mevsim ne olursa olsun elbiseler için en iyi malzemeyi alacaksınız.

4. Keten

Günlük yazlık bir elbise için rahat ve dayanıklı bir kumaş mı istiyorsunuz? Elbiseler için en iyi malzemenin keten olduğunu düşünün. Keten bitkilerinin saplarından üretilmiştir ve hafiftir, nefes alabilir ve sıcak havalar için idealdir. Keten ara sıra yıkadıkça yumuşar, bu da onu ev gibi, rahat bir his için olağanüstü bir seçim haline getirir.

5. Pamuk Pike

Pamuklu pike, tişört ve pololarda yaygın olarak kullanılan, fitilli veya waffle dokusuyla dikkat çeken bir elbiselik kumaş türüdür.

Bu benzersiz doku, kumaşın görsel çekiciliğini artırarak ona normal tişört kumaşından daha lüks ve sofistike bir görünüm kazandırır.

Üstelik estetik çekiciliği olan pike, son derece uzun ömürlü ve nefes alabilir olduğundan günlük giyim ve atletik giyim için çok uygundur.

6. Tencel Dimi

Diğerleri gibi elbiseler için en iyi kumaşı mı arıyorsunuz ? Merak etme; Tencel de onlardan biri. Etik olarak elde edilen okaliptüs ağacından yapılmıştır.

Toptan likralı kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası Toptan krep kumaş alanlar ihraç fazlası Toptan krep kumaş satın alan imalattan artan Toptan krep kumaş satın alanlar fazla gelmiş Toptan krep kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Toptan krep kumaş alanlar top başı Toptan krep kumaş alanlar metraj Toptan krep kot kumaş satın alanlar metre üstü likralı Toptan krep kumaş alanlar Toptan krep kumaş alanlar. Tekleme Ham Toptan krep kumaş satın alan

Tencel liyosel, yumuşak bir dokunuş hissi veren, giyilemeyecek kadar sağlam ve rahat, pürüzsüz ve lüks bir kumaştır. Tencel dimi, bu kumaşın dimi dokumayla dokunmuş bir çeşididir; bu, malzemeyi daha uzun ömürlü kılan çapraz bir desen oluşturur.

Dökümlü, ipeksi veya dökümlü bir gömlek elbise almak istiyorsanız Tencel en iyi seçenektir. Bu kumaşta pek çok renk elde edeceksiniz; hafif elbise sevenler için mükemmeldir.

7. Georgette

Georgette, elbiseleri yaratmak için sıklıkla kullanılır ve mat yüzeyli elbiseler için düşük ağırlıklı bir kumaş türüdür. Şifondan biraz daha kalındır ve modada çok aranır. Georgette çok ünlü olduğundan pek çok tasarımcı bu kumaşı tercih ediyor.

8. Kadife

Kadife kumaş genellikle gündelik elbiseler için kullanılmaz; daha ağır ve daha resmidir. Genellikle özel günler veya resmi etkinlikler için ayrılır. Bununla birlikte, bazı basit stiller lüks bir dokunuş için kadife vurgular veya ayrıntılar içerir. Çoğu kız gelinlik nakışı için Kadife elbise kumaş çeşitlerini tercih etmektedir.

Kadife kumaşlarda doğal bir parlaklık mevcuttur. Çoğu Türkiye markasında kadife elbiseyi göreceksiniz çünkü kadife elbisenin elbiseler için en iyi malzeme olduğunu düşünüyorlar.

9. Viskon

Elbise kumaşları oluşturmak için bakır ve viskon bir araya getirildiğinde ortaya lüks görünümlü, şaşırtıcı derecede yumuşak ve ipeksi bir malzeme çıkıyor. Bu kombinasyon, zarif bir akışı korurken biraz yapı gerektiren elbiseler yaratmak için idealdir. Orta ağırlıkta bakır/viskon karışımından yapılan dimi, bu etkiyi elde etmek için mükemmel bir seçimdir.

10. Organze

En düşük ağırlığa sahip olan ve gece festivalleri veya düğünler gibi resmi etkinliklerde kullanılan Organze’ye bakın. Çoğu marka organzenin elbiseler için en iyi kumaşlardan biri olduğuna inanıyor. Parti giyimine zarafet ve incelik katar. Tasarımcılar gündelik giyimde benzersiz dokular oluşturmak için organze kumaş kullanıyor. Üstelik Organze’de çok sayıda renk ve desene sahip olacaksınız.

11. İpek

İpek, çok sağlam ve dayanıklı olduğu bilinen bir kumaştır. Pürüzsüz ve lüks bir hissi vardır, bu da onu çok konforlu kılar. İpek genellikle Sari, gelinlik, gece elbisesi ve Türkiye resmi elbiselerinin yapımında kullanılır. Ancak ipek elbiseler için diğer kumaş türlerine göre daha pahalıdır.

İpek ayrıca nefes alabilir ve hafiftir, bu da onu sıcak havalar için mükemmel bir seçenek haline getirir. İpek kumaştan yapılan günlük el

Gömleklik Kumaş satın alanlar, Eteklik kumaş alan yerler, Montluk kumaş alanlar Atletlik kumaş satın alanlar, İçlik kumaş alanlar, Yazmalık kumaş alanlar, Başörtü kumaşı satın alan,

Pantolonluk kumaş alanlar.

Ceketlik kumaş satın alan firmalar, Eşofman kumaşı satın alanlar,  Kabanlık kumaş alanlar,  Takım elbise kumaşı satın alan yerler, Bayan kumaşları alanlar,  Çocuk kumaşları alanlar, Erkek kumaşları satın alanlar, Şal kumaşı alan, Mintan Kumaşı alanlar, Don kumaşı alan yerler, Şalvarlık kumaş satın alanlar, Bindallı kumaşı alan firmalar, Tayt Kumaşı alanlar, Tişört kumaşı satın alan kişiler, T-Shirt kumaşları satın alanlar, Atlet kumaşı alanlar,

Tesettür Giyim kumaşları alanlar.

İpek Kumaş alım yapanlar,Denim Kumaş alım yapanlar,Pazen Kumaş alım yapanlar,Keten Kumaş alım yapanlar,Ham Kadife alım yapanlar,Polyester Kumaş alanlarPolar Kumaş alım yapanlar,Krep Kumaş alım yapanlar,Saten Kumaş alım yapanlar, Kanvas Kumaş alım yapanlar, Viskon Kumaş alım yapanlar,Şifon Kumaş alım yapanlar,Buzi Kumaş alım yapanlar,Gabardin Kumaş alım yapanlar,Süet Kumaş alım yapanlar, Jarse Kumaş alım yapanlar,Kaşmir Kumaş alım yapanlar, Kaşe Kumaş alım yapanlar,Rips Kumaş alım yapanlar,Ripstap Kumaş alım yapanlar,Bez Ayağı Kumaş alım yapanlar,

Fantezi giyim kumaşları satın alanlar, Ferace kumaşı alanlar, Tunik kumaşı satın alanlar, Pareo kumaşı satın alanlar, Mayo kumaşları satın alanlar,  Bikini kumaşı satın alanlar, İşçi giysileri kumaşları satın alanlar, Manto kumaşı alanlar, Pardösü kumaşı alan, Kabri kumaşı satın alan, Bluz kumaşı alan, Eşarp kumaşı satın alan yerler.

Üniforma kumaşı alanlar.

Gecelik kumaş alanlar,  Kazak kumaşı alanlar,  Şort kumaşı satın alanlar,  Sütyen kumaşı alanlar, Ayakkabı kumaşı nereye satılır? Külot kumaşı satın alan yerler, Korse kumaşı alan firmalar, Süveter kumaşı satın alan kişiler, Boxer kumaşı alanlar,  Slip kumaşı alan yerler, Bebe kumaşı satın alanlar, Gömlek kumaşı alanlar Şemsiye kumaşı alan firmalar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!