Takım Elbise Astarlık Kumaşlar ALINIR

Birikmiş astarları alanlar birikmiş parça satar alanlar birikmiş denye astar alan yerler birikmiş kumaşlar nereye satılır ham astar satın alan toptan astarlık kumaş alanlar biriken astarlık kumaş alan

Kumaş satın alanlar. Birikmiş astarları alanlar birikmiş parça satar alanlar birikmiş denye astar alan yerler birikmiş kumaşlar nereye satılır ham astar satın alan toptan astarlık kumaş alanlar biriken astarlık kumaş alan. Artık takım elbise ceket astarının önemini bildiğinize göre ona hayat veren malzemelerden bahsedelim. Burada herkese uyan tek bir cevap yok; tercihlerinize ve takım elbisenizin amacına bağlıdır. İşte bazı yaygın takım elbise ceketi astarı kumaş seçenekleri:

1. İpek

Kumaş alan. Eğer lüks ve konforu hedefliyorsanız ipek doğru yoldur. Doğal yumuşak lifleri cildinizde mükemmel bir his uyandırır . İpek, yaygın olarak en iyi takım elbise astarı kumaşı olarak bilinir ve genellikle ceket astarı malzemeleri arasında altın standart olarak kabul edilir.

Astar satın Alacak Yerler. Triko Kumaş satın Alacak Yerler. Etek Kumaşı satın Alacak Yerler. Gömlek Kumaşı satın Alacak Yerler. Mont Kumaşı satın Alacak Yerler. Kaban Kumaşı satın Alacak Yerler. Çamaşır Kumaşı Alacak Yerler. Çamaşırlık Kumaş satın Alacak Yerler. Bluz Kumaşı Alacak Yerler. Şort Kumaşı satın Alacak Yerler. Pantolon Kumaşı satın Alacak Yerler. Pardesü Kumaşı satın Alacak Yerler. Atlet Kumaşı satın Alacak Yerler. Takım Elbise Kumaşı satın Alacak Yerler. Yelek Kumaşı Alacak Yerler. Çadır Kumaşı Alacak Yerler. Döşemelik Kumaş satın Alacak Yerler. Ayakkabı Kumaşı satın Alacak Yerler. Polyester Astar satın Alacak Yerler. Jarse Astar Alacak Yerler. Denye Astar satın Alacak Yerler. Mikro Kumaş satın Alacak Yerler. Paraşüt Kumaş satın Alacak Yerler. Poliviskon Kumaş Alacak Yerler.

İpek astarlar nefes alabilirlikleriyle bilinir bu da onları daha sıcak iklimler için veya biraz ısınma eğilimindeyseniz ideal kılar. Ayrıca takım elbisenize lüks bir dokunuş katarlar ve genellikle özel günler için seçilirler.

2.190 tel astar

170 tel polyester astar hafif ve nefes alabilen özellikleriyle bilinen rafine bir astar kumaş türüdür. İpeğe benzer lüks bir his sunar ancak daha fazla dayanıklılık ve kırışma direnci sunar.

Sentetik olarak sınıflandırılmıştır çünkü pamuktan yapılmış olmasına rağmen üretilmiş bir üründür.

190 tel polyester astar sentetik seçenekler arasında daha yüksek bir fiyat noktasına sahip olsa da , otantik doğal kumaşların görünümünü mükemmel bir şekilde taklit ediyor. Ek olarak, nemi uzaklaştırma özelliğine sahiptir ve statik elektriğe maruz kalmaz.

3. Rayon

Parça kumaş alanlar. Rayon astarları çok yönlülüğü ve uygun fiyatıyla bilinir. Çeşitli ağırlıklarda olmaları onları farklı mevsim ve iklimlere uygun hale getirir.

Rayon astarları konfor ve bütçe arasında bir denge sunarak onları popüler bir seçim haline getiriyor. Dezavantajı ise yalnızca kuru temizleme gerektirmesidir.

Astar kumaş satanlar. Astar kumaş satan yerler. Polyester Astar nerede satılıyor Metre ile Polyester Astar kumaş satın alanlar metrelik Polyester Astar kumaş alan yerler metre ile Polyester Astar kumaş alan kişiler tekleme

Bakımı kolay ve kırışmaya dayanıklı bir astar arıyorsanız polyester güçlü bir rakiptir.

Polyester astarlar en dayanıklı ve bütçe dostu seçimdir. Ancak diğer bazı astar malzemeleriyle aynı düzeyde nefes alabilirlik sağlamadıklarını unutmamak önemlidir. Genellikle daha ucuz takım elbiselerde bulunur.

5. Asetat

Spot kumaş satın alan yerler. Asetat astarlar parlak görünümleri ve pürüzsüz dokularıyla bilinir. Genellikle takım elbiselere şıklık katmak için kullanılırlar.

Sentetik malzeme asetat ve onun yakın çeşitleri popülerlik kazanmaktadır. Birçok cadde markası artık asetat astarlı, kullanıma hazır astarlı ceketler üretiyor çünkü seri üretim kolay ve uygun maliyetli.

Dayanıklılığıyla bilinmiyor; kolayca yırtılır ve zamanla kaybolur. İdeal olmasa da kırışıklıklara karşı dayanıklıdır ve nemin vücudunuzdan uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

www.kumas.org olarak , bir takım elbisenin iç kısmının da dış kısmı kadar önemli olduğuna inanıyoruz. Kaliteli bir takım elbise şüphesiz bir yatırımdır. Yeni bir takım elbiseye yatırım yaptığımızda genellikle hem stil hem de dayanıklılık ararız.

toptan polyester astar toptan 70 denye jarse astar toptan 50 denye jarse astar 190 tel polyester astar toptan 170 tel polyester astar metre fiyatı
toptan polyester astar toptan 70 denye jarse astar toptan 50 denye jarse astar 190 tel polyester astar toptan 170 tel polyester astar metre fiyatı

Burada astar, sadece giysiye şekil vermekle kalmayıp aynı zamanda ceketin ömrünü uzatan dayanıklılık sağlayarak görünmeyen bir kahraman rolünü oynuyor.

Kumaş çeşitleri alınır. Uzmanlarımız oybirliğiyle takım elbise ceketinizin astar kumaşı için en iyi seçimin ipek olduğunu beyan ediyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda desen ve renk ile takım elbisenizin iç kısmına kişisel bir stil dokunuşu katabilir, genel görünümünüzü ve konforunuzu artırabilirsiniz.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!