Kot Kumaş Parça Kot Kumaş Denim Kumaş Parça Denim Kumaş.

Kot Kumaş Parça Kot Kumaş Denim Kumaş Parça Denim Kumaş.

Kot Kumaş Parça Kot Kumaş Denim Kumaş Parça Denim Kumaş.

Kesinlikle gardıroptaki her insanın en az bir kotu var. Bu tür malzemeden yapılanlar, onlarca yıldır tüketiciler arasında popüler olmuştur. Sadece gömlek ve pantolonlar denim malzemeden dikilmiyor, aynı zamanda dekorun bazı unsurlarını (yastıklar, oyuncaklar ve hatta paneller) dikiyor. Parti Kot Kumaş Alanlar kuşkusuz, böyle bir kumaştan herhangi bir pantolon tutacağı merak etti: kot pantolonun neden yapıldığı? Bu sorunu anlamak için, bu materyalin türlerini, özelliklerini ve özelliklerini tanımanız gerekir.

Kot kumaş alınır,denim kumaş alınır,parça kot alınır,kot parçası alınır,parça kot alıyorum,kot parçası alıyorum,kot alıyorum,
Kot kumaş alınır,denim kumaş alınır,parça kot alınır,kot parçası alınır,parça kot alıyorum,kot parçası alıyorum,kot alıyorum,

Kot (parça kot) yapmak için, çeşitli hammadde türleri kullanın. Kumaşın görünümünü, özelliklerini ve özelliklerini etkiler: Asya pamuğu – denim üretimi için en yaygın kullanılan hammaddelerden biri olarak kabul edilir. Oldukça uzun liflere sahip, birçok insan kısa elyaf olarak adlandırıyor. Meksika pamuğu – böyle bir üründen elde edilen ürünler düzgün ve hafif parlaktır. Herhangi bir kusur ve izleri fark etmeleri çok zordur. Zimbabwe pamuk – kalite ve maliyet oranı için en iyi seçenek olarak kabul edilir. Uygun bir fiyata daha iyi ve daha güvenilir hammaddelerle rekabet edebilir. Barbados pamuğu – denim dikişlerinde çok nadiren kullanılır parça kot kumaş alanlar.

Kot Kumaş Parça Kot Kumaş Denim Kumaş Parça Denim Kumaş.

Denim giyim üretim sürecini düşünün: Pamuk hazırlığı İlk önce toplanır ve daha sonra manuel veya otomatik yöntemle temizlenir. Bu aşama, temizleme, gevşetme ve karıştırma işlemlerini içerir. İşlem, pamuğun uzun, kalın ipliklere dönüştürüldüğü andan itibaren başlar. Kumaşın sonradan oluşturulacağı ince tellerin yapılması mümkün olana kadar bükülürler. Boyama. Elde edilen iplik indigo doğal boya ile boyanmıştır. Ancak son zamanlarda doğal boyaya yapay bir alternatif kullanmaya başladı. Yapay boya daha eşit düşer. Kumaş üretimi Genellikle 3 ilâ 1 lif oranı kullanılır: Ne tür keten oluşturulduğuna ve hangi kumaştan kot üretilmesi planlandığına bağlı olarak keten imalatında mekik ve mekiksiz mekanizmalar kullanılır. İşleme. Malzemeyi işlerken, üretici onu oluşturabilir veya daha sonra kumaşın görünümünü ve özelliklerini etkileyecek başka manipülasyonlar yapabilir. Yukarıdaki üretimin temellerini inceledikten sonra, hangi malzemeden yapılmış kot pantolon hakkında zaten bir fikriniz olacak.

Denim Bakım Kuralları. Kot Kumaş Parça Kot Kumaş Denim Kumaş Parça Denim Kumaş.

En sevdiğiniz kotların ömrünü uzatmak ve güzel görünümlerini korumak için onlara uygun şekilde bakmanız gerekir. Birkaç bakım önerisi düşünün: Giysileri beyaz şeylerle yıkamayın, solabilirler. Giysi etiketine dikkat edin – yıkama sıcaklığını gösterir. “Beyazlığı” ve klor içeren ürünleri yıkarken kullanmayın. Islak ürünün akması için tavsiye edilir. Sıkmak tavsiye edilmez. Sadece dikişli taraftan ütülenebilir. Ön tarafa vurmaya karar verirseniz, fazladan bir bez kullanın.

denim kumaş fiyatları,denim kumaş çeşitleri,denim kumaş nedir,denim kumaş satın al,denim kumaş üretim aşamaları,denim kumaş üreticileri,denim kumaş fabrikaları,kot kumaş satanlar,pamuklu kot kumaş,pamuk kot kumaşı,likralı pamuklu kot kumaş,pamuklu parça kot kumaşı,pamuklu kot kumaşı,pamuklu denim kumaş,parti pamuklu kot,stok pamuklu kot kumaş,kot parçası,kumaş parçası

Kot Kumaş Parça Kot Kumaş Denim Kumaş Parça Denim Kumaş.

Kullanım alanları Bu sentetik materyal nereden geldi? Poliamid, hafif endüstride çeşitli kumaş, çorap, çorap, halı, suni kürk ve spor malzemeleri üretiminde çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu lifler örgü ipliği üretiminde büyük talep görmektedir. Bu iplikten elde edilen ürünler yüksek dayanıklılığa sahiptir ve uzun bir hizmet ömrü boyunca görünümünü korurlar.

Kot Kumaş Parça Kot Kumaş Denim Kumaş Parça Denim Kumaş.

Parça kot alanlar. Polyamid balıkçılık, halatlar ve lastik ürünler için çeşitli cihazların imalatında kullanılabilir. Elastikiyet ve şekli koruma kabiliyeti gibi özelliklerden dolayı, erkekler için yüksek kaliteli çorapların imalatında poliamid kullanılmıştır. İnce bağcıklar ince polimer iplikler temelinde yapılır. Bugün tamamen% 100 poliamitten oluşacak ürünler bulmak pek mümkün değil. Örneğin favori denim pantolonlarımızı alın. Muhtemelen, çok az insan bu tür bir ürünün% 70 pamuktan ve geri kalan% 30 poliamitten (denim kumaştan eşyalar) oluştuğunu bilir. Ek olarak, bu malzeme yün, pamuk ve viskoya eklenebilir. Bu kombinasyon sayesinde işler daha iyi su geçirgenliğine sahiptir ve pratik olarak elektrik vermezler. Poliamid ayrıca sıcak giysiler yapmak için kullanılan kumaşlarda önemli bir bileşendir. Ana uygulama alanı iç çamaşır üretimidir:

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!