Kilo İşi Toptan Kumaş Kilo İle Toptan Kumaş

Kilo İşi toptan kumaş,kilo ile toptan kumaş,kilo ile toptan kumaş,kilo işi toptan parça kumaş,kilo ile toptan parça kumaş,kiloluk toptan parça kumaş,kilo işi toptan penye,kilo işi toptan kot,kilo işi toptan viskon,kilo işi toptan iplik,kilo işi toptan kadife kumaş,

VİSKON – NE TÜR BİR KUMAŞ, BİLEŞİM, ÖZELLİKLER, AVANTAJLAR VE DEZAVANTAJLAR

Parti Viskon  , doğal hammaddeler olan selülozdan yapılmış yapay bir kumaştır. İlk olarak 19. yüzyılın sonunda üretildi ve o zamandan beri malzeme istikrarlı bir popülerlik kazandı. Son yıllarda, atıkları çevre dostu karışımlara dönüştürmenin yüksek maliyeti nedeniyle viskon kumaş alanlar üretim hacmi artmadı. Yan ürünlerin zararlılığını azaltan yeni teknolojik çözümler, viskon malzemelerin üretiminde bir artış ummamızı sağlıyor. Makale, kompozisyon ve özelliklerin yanı sıra viskon kapsamını tartışmaktadır.

VİSKON LİFLERİ NE VE NASIL YAPILIR

Ahşaptan nasıl yumuşak, rahat bir kumaş yapabileceğinizi hayal etmek zor. Bu süreç çok aşamalıdır.

İlk olarak, parçalanmış selüloz hidrosülfit kalsiyum tuzu ile birlikte kazanlarda sindirilir.

Kilo İle Penye. Elde edilen kütleden su, %6-8’lik bir içeriğe kadar çıkarılır. Daha sonra, safsızlıkları gidermek için, bir sodyum hidroksit – alkali çözeltisi ile orta derecede ısıtma (45 ° C) ile işlenir. Alkali selüloz bu şekilde elde edilir.

Kilo işi saten,kilo ile saten,online saten kumaş,kilo ile saten kumaş,kilo işi saten kumaş,kiloyla saten kumaş satan yerler,parça saten kumaş kilo işi,ucuz kilo işi kumaş,ucuz kilo işi saten kumaş,

Hamur, orijinal ahşap selülozun moleküler ağırlığını azaltan ön olgunlaşma için tutulur.

Bir sonraki aşamada ham madde karbon disülfid ile işlenir. Sonuç olarak, karmaşık adı “ksantat” olan bir ürün elde edilir. Karışıma bir alkali solüsyon eklenip iyice karıştırıldıktan sonra su içeriği %86 olan bir viskon solüsyonu oluşur.

Çözelti, viskozitenin önemli ölçüde arttığı son olgunlaşma için birkaç gün tutulur.

Elde edilen kütleden elde edilen lifler, ıslak yöntemle yapılır, onu düzelerden geçirerek asit çözeltileri ile çökeltme banyolarına yönlendirir.

Elde edilen kütleden uzun iplikler veya kısa kesikli lifler çekilir.

Bu yöntem gelenekseldir. Henüz yaygın olarak uygulanmayan daha gelişmiş teknolojiler var.

VİSKON LİFLERİNİN YAPISI VE ÖZELLİKLERİ

Parti kumaş satın alanlar. Elde edilen liflerin uzunluğu ve kalınlığı, kullanım beklentilerine bağlı olarak değişebilir. Kesitte düzensiz nervürlü bir daireye benziyorlar. Dışarıda, tüm uzunluk boyunca hafif vuruşlarla pürüzsüz, parlak bir tüp gibi görünüyorlar.

Kilo işi penye. Liflerin özelliklerini üç açıdan ele almak gelenekseldir:

Fiziksel özellikler: ısı direnci, higroskopiklik, ışığa direnç, viskozda şişme kabiliyeti mükemmeldir.

Kimyasal direnç, uzmanlar tarafından ortalama olarak karakterize edilir.

Mekanik özellikler: aşınma kabiliyeti, mukavemet en yüksek değildir. Islak olduğunda, mukavemet daha da azalır -% 60.

Giyim, ev tekstili üretimi için ince viskon iplikler kullanılmaktadır. Trikolar, dokunmamış kumaşlar, danteller kesikli ipliklerden yapılır. Kordon adı verilen teknik bir suni ipek kumaş vardır. Pamuk ile iç içe kalın viskon ipliklerden yapılmıştır.

VİSKON KUMAŞ ÇEŞİTLERİ, ÖZELLİKLERİ

Online kumaş satışı,online parça kumaş,online krep kumaş,online kot kumaş,online kumaş satan yerler,kumaş satan kapıda ödeme,kapıda ödeme kumaş satışı,kumaşçılar çarşısı online satış,online kumaş nereden alınır,

Parça Viskon tekstil kumaşlarına olan büyük talep, aşağıdaki özelliklerin birleşiminden kaynaklanmaktadır:

Malzemenin hoş bir dokunma hissi vardır.

Ucuz Kumaş ısıya dayanıklıdır; yazın serin, kışın rahat sıcak olarak algılanır.

İpliklerin iyi emme özellikleri, boya partiküllerinin kolayca sabitlenmesini sağlar. Kumaşlar kolayca ve kalıcı olarak boyanır ve güzel bir görünüme sahiptir.

Viskon çok hafiftir, vücutta kesinlikle ağırlık hissi yaratmaz.

Higroskopik özellikler, herhangi bir iklim bölgesinde hoş bir his sağlar.

Hava moleküllerine iyi geçirgenlik, vücudun doku örtüsü altında “nefes almasına” izin verir.

KİLO İŞİ TOPTAN KUMAŞ

Malzeme statik elektrik üretmez.

Tuvaller güzelce kaplanmış, parlak bir yüzeye sahip ve seçici estetiğin gereksinimlerini karşılıyor.

Doku eksiklikleri koşulludur. Düşük ıslak mukavemet genellikle belirtilir. Aynı zamanda malzeme mükemmel bir şekilde yıkanır, bütünlüğüne zarar vermeden kurutulur. Kumaşın gerildiği not edilir – bu, polyesterlerin eklendiği kumaşlarda olur. Bazı ürünlerde bu nitelikler bir avantaj haline gelebilir.

Viskon malzemeleri ipek, keten, yün, pamuğa benzer şekilde farklı tiplerde üretilmektedir:

Basitleştirilmiş patentli bir teknoloji kullanılarak selülozdan yapılan Tencel (liyosel) kumaş popülerlik kazanmaktadır . İyileştirilmiş mukavemet özelliklerine sahip bir malzemenin daha birçok eşanlamlı adı vardır. Patent sahiplerine lisans sahiplerine ödeme yapma ihtiyacı nedeniyle ürün, normal viskondan daha pahalıdır.

Modal kumaş, farklı kökenlere sahip selülozdan gelenekselden farklı bir teknoloji kullanılarak üretilir . Malzemesi sıradan viskondan çok daha hafiftir, kolayca ve kalıcı olarak boyanabilir.

Elastan ilaveli karışık ürünler, spor giyimde, kadın giyiminde uygun ek esneklik ile karakterizedir.

Polyester elyaflarla birleştirildiğinde , ürünlerde kadın figürüne güzel bir şekilde uyan bir “yağlı” kumaş elde edilir.

KİLO İLE TOPTAN KUMAŞ

Polar kumaş kilo fiyatları,jarse kumaş kilo fiyatları,interlok kumaş kilo fiyatları,denye kumaş kilo fiyatları,kot kumaş kilo fiyatları,saten kumaş kilo fiyatları,sandy kumaş kilo fiyatları,kadife kumaş kilo fiyatları,örme kumaş kilo fiyatları,ham kumaş kilo fiyatları,ucuz kumaş kilo fiyatları,kilo işi kumaş fiyatları,

Teknolojinin yeni modifikasyonu, geliştirilmiş mekanik ve fiziksel özelliklere sahip bir polinoz ve yüksek modüllü fiber (siblon) elde etmeyi mümkün kıldı .

Astar malzemelerinin üretimi için viskon ve pamuk veya polyester içeren karışımlı kumaşlar kullanılır.

Kilo işi toptan kumaş. Modern iç pazara ithal viskon hakimdir. Birçok ürün tarafından tedarik edilmektedir. Özbekistan hafif sanayinin bu segmentini geliştiriyor. Yerli ürünlerle birlikte, tüketiciye maliyeti farklı olan çeşitli tip ve kalitelerde viskon malzemeler sunulmaktadır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!