Karde iplik nedir? Karde İp Satın Alanlar

karde ip alanlar,karde iplik satın alanlar,parti karde iplik,spot karde iplik,stok karde iplik,kilo ile karde iplik,kilo işi karde iplik,kiloyla karde iplik satın alanlar,parti ip alınır,spot ip alınır,stok ip satın alınır, karde iplik fiyatları,kadre ip kim alır,kadre iplik nereye satılır,kadre ip satın alan yerler,

Karde ve penye iplikler

Karde iplik, üretiminde hammaddesi taranmayan ipliktir) Yani banttan bir iplik çekilir ve eğrilir. Böyle bir iplik mükemmel bir şekilde açılıyor, kumaş satın alanlar sonra içinde çok fazla hava var, ürünler hassas ve hafif.

Karde iplik nedir?

Parti kumaş alanlar. 3 eğirme yöntemi vardır. Bunlardan biri kardiyak. Bu teknoloji, ev ve endüstride kullanılan iplikleri oluşturmak için kullanılır. Bu tür ürünler, hırdavat veya penye ile elde edilen ürünlerden daha yaygındır.

Karde yün nedir?

Spot kumaş satın alan firmalar. Hem dokuma hem de örme endüstrilerinde kullanılan en yaygın ipliktir. Yapı ve tüketici özellikleri kumas.org açısından, kontrol odası ile taranmış oda arasında bir ara konuma sahiptir ancak diğer işleme ve oluşum aşamalarından geçer, yani:

  • gevşeme;
  • karıştırma;
  • çırpınan;
  • taraklama;
  • katlama ve çekme bantları;
  • ön eğirme ve eğirme.

KUMAŞ TÜRLERİ SATIN ALIYORUM.

Penye iplik için, tarak – kardan taraklama sadece bir ara aşamadır, bundan sonra iş parçası penye taraklamaya gönderilir. Karde yün için ana teknoloji budur.

Önemli! İtme eğilimi, düzeltilmesi zor bir kusur değildir. Oluşumlar kolayca giderilebilir ve doğru yaklaşımla işlem lif yapısına zarar vermez. Makaralar bu tür ürünler için tipik değildir.

Kilo işi iplik alanlar. Olumlu niteliklerin çoğunu ortaya çıkarmak için bitmiş şeyin yıkanması gerekecek. Prosedür, yünlü ürünler için geleneksel şekilde gerçekleştirilir. Sıvı ve yumuşatıcılar kullanılır, kabalaşma ve büzülmeyi önlemek için su sıcaklığı her aşamada korunur.

Kiloyla iplik alanlar. Kuruduktan sonra, sadece taraklama işleminden geçmiş yünden yapılmış giysiler vücuda çok hoş gelir. Dikmez, yeterince kumas.org yumuşaktır ve iyi ısıtır. En iyi değerlendirmeler, kaşmir içeren karde iplikten örülmüş giysilere verilir (toplam ağırlığın %10’u veya daha fazlası).

Diğer iplik türleri ile karşılaştırıldığında nasıl avantajlıdır?

Penye olandan en önemli farkı maliyettir. Her iki teknoloji için aynı sınıf hammaddeler kullanılsa bile, taraklamadan geçen ve yalnızca daha ucuz olacak yün.

  • Donanım ipliğinin arka planına karşı, taranmış olan daha güçlü ve daha net bir şekilde kazanır. İkinci türün avantajları:
  • kabarık olmasına rağmen kumas.org kontrol odası genellikle daha az pürüzsüzdür;
  • iplikler çok daha eşit bir şekilde düzenlenmiştir;
  • iplik kalınlığı bir büyüklük sırası daha azdır.

Parça kumaş satın alanlar. İpliklerin daha düzgün dağılımı ve liflerin düzleşmesi nedeniyle karde iplikler makine ipliklerine göre daha güçlü, daha konforlu ve aşınmaya karşı daha dirençlidir. Ancak, penye için bu göstergeler daha da yüksektir.

PARTİ İPLİK SATIN ALANLAR

Karde iplik üretimi için sırayla birkaç işlem gerçekleştirilmelidir. Önce lifler gevşetilir ve kabartılır, ardından taranır, düzleştirilir ve çekilir. Bunu ön eğirme kumas.org işlemi takip eder. Anlamı, ipliklerin kalınlığını azaltmak, onları birbirine tutturmaktır. Son aşama, eğirmenin kendisidir. Karde iplik, ring eğirme makinelerinde veya havalı eğirme için tasarlanmış makinelerde üretilir.

Parti krep kumaş satın alan,spot krep kumaş alan yerler,kilo ile krep kumaş,kiloyla krep kumaş,spot ip satın alan,telef iplik alan firmalar,ip alan firmalar,stok iplik alan firma,dikiş ipi alan firmalar,dikiş ipliği alan yerler,

Kumaş parçası alan yerler. Ring iplik makinaları 15 ila 85 TEX kalınlığında kumas.org karde iplikler üretebilmektedir. Ancak, dişleri oldukça düzensizdir. Bunun nedeni, makinenin dışındaki liflerin, makinenin merkezine daha yakın olanlardan daha fazla stres altında olmasıdır.

Yorum Yap