İstanbul Kot Kumaş Parça Kot

Denim kumaş firmaları istanbul,kot kumaşlar,denizli kot kumaş,non denim kumaş,örme denim kumaş,ithal denim kumaş,beyaz kot kumaşı,kot koltuk kumaşı,

İstanbul kot kumaş satan bir yer arıyorsunuz veya İstanbul kot kumaş satmak istediğiniz güzel güvenirli firma kot kumaşlarını yerinde değerinde alıyoruz.

Kot için alışverişe çıktığınızda, yüksek kaliteli bir çifti nasıl tanımlayacağınızı biliyor musunuz? Denim alımlarınızdan sık sık memnun değilsiniz, ancak neden olduğundan emin değil misiniz? Giymek için iyi hissettiren ve tipik bir ünlü evliliğinden daha uzun süren kot pantolon istiyorsanız, kaliteli inşaatın nasıl tespit edileceğini bilmek önemlidir.

Tasarımcı markalar tarafından iyi bir çift kot pantolonun yanı sıra daha az pahalı etiketler de yapılabilir. Tasarımcı denim markalarının genel olarak daha kaliteli malzemeler kullanma olasılığı daha yüksek olsa da, en iyi yapılmış kot parçası alan daha yüksek fiyat etiketlerine sahip olanlarla sınırlı değildir, bu da hepimiz değer arayan müşterilerimiz için iyi bir haberdir.

İşte kot alışverişe bir sonraki gidişinizde yanınızda taşıyabileceğiniz kullanışlı bir kontrol listesi. Denim paranız için daha fazla patlama elde etmek için kullanın.

Daha Ağır Bir Kumaş

stok denim kumaş,stok kot kumaş,stok kot kumaşı,ucuz stok kot kumaş,stok kot,stok denim,ucuz kot kumaşı,ucuz denim kumaş,stok kot alan,spot kot alan,stok denim alan,denim parçası,
stok denim kumaş,stok kot kumaş,stok kot kumaşı,ucuz stok kot kumaş,stok kot,stok denim,ucuz kot kumaşı

Bir kot satış rafına göz atarken, ellerinizi kumaşın üzerine getirin. Kaliteli kot pantolon, daha ucuz bir örgüden farklı hisseden daha güçlü, daha ağır bir kottan yapılır. Tıpkı çarşaflarda olduğu gibi, yüksek iplik alan sayısı daha kaliteli kumaşın bir işaretidir.

Kumaş konstrüksiyonu hakkında şüpheniz olduğunda, bir satış temsilcisine danışın. Bilgi için bir jean’in marka etiketini de kontrol edebilirsiniz. İstanbul kot kumaş gibi yüksek kaliteli kumaşa yatırım yapan denim markaları, ürün etiketlerinde (ve genellikle pazarlamalarında ) çoğu zaman bununla ilgili ayrıntıları paylaşır.

Peki, hangi denim ağırlığı iyi yapılmış, kaliteli bir jean’e işaret ediyor? Genel bir kural olarak, 12 ons ağırlığın altındaki herhangi bir şey hafif denim olarak İstanbul kot kumaş kabul edilir ve daha düşük kalitede olabilir. (Bunun dikkate değer bir istisnası, daha ince kumaştan yapılmasını istediğiniz yaz ağırlıklı kotlardır).

Daha ağır denimlerin rahat olmayacağından endişelenmeyin. Yüksek kaliteli kotların, ilk denediğinizde daha ağır, hatta biraz sert hissedebileceği doğrudur, bu da genellikle daha ucuz denim giyerseniz alışmak biraz zaman alabilir. Bununla birlikte, daha ağır bir jean’i “kırdığınızda” yumuşatır ve eğrilerinize daha iyi uyum sağlar böylece alt uç markalarda bulunmayan özelleştirilmiş bir uyum sağlar. Daha ağır kotlar, uygun şekilde bakıldığında daha uzun süre dayanmalıdır.

İşte sert hissettiren yeni kotların nasıl yumuşatılacağına dair bazı ipuçları.

İpucu:  Kot pantolon için çevrimiçi alışveriş  yapıyorsanız  (ve bu nedenle kot kumaşına dokunamıyorsanız), kumaş ağırlığının kotun ayrıntılı ürün açıklamasında listelenip listelenmediğini kontrol edin. Parça kot ürün açıklamalarında İstanbul kot kumaş “hafif”, “orta” ve “ağır” ağırlık olarak da atıf yapılabilir. Yukarıdaki gibi, sadece yaz aylarında giyilmek üzere tasarlanmış daha hafif kotlar hariç, orta ağırlığın altındaki herhangi bir şey muhtemelen en yüksek kalite değildir.

Dayanıklı Dikiş

Denim kumaş firmaları istanbul,kot kumaşlar,denizli kot kumaş,non denim kumaş,örme denim kumaş,ithal denim kumaş,beyaz kot kumaşı,kot koltuk kumaşı,

Bir dahaki sefere kot kumaş satın alan alışverişine çıktığınızda, kenarların, ceplerin ve yan dikişlerin etrafındaki dikişleri kontrol edin. Stres altında çekmeyecek, ayrılmayacak veya çözülmeyecek iyi, ağır bir dikiş arıyorsunuz. Çift dikiş (birbirine yakın yerleştirilmiş iki sıra dikiş) ve zincir dikiş (bir zincirin bağlantılarına benzeyen ilmekli bir dikiş), kot pantolon yapımında ekstra özen gösterildiğinin iyi işaretleridir. Kalın ve dayanıklı bir iplikle yapıldığı sürece tek bir dikiş sırası da iyidir. Bir çift mavi kotun kalitesinden emin değilseniz  dikişlere hafifçe esneterek küçük bir test yapın. İpliklerin ayrıldığını görür veya duyarsanız, bu düşük kaliteli bir yapının işaretidir.

İpucu: Kot pantolonlar için çevrimiçi alışveriş veya mobil moda uygulaması aracılığıyla mı? Dikişe daha yakından bakmak için yakınlaştırma özelliğini (varsa) kullanın.

Denim kumaş firmaları istanbul,kot kumaşlar,denizli kot kumaş,non denim kumaş,örme denim kumaş,ithal denim kumaş,beyaz kot kumaşı,kot koltuk kumaşı,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın