Desenli Elbiselik Kumaş. Zeytinburnu Kumaş Satan

Etnik desenli elbiselik kumaş elbiselik kumaş isimleri kumaş satanlar parça kumaş satışı penye kumaş fiyatları desenli kumaş pamuk keten kumaş elbiselik kumaş fırsatı viskon kumaş

Etnik desenli elbiselik kumaş elbiselik kumaş isimleri kumaş satanlar parça kumaş satışı penye kumaş fiyatları desenli kumaş pamuk keten kumaş elbiselik kumaş fırsatı viskon kumaş.

Dikiş yapmayı ve kendi kıyafetlerinizi oluşturmayı seviyorsanız, neden kendi gece elbisenizi yapmıyorsunuz? Ünlülerin giydiği elbiselere, biraz bilgi birikimine ve doğru desenle bir servet harcamayı unutun, kendi gece elbisenizi kendiniz yapabilirsiniz.

Neden kendi elbiseni yapıyorsun?

Bazen rüya elbisemizi bulabiliriz, ama eksik bir şey var. Belki fiyat noktası çok yüksektir, belki uyum sadece doğru değildir, belki baskı cilt tonunuz için en güzel renklerde değildir veya belki kumaş teknenizi yüzdürmez. Mükemmel elbise mükemmel kumaşla başlar ve kendi elbisenizi yaptığınızda tam olarak hangi kumaşın sizin için en uygun olduğunu seçebilirsiniz.

Gece elbiseleri söz konusu olduğunda, kumaşlar gibi rüya gibi, zarif düşünün. İpek, saten, dantel, organze, şifon, bu kumaşlar yıllardır gösterişli gece elbiseleri yapmak için kullanılmıştır ve doğal güzelliği, zarif perdeleri ve zarif kadınlığı ile neden olduğu merak edilmez.

Abiye yapmak için en iyi kumaşlar

Mükemmel kırmızı halı elbisenizi yaratma görevinizde size yardımcı olmak için, görevinizde size yardımcı olacak en iyi kumaşı seçtik. Mevcut tüm farklı kumaşlar ile karıştırılırsanız ve organze ve şifon veya Georgette ve tül arasındaki farkın ne olduğundan emin değilseniz o zaman yardım etmek için buradayız.

Farklı kumaşlar farklı siluetleri ve kesim uygun. Mükemmel elbiseniz için doğru olandan emin olmak için kumaşınızı çok dikkatli bir şekilde düşünmeyi unutmayın.

Terzilik kumaş alanlar söz konusu olduğunda, seçeneklere ihtiyacınız var. İki elbise tasarımı aynı malzemeye ihtiyaç duymaz, bu nedenle elinizde ihtiyaç duyduğunuzda uygun fiyatlı ve satın alınması kolay olan çok çeşitli elbise kumaşlarına sahip olmanız gerekir.

Parça kumaş İpek ve saten gibi lüks elbise kumaşlarından, polyester ve polikoton gibi daha ucuz ama çok yönlü terzilik kumaşlarına malzeme çeşitlerimiz, renklerimiz sayesinde çevrimiçi elbiseler için en iyi kumaş parçası seçeneklerinden birine sahibiz.

Tüm kumaşlarımız süper yüksek kalite, dayanıklı ve aynı profesyonel kaliteyi yansıtan elbiseler gibi ürünler yaratmanıza izin vermek için mümkün olan en iyi standarda sahiptir.

Kumaş Türü

İlk olarak, aklınızda ne tür bir parça kumaş olduğunu bilmek – Mevcut tekstiller genel olarak doğal tekstiller ve sentetik tekstiller olarak sınıflandırılıyor. Başlıca Doğal tekstil ürünleri Pamuk, İpek, Denim, Pazen, şifon,viskon,pullu panetli kumaş, Deri, Keten, Kadife, Yün; Sentetik tekstil ürünleri arasında Naylon, Polyester, Asetat, Akrilik, Polar Polar, Rayon ve Spandex bulunur.

Genellikle doğal (Pamuk, İpek, Keten vb.) Ve sentetik (Akrilik, Polyester, organik) ve her ikisinin bir karışımı olarak sınıflandırılan kumaşların hepsi, giysi yapmak için eşit derecede uygundur. Ancak bazı kumaşlar diğerlerinden biraz daha tercih edilir.

Dokuma kumaş alan özel kıyafetler yapmak için en iyisi, örgüler ise form uydurma giysiler / aktif giyim yapmak için en iyisidir.

Giysiler için kumaş nasıl seçilir.

Bir dikiş projesine başlarken, iki yerden birine başlayacaksınız: ya bir desene aşık olacaksınız ve bunu yapmak için kumaşa ihtiyacınız olacak ya da bir kumaşa aşık olacaksınız ve bir uygun kalıp.

Bir modeliniz mi var?

Desenler size hangi kumaş türleri için tasarlandığını söyleyecektir. Önerilen kumaşlardan saparsanız sizi tutuklayacak dikiş polisi olmamasına rağmen, başlangıç ​​dikişleri özellikle listeye sadık kalmak isteyecektir. Listelenen kumaşlar, desenin tasarımını tamamlayan özelliklere (ağırlık, gerilme ve örtü açısından) sahip olacaktır.

Renk.

Etnik desenli elbiselik kumaş elbiselik kumaş isimleri kumaş satanlar parça kumaş satışı penye kumaş fiyatları desenli kumaş pamuk keten kumaş elbiselik kumaş fırsatı viskon kumaş

Kumaşın cildinize karşı nasıl hissedeceği, dikiş yaparken nasıl davranacağı, vücudunuza nasıl döküleceği – bunların hepsi kumaş satın alma kararınız için renk ve tasarımları kadar önemlidir.

 Kumaşın rengi önemli bir husustur. Gördüğünüz ünlüye değil, cilt tonunuza çok iyi uyduğundan emin olun. Aynı renkteki farklı tonlar aynı kişi üzerinde çok farklı görünebilir.

Tercihen gün ışığında kumaştan gün batımından sonra alışveriş yapmalısınız. Bazı mağazalarda gün ışığı olsa bile, kumaşın gerçek rengini görmek zordur. Showroomlardaki yapay aydınlatma genellikle rengi bozar. Bir ana kumaş için astar seçmek veya döşeme olarak eklemek için kumaş seçmek gibi renklerle eşleşiyorsanız, bu özellikle önemlidir. Kumaş showroomlarında genellikle güneş ışığında (veya dışarıdan iyi ışık alan bir pencere) görebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın