Deri Ceket Astar Fabrikası

Deri ceket astarı satanlar,ceket astarı satan yerler,deri ceket astar firması,deri mont astarı,deri mont astarı satan yerler,toptan ceket astarı,

Kumaş alan. Deri ceketin kalitesini kontrol etmek için bir ipucu işaretinin astara bakmak olduğunu biliyor muydunuz? Düşük kaliteli deri ceketler, süper ince veya çok ucuz hissi veren bir astara sahip olacaktır. Yüksek kaliteli deri ceketler genellikle biri gövde, diğeri kollar için olmak üzere iki farklı astara sahiptir.

Farklı Astar Çeşitleri

PAMUK

Ucuz Astar Kumaş,Polyester Astar Kumaş Fiyatları,Bursa astar fabrikası,Polyester kumaş metre Fiyatı,Polyester Astar nedir,Pamuklu Astar kumaşı,Astarlık kumaş satan yerler,jarse astar satanlar,denye astar satanlar,

Doğal pamuk tonlarca çeşitli giysi türünde kullanılmaktadır. Bu nefes alabilen kumaşla çalışmak kolaydır, uygun maliyetlidir ve çoğu deri ceket üreticisinin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Saf pamuk ten üzerinde yumuşak ve rahat bir his verir ve dayanıklı olduğu bilinmektedir. Pamuklu astar, genellikle diğer sentetik kumaşlar gibi giysilerinize “yapışmaz” çünkü diğer malzemelerin üzerine deri ceket atmayı kolaylaştırır. Pamuğun bir dezavantajı, oldukça kolay kırışabilmesi ve büzüldüğü bilinmektedir, bu nedenle kullanıcı onu temizlerken dikkatli olmalıdır.

POLİ-PAMUK

Poli-pamuğu tanıyabilirsiniz. Birçok farklı giysi türünde kullanılan polyester ve pamuk karışımıdır. Poli-pamuk diğer malzeme türlerinden çok daha hafiftir, bu nedenle genellikle yazlık giysiler yapmak için kullanılır. Deri ceketinizin aşırı ısınmasından endişe ediyorsanız veya ilkbahar/yaz aylarında giymeyi planlıyorsanız, bu sizin için en iyi seçenek olabilir. Poli-pamuk dayanıklıdır, uzun ömürlüdür ve kırışmaz, bu her zaman bir artıdır. Bununla birlikte, bazı insanlar poli-pamuğun cilt üzerinde daha az rahat hissettirdiğini söylüyor. Deri ceketinizin içini ütülemeniz gerekip gerekmeyeceğinden emin değilim, ancak yapmanız durumunda poli-pamuk iyi ütülemez.

ASTARLIK KUMAŞ FABRİKASI

70 denye jarse astar satış yerleri,50 denye astarlık kumaş toptancıları,astarlık jarse satış yerleri,jarse astar satan yerler nerede olur,ucuz astarlık jarse kumaş,denye astar satış noktaları,

Kış için sıcak tutan ceketler gibi bazı deri ceket çeşitlerinde bulabilirsiniz. Bu kalın polyester kumaş, gerçek koyun derisi gibi görünmek ve hissetmek için yapılmıştır. Çalışması kolaydır ve daha iyi ısı tutma için genellikle daha sıcak deri ceketlerin gövdesine eklenir. Polyester astar ucuzdur ve çok fazla bakım ve bakım gerektirmez. 170 tel astar tek dezavantajlarından biri çok çabuk kir ve toz çekebilmesidir.

TAFTA

Tafta, genellikle lüks giysilerde kullanılan dokuma bir kumaştır. Dokunmak için pürüzsüzdür ve bazı deri ceket astarlarında fark edebileceğiniz ipeksi etkiyi verir. Tafta, ne sıklıkta giyerseniz giyin, her zaman şeklini koruyacaktır. Deri ceketler söz konusu olduğunda, genellikle lüks perakendeciler, geleneksel taftadan daha yumuşak olduğu için parça boyalı taftayı tercih eder. Bu kumaşın bir dezavantajı, genellikle dokunulduğunda daha soğuk hissetmesidir. Hiç kışın bir ceket giydin ve içerisi dondu mu? Astar muhtemelen tafta ile yapılmıştır.

YÜN KARIŞIMI ASTARLIK KUMAŞ

Merter ipek astar firması,Zeytinburnu astar kumaş satanlar,İpek Astar Kumaş,İpek Astar Fiyatları,İpek astar kumaş özellikleri,Ham Viskon Kumaş Fiyatları,Pamuklu Astar,Pamuklu Astar kumaşı,ipek astar kumaş firmaları,ipek astar fabrikaları,bursa ipek astar fabrikası,

ASTAR KUMAŞ. Yün karışımı, doğal ve sentetik elyaflardan yapılmıştır. Sentetiklerin kalitesine bağlı olarak, yün karışımlı gömlekler oldukça rahat olabilir. Soğuk havalarda isteyeceğiniz ek sıcaklık katmanını sağlarlar ve uzun ömürlü bir malzemedir. Bununla birlikte, karışım düşük kaliteli sentetiklerle yapılırsa, istediğinizden veya beklediğinizden daha hızlı yırtılabilir veya parçalanabilir. Bu tip astar sadece kuru temizleme yapılabilir ve maalesef diğer malzemelere göre daha fazla kir ve toz toplar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!