Ceket Kumaşı Parça Poliviskon Kumaş Topbaşı Kumaş

Ceket kumaş,takım elbise kumaşı,takım kumaşları,poliviskon kumaş,parça poliviskon kumaş,metre üstü poliviskon kumaş,topbaşı poliviskon kumaş,metraj poliviskon kumaş,poliviskon metrej kumaş alan,parça takım elbise kumaş,metraj takım elbise kumaşı,metre üstü takım elbise,metre üstü ceket kumaşı,metre üstü pantolon kumaşı,topbaşı ceket kumaşı,topbaşı pantolon kumaşı,parça ceket kumaşı,parca pantolon kumaşı,parça poliviskon kumaş,topbaşı poliviskon,

Ceket kumaş,takım elbise kumaşı,takım kumaşları,poliviskon kumaş,parça poliviskon kumaş,metre üstü poliviskon kumaş,topbaşı poliviskon kumaş,metraj poliviskon kumaş,poliviskon metrej kumaş alan,parça takım elbise kumaş,metraj takım elbise kumaşı,metre üstü takım elbise,metre üstü ceket kumaşı,metre üstü pantolon kumaşı,topbaşı ceket kumaşı,topbaşı pantolon kumaşı,parça ceket kumaşı,parca pantolon kumaşı,parça poliviskon kumaş,topbaşı poliviskon.

Astarlı veya astarsız ceket?

Özel bir ceket yapımında izlenmesi gereken bazı adımlar vardır: önce kumaş seçimi, sonra model ve iç kumaşlar ve son olarak astar.

Astar, tanımı gereği, palto, ceket, çanta, yağmurluk, etek, pantolon, eldiven, şapka veya cepler gibi giysi veya aksesuarların içine uygulanan kumaştır. Giysinin fonksiyonel bir parçasıdır ve giysinin içinde kaymaya izin vererek, ısı yalıtımı ekleyerek, giysinin iç yapısını gizleyerek giyilebilirliği ve konforu iyileştirmeye hizmet ederler. Bir ceket astarı durumunda, teri uzak tutmaya da yardımcı olur. En içteki tabaka olduğundan ve bu nedenle cilde temas ettiğinden gibi doğal lif astarlarının seçilmesi önemlidir.

Astarlı bir ceketin avantajları

Genel olarak astarlı bir ceket, erkeklerin gözlük veya belge tutucu saklaması için çok yararlı olabilecek iç ceplere sahiptir. Astar çok sık kullanılan bir ceket üzerinde tercih edilir, çünkü hareket kumaş tarafından daha rahat hale getirilirken, çizgisiz bir ceket daha büyük bir sertlik hissi verebilir.

Astarlı bir ceket daha az maliyetlidir. Birinin inanabileceğine rağmen, çizgisiz bir ceket daha yüksek bir maliyete sahiptir, çünkü görünür kalan iç dikişlerin tanımında daha fazla hassasiyet gerektirir. Özel bir ceket durumunda, astarlı veya astarsız bir ceket seçseniz de, son işlemdeki özen ve hassasiyet sağlanır.

Astarsız ceket ne zaman tercih edilir

Keten ve gofre kumaştaki yaz ceketleri, çok hafif kumaşlar, astar gerektirmez, çünkü çok yapılandırılmamışlardır ve genel olarak yapılandırılmamış ceket, klasik ceketten farklı bir konsepti temsil ettiği için astarı istemez.

Bazı stil önerileri

Özel bir giysinin terzilik ruhunu yansıtan zarif bir etki elde etmek için, ceket astarı elle dikilmelidir. Astarın rengi, dışarıdan göründüğünü unutmadan, kişisel zevkinize göre seçilmelidir; en iyi çözüm, ceket kumaşınınkine yakın olan veya tam tersine zıt olan (belirgin tadı unutmadan) bir renk seçmektir.

Sizin için doğru olan astarlı veya astarsız ceket türü hakkında fikir sahibi olmak için atölyemizde sizi bekliyoruz. Personelimiz size tavsiyelerde bulunmaya ve fizikselliğinize uygun modeli denemenize hazır.

Evet, doğru, keten buruşuk! Ama neden olaylara başka bir açıdan bakmıyorsunuz? Aslında bu özellik sayesinde kumaş ve görünüm, rafine bir kolaylık kazanıyor.

Ve bu sadece başlangıç. Keten, sürtünme pamuktan bile daha dayanıklı olan çok dayanıklı bir kumaştır ve lifleri nemi çok hızlı bir şekilde emebilir.

Bin yaşındaki bir kumaş, yaz öğleğin kavurucu güneşinin altında bile vücudu soğutabiliyor. Bu yeterli değil mi? Üç boyutlu efekt dokusu, tuhaf düzensizliği ile giysiye şık ve rahat bir görünüm kazandırır. Uzak bir hafta sonu için mükemmel gayri resmi bir şıklık.

Tarzınıza cesaret etmenize izin verin. Pembe, kırmızı, yeşil veya mavi tonlarında bir blazer deneyin. Daha da rafine bir giysi ve daha az kırışık bir etki için ipek veya yün karışımı bir kumaş seçin. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız , keten elbiseye adanmış makalemizi okuyun .

Serin yün yazlık giysilerin ana kumaşıdır.

Yün

Yazlık elbisenin kralı, sadece taze yün veya taze yün adı verilen çok hafif bir kumaştan (230-255 g) yapılır. Yün, keten ve yumuşak bir yaz kumaşı (önyargılara rağmen) daha yumuşak iken, pamuğun daha fazla nefes alabilmesini sağlayan doğal bir kumaştır. İnanmıyor musun? yünün neden mükemmel bir yaz kumaşı olduğunu açıkladığımız özel makalemizi okuyun.

Daha klasik desenlerde bulunan gibi modern desenlerle oluşturulan serin yün, seyahat ve kentsel iş toplantıları için uygun bir kırışıklık önleyici kumaştır. Renk yelpazesi gri, kahverengi ve mavi arasında değişir, bu da onu çok yönlü giysiler yapmak için ideal seçim yapar.

Bu bir araya getiren gömlek desenli bir kravat düz renkler ve debriyaj mükemmel ofis görünüm için aynı renkte.

Ceket kumaş,takım elbise kumaşı,takım kumaşları,poliviskon kumaş,parça poliviskon kumaş,metre üstü poliviskon kumaş,topbaşı poliviskon kumaş,metraj poliviskon kumaş,poliviskon metrej kumaş alan,parça takım elbise kumaş,metraj takım elbise kumaşı,metre üstü takım elbise,metre üstü ceket kumaşı,metre üstü pantolon kumaşı,topbaşı ceket kumaşı,topbaşı pantolon kumaşı,parça ceket kumaşı,parca pantolon kumaşı,parça poliviskon kumaş,topbaşı poliviskon,

Pamuk

Hafif, rahat ve yüksek emicilik oranına sahip pamuk, vücut tarafından emilen nemin buharlaşmasını ve dağılmasını destekler.

Lifinin elastik olmayan bir davranışı vardır ve bu, nemli liflerin kuru olanlardan daha inatçı olmasına neden olur. Kısacası? Sıcak tropik günler için ideal, dayanıklı ve taze bir kumaş. Pamuklu elbise şeklini saatler içinde oldukça iyi korur ve uygun şekilde eşleşirse hem resmi hem de gündelik ayarlar için uygundur.

Poplin gömlek veya basit bir tişört ve klasik mokasen ile giyilen zarif bir yaz kokteyli için mükemmeldir.

Gardırobunuzu yenilemeye hazır mısınız?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın