Zeytinburnu Kot Kumaş Alanlar

Denim kumaş Nedir Denim kumaş yazlık mi Denim Kumaş Fiyatları Denim KUMAŞÇILIK Denim kumaş Esnek midir Denim kumaş kalın mi Denim kumaş kışlık mı Denim kumaş Terletir mi

Kot pantolon nedir bu?

Parti kot kumaş alanlar. Jeans, indigo boyamada ağır kottan yapılmış iş ve eğlence pantolonlarını ifade eder. Kot pantolon genellikle fermuarla kapatılır, ancak genellikle düğmelerle de kapatılır. Kapitone dikiş, bir kemerin çekilebileceği kemer halkaları ve birçok cep, kot pantolonun ayırt edici özelliğidir. Ancak çanta sayısı modelden modele değişmektedir.

KOT KUMAŞ SATIN ALINIR.

Parti kot kumaş alanlar. Toptan denim kumaş alan firmalar toptan likralı kot alan yerler likralı denim kumaş alan firmalar ham kot alan firmalar tekleme denim kumaş alanlar

 Parça kumaş alanlar. Standart, 5 cebi ile karakterize edilen beş cepli bir modeldir. Bazı durumlarda, kot pantolonların ceplerinde perçinler de vardır, bu yüzden pantolon şekli “çivili pantolon” olarak adlandırılırdı.

Koyu mavi boya indigo, kot pantolonlara renklerini verir. Aslında indigo bitkisinin yapraklarından gelir, ancak şimdi yapay olarak üretilmektedir. Bununla birlikte, indigo sadece dış iplikleri boyar ve kumaşın çekirdeği beyaz kalır. Boyama işleminden sonra, denim mavidir, ancak bitmiş pantolonlardan uzaktır.

DENİM KUMAŞ SATIN ALANLAR

Bir çift kot pantolon 60 ayrı parçadan oluşur: pantolon cepleri, fermuarlar, kemer halkaları, düğmeler ve çok daha fazlası. Kot pantolonun şekli bir desene göre denim kumaştan kesilir. Daha sonra tek tek parçalar güçlü bir iplikle birlikte dikilir. Görünür turuncu ve sarı dikişler pantolonu bir arada tutar. Son olarak, düğmeler ve perçinler takılır.

Bir kez yıkayın, lütfen!

Tarihçe: Pantolon cebindeki nakış, bir kot pantolonun tipik bir detayıdır.

Pantolon cebindeki nakış, bir çift kot pantolonun tipik bir detayıdır.

Başka herhangi bir kıyafet parçası artık satışa hazır olacaktı – ama kot pantolon değil. Kot pantolon büyük bir yıkama tamburunda yıkanır. Popüler “taşla yıkanmış” kot pantolon çok özel bir şekilde yıkanır. Kot pantolon ponza taşları veya enzimlerle birlikte yıkanır. Kumaş satın alanlar yapay olarak da üretilebilen gevşek bir lav kayasıdır. Enzimler kimyasal bir süreci hızlandırabilen maddelerdir.

İki “bileşen” boya tabakasını güçlü bir şekilde ovalar ve kotun doğal rengi ortaya çıkar. Kumaşı ne kadar uzun süre yıkarsanız, o kadar hafif olur. Bir çift kot pantolon altı saate kadar yıkanabilir. Bu arada: Kot pantolonunuzu taşlarla yıkamak evde kullanım için uygun değildir. Taşlar çamaşır makinesini kırabilir ve ebeveynleri kızdırabilir.

Kot pantolonlar dikildiğinde, yıkandığında ve durulandığında, hala ütülenir ve satış için mağazaya gidebilirler.

Kime ne yakışır?

parça denim kumaş parça kot kumaş spot kot kumaş likralı kot kumaş ucuz kot kumaş 1a kot kumaş
parça denim kumaş parça kot kumaş spot kot kumaş likralı kot kumaş ucuz kot kumaş 1a kot kumaş

Kot pantolon satın almak düşündüğünüz kadar kolay değil. İlk engel bir modele karar vermektir. Son olarak, düz şekil, kalça pantolonu, streç, şekil ve çok daha fazlası var. Ama hangi model doğru?

Bir kot pantolon nasıl yapılır / üretilir?

Kot pantolon üretimi için birçok adım gereklidir. Bir kot pantolon, bazıları önceden yapılmış ve bazıları olmayan 60’tan fazla parçadan oluşur. Genellikle sadece onlarla birlikte satın alınan prefabrik parçalar fermuarlar, düğmeler, çantalar ve ayrıca saat ceplerini içerir. Bir çift kot pantolon oluşturmak için yaklaşık 100 adım gereklidir. İlk olarak, kumaş istenen renkte boyanır.

TOPTAN KOT KUMAŞ ALAN

seri sonu kot seri sonu denim seri sonu 7 ons kot seri sonu 11 on kot kumaş 12 ons seri sonu kumaş alanlar seri sonu kumaş alan yerler
seri sonu kot seri sonu denim seri sonu 7 ons kot seri sonu 11 on kot kumaş 12 ons seri sonu kumaş alanlar seri sonu kumaş alan yerler

Daha sonra, bireysel kumaş parçaları delinir. Daha sonra, bireysel desen parçalarını dayanıklı dikişlerle birlikte diken terziler kullanılır. Son olarak, modelde çantalar ve logolar var. Bundan sonra, Kullanılmış Görünüm gibi bir ağartma efekti isteniyorsa ağartmaya kapalıdır. Bu, kumlama, fırçalar, taşlar (sadece nadiren), ponza taşları ve diğer birçok yolla yapılır. Pomza taşları ile yıkama 6 saate kadar sürebilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!