Toptan Parça Kot Satın Alan

Kumaş satın alanlar. Metre ile kot kumaş satın alanlar metrelik kot kumaş alan yerler metre ile kot kumaş alan kişiler tekleme kot kumaş alan toptan kot kumaş alıcısı ihraç fazlası kot kumaş satın alanlar elde kalan kot kumaşları alanlar kot kumaş nereye satılır fazla gelen kot dokuma fazlası kumaş alanlar.

Likralı denim alanlar likralı kot kumaş satın alan likralı ucuz kot kumaş likralı parça kot kumaş toptan parça kot alanlar spot denim alan firmalar parti denim satın alan yerler.

Şifon kumaş alan dokumadan artan kumaşları alanlar üretimden artan kot kumaş alanlar yanlış gelen kumaşları kot alanlar fazla gelen kumaşlar nereye satılır fazla alınan kumaşları kimler alır? Metre üstü kot kumaş alanlar parça kot kumaş satın alan top başı kot kumaş alanlar metraj kot satın alan yerler.

Parti kumaş alanlar. Bir yaşam biçimi olarak kot pantolon: Yeni kültürel varlık

Kumaş alan Kot pantolon toptan denim kumaş alanlar toplu tekleme kot kumaşı alan likralı kot kumaş satın alan denim kumaşı satın alanlar parça denim alan toplu denim satın alan yerler 20. yüzyılın ortalarına kadar Avrupa’ya giden yolu bulamadı. Daha önce, kült giysi kaşlarını çattı ve geleneklere ve otoritelere karşı protesto sembolü olarak kabul edildi ve sakız gibi kot pantolonlar yaşam tarzının bir parçasıydı.

SPOT KOT KUMAŞ ALANLAR

Denim kumaş Nedir Denim kumaş yazlık mi Denim Kumaş Fiyatları Denim KUMAŞÇILIK Denim kumaş Esnek midir Denim kumaş kalın mi Denim kumaş kışlık mı Denim kumaş Terletir mi

Etekler, bluzlar, ceketler: kot pantolon dışında kült kumaş

Denim kumaş artık sadece kot pantolon yapımında kullanılmıyor. Kumaş alan ceketler, paltolar, şortlar, bluzlar, mini etekler ve daha fazlası ikonik denim kumaşta da mevcuttur. Ve kot pantolonun şekil çeşitliliğinin sınırı yoktur. Denim kumaş, skinny kot pantolon, bootcut kot pantolon, boyfriend kot pantolon, bel kot pantolon, alevli kot pantolon ve diğer kesimler şeklinde uyarlanmıştır.

Bir kez yıkayın, lütfen!

Tarihçe: Pantolon cebindeki nakış, bir kot pantolonun tipik bir detayıdır.

Pantolon cebindeki nakış, bir çift kot pantolonun tipik bir detayıdır.

Başka herhangi bir kıyafet parçası artık satışa hazır olacaktı – ama kot pantolon değil. Kot pantolon büyük bir yıkama tamburunda yıkanır. Popüler “taşla yıkanmış” kot pantolon çok özel bir şekilde yıkanır. Kot pantolon ponza taşları veya enzimlerle birlikte yıkanır. Kumaş satın alanlar yapay olarak da üretilebilen gevşek bir lav kayasıdır. Enzimler kimyasal bir süreci hızlandırabilen maddelerdir.

İki “bileşen” boya tabakasını güçlü bir şekilde ovalar ve kotun doğal rengi ortaya çıkar. Kumaşı ne kadar uzun süre yıkarsanız, o kadar hafif olur. Bir çift kot pantolon altı saate kadar yıkanabilir. Bu arada: Kot pantolonunuzu taşlarla yıkamak evde kullanım için uygun değildir. Taşlar çamaşır makinesini kırabilir ve ebeveynleri kızdırabilir.

PARÇA KOT KUMAŞ

Parti kot kumaş alanlar. Toptan denim kumaş alan firmalar toptan likralı kot alan yerler likralı denim kumaş alan firmalar ham kot alan firmalar tekleme denim kumaş alanlar

Kot pantolonlar dikildiğinde, yıkandığında ve durulandığında, hala ütülenir ve satış için mağazaya gidebilirler.

Kime ne yakışır?

Kot pantolon satın almak düşündüğünüz kadar kolay değil. İlk engel bir modele karar vermektir. Son olarak, düz şekil, kalça pantolonu, streç, şekil ve çok daha fazlası var. Ama hangi model doğru?

Bir kot pantolon nasıl yapılır / üretilir?

Kot pantolon üretimi için birçok adım gereklidir. Bir kot pantolon, bazıları önceden yapılmış ve bazıları olmayan 60’tan fazla parçadan oluşur. Genellikle sadece onlarla birlikte satın alınan prefabrik parçalar fermuarlar, düğmeler, çantalar ve ayrıca saat ceplerini içerir. Bir çift kot pantolon oluşturmak için yaklaşık 100 adım gereklidir. İlk olarak, kumaş istenen renkte boyanır.

TOPTAN KOT KUMAŞ ALAN

5.5 ons kot kumaş fiyatı 6 ons kot kumaş fiyatı 7 ons 8 ons kot kumaş fiyatı 9 kot kumaş fiyatı 10 ons kot kumaş fiyatı 11 ons kot kumaş fiyatı 12 ons kot kumaş fiyatı 13 ons kot kumaş fiyatı.

Daha sonra, bireysel kumaş parçaları delinir. Daha sonra, bireysel desen parçalarını dayanıklı dikişlerle birlikte diken terziler kullanılır. Son olarak, modelde çantalar ve logolar var. Bundan sonra, Kullanılmış Görünüm gibi bir ağartma efekti isteniyorsa ağartmaya kapalıdır. Bu, kumlama, fırçalar, taşlar (sadece nadiren), ponza taşları ve diğer birçok yolla yapılır. Pomza taşları ile yıkama 6 saate kadar sürebilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!