Zeytinburnu İnterlok Kumaş

interlok kumaş alan zeytinburnu interlok kumaş satın alanlar çerkezköy parça interlok kumaş alan zeytinburnu interlok satın alan yerler bursa interlok kumaş alanlar denizli interlok kumaş Antep interlok kumaş İzmir interlok kumaş

İnterlok kumaş nedir?

İnterlok kumaş satın alanlar her iki tarafının da aynı göründüğü bir örgü çeşidini ifade eder. İnterlok kumaşlar ve interlok pamuk örme kumaşlardır – bunlar, ilmekler halinde iç içe geçmiş bir iplikten oluşan kumaşlardır. Interlock terimi İngilizce’den gelir ve “interlock kumaş alan ” 0536 336 43 43 gibi bir anlama gelir. İnterlok kumaşlar, diğer kumaşlardan üretilme şekli ve elde edilen özellikler bakımından farklılık gösterir. İnterlok kumaşın ve pamuklu interlokun ana avantajı mükemmel esneyebilirliğidir, bu nedenle interlok kumaş genellikle sürdürülebilir gündüz ve gece kıyafetleri üretmek için kullanılır.

1 ton interlok kumaş,2 ton interlok kumaş,1 metre interlok kumaş,bir elbiseye kaç kilo interlok kumaş gerekir,parça interlok kumaş 1 ton parça interlok kumaş, 10 ton ham interlok kumaş,

Bu kumaşın kendine özgü bir olumlu kalitesi, çok kompakt olduğu göz önüne alındığında, lifler arasında çok fazla havanın sıkışması ve onu çok yalıtkan hale getirmesidir; Ayrıca, bu kumaş çok nefes alabilir, bu da onu iç çamaşırı ve spor aktiviteleri için de ideal kılan bir kalitedir.

Nasıl yapılır?

Genellikle, bu kumaş pamuktan yapıldığında, daha sıcak ve daha rahat hale getirmek için iç kısmı fırçalarız; Bu prosedürü yaparak, yeni doğan bebekler ve yün sevmeyenler veya alerjisi olanlar için çok iyi olan bir “sıcak pamuk” yaratırız. 0536 336 43 43 Her şeyden önce, çok kararlı bir ürün elde etmek için bu kumaşı doğru bir şekilde ütülemek çok önemlidir, aslında örgü gerilimlerinin çoğu ütüleme işlemi tarafından serbest bırakılır; ütüleme işlemi önce buharla, daha sonra tekrar kumaşı iki sıcak metal silindir arasından geçirerek yapılır.

İnterlok belirli bir üretim yöntemini ifade eder. Bu, sözde kilitli bir kumaş üretmek için kullanılabilir. Bu, yatak çarşafları ve takılı çarşaflar için mükemmel olan ince, sağlam ve esnek tekstiller ile sonuçlanır.

Bitmiş kilitleme kumaşı genellikle forma olarak adlandırılır. Elastik katkı 0536 336 43 43 maddeleri ile kilitli bir tekstil sağlanmışsa, ticarette “streç mayo” veya “jersey elastan” terimleri de yaygındır.

Üretim

Yarım top kalmış interlok alan,yarım top kalan interlok satın alanlar,parça interlok satanlar,seri sonu interlok alan,ithal interlok alanlar,ihraç fazlası interlok alan yerler,

İnterlok forması, geleneksel bir dokuma makinesinde değil, çözgü örme makinesi olarak adlandırılan bir makinede üretilir. Örmede olduğu gibi, bağlama bireysel dikişlerle yapılır. Her sıra, bir önceki dikiş sırasına bir bütün olarak örülür. Kilitleme yönteminde iki ağ katmanı birbirinin üzerine uzandığından, bitmiş kumaşın üst ve alt kısmı aynı görünür.

Malzeme

Üretim için çoğunlukla saf pamuk kullanılır. Sentetik (viskon) 0536 336 43 43ve doğal lif karışımları da mümkündür. Etikette “streç mayo” yazıyorsa, kumaşta genellikle yaklaşık% 97 pamuk ve% 3 elastan bulunur.

Avantajları

örgü kumaş alanlar örme kumaş alanlar interlok kumaş alanlar süprem kumaş satın alan polar kumaş alanlar jarse kumaş alanlar örme kumaş nereye satılır parça örme kumaş satın alanlar

Kilitleme yöntemi iyi gerilebilirlik ve yüksek elastikiyet sağlar – kumaş yatakta bükülmez. Ütülenmesi gerekmez, genellikle yuvarlanabilir ve çok dayanıklı olarak kabul edilir.

Cilde giyilen böyle bir kilitli kumaş havaya geçirgendir ve hala belirli bir ısı tutma kapasitesine sahiptir. 0536 336 43 43 Interlock forması akıcı, pürüzsüz bir düşüşe sahiptir ve cilt üzerinde hoş bir yumuşaklık hissi verir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!