Toptan 50 Denye Astar

denye astar satışı polyester astar satışı denye astar satışı jarse astar satışı astarlık kumaş satanlar astar kumaş satış yerleri

Denye astar alanlar üretimi için kumaş kategorisine astar denir. Denye astar satışı polyester astar satışı denye astar satışı jarse astar satışı astarlık kumaş satanlar astar kumaş satış yerleri. Bu giysi ana malzemenin insan derisi ile temas noktalarında esnemesini ve erken yıpranmasını engeller, ürünün ters tarafını gizler. Zeytinburnu toptan denye astar. Adana Toptan Denye Astar. Konya Denye Kumaş.

Astar genellikle gözden kaçan bir giysi unsurudur. Kumaş satın alan. Bir ceket veya palto dikmeden önce, birçok zanaatkar, yalnızca ana kumaşa odaklanarak astar malzemesinin bileşimine bakmayı unutur. Doğru astar kumaşının nasıl seçileceğini, malzemenin artıları ve eksileri nelerdir makalemizde inceleyeceğiz.

toptan 190 tel polyester astar fiyatı toptan denye astar satanlar 70 denye astar satan yerler 50 denye astar satış yerleri
toptan 190 tel polyester astar fiyatı toptan denye astar satanlar 70 denye astar satan yerler 50 denye astar satış yerleri

Amaç

Astar malzemesi görünüm ve rahatlıkta rol oynar. Bugün kullanmak gerekli değildir. Ancak kişi giyimin kalitesini ve rahatlığını takdir ediyorsa bu malzeme vazgeçilmezdir.

Tuval birçok işlevi yerine getirir. Astar, kışın ek bir katman olarak büyük önem taşır: yalıtır, soğuktan ve rüzgardan korur; giysileri dayanıklı hale getirir, böylece daha uzun süre dayanır, daha yavaş yıpranırlar.

POLYESTER ASTAR SATIŞI

Astar – birkaç amaç için ürünün ters tarafına dikilen bir kumaş: ilk olarak, malzemenin hızlı aşınmasını önlemek için; ikincisi, özellikle ana kumaş olarak kaba veya sert malzeme kullanıldığında, şeyi cilde daha hoş hale getirmek; ve üçüncüsü, hacim kazandırmak için – özellikle dış giyim için geçerlidir.

Genellikle astar, giymeyi ve çıkarmayı kolaylaştıran kaygan ipeksi sentetiklerden yapılır, ancak doğal malzemelerden de yapılabilir: örneğin, lüks giysilerde veya küçük çocuklar için giysilerde. Çoğu zaman astar aynı zamanda dekoratif bir işlev görür – tasarımı vurgulamak, daha ilginç kılmak için kasıtlı olarak zıt ve parlaktır, genellikle kareli veya çizgilidir.

50 DENYE JARSE KUMAŞ

Genel olarak, astar kumaş seçimine öncelikle konforu büyük ölçüde etkilediği için ana kumaş seçiminden daha az dikkat edilmemelidir. En popüler 5 astar malzemesinden bir seçki sunuyoruz – ve özellikleri hakkında konuşalım!

Doğal atlas Nefes alabilir, pürüzsüz ve ipeksi, çok güzel ve cilde hoş – astar için ideal. Klasik takım elbiseler, eldivenler, pahalı çantalar için uygundur. Elektriklenmez, dayanıklıdır, şeklini ve rengini mükemmel şekilde korur, antiseptik özelliklere sahiptir.

JARSE ASTAR SATIŞI

Viskon astar. Malzeme sentetik olmasına rağmen ağaç liflerinden yapılmıştır. Astar kumaşı olarak turlu viskon kullanılır – selüloz, sentetikler ve pamuktan oluşan karışımlı bir malzeme. Bu malzeme vücuttaki fazla nemi önemli ölçüde giderir, bu nedenle genellikle eşofmanlarda kullanılır, elektriklenmez ve satenden çok daha ucuza mal olur.

1 metre jarse kumaş,bir kilo jarse kumaş,bir ton j,1 kilo jarse satan,1 ton jarse satan yerler,arse kumaş,50 denye jarse kumaş fiyatı,70 denye jarse kumaş fiyatı,bir kilo jarse kumaşı fiyatı,bir ton jarse kumaş fiyatı,bir ton 50 denye jarse kumaş fiyatı,1 ton 70 denye jarse fiyatı,bir ton jarse fiyatı,bir kilo jarse fiyatı,1 kilo jarse fiyatı, bir kilo jarse satanlar.

Saten astar. Lüks görünümü ve oldukça yüksek maliyeti nedeniyle seçkin takım elbise, gece elbisesi, kürk manto ve pahalı koyun derisi manto üreticileri tarafından alıntılanan lüks bir astar. Malzemenin özellikleri de değerlidir: ısıyı tutma yeteneği, özel işleme nedeniyle düşük kırışma, higroskopisite ve dayanıklılık.

Polyester astar. Dış giyim için en yaygın seçenek, zamanla solmayan, yüksek mukavemetli antistatik, pürüzsüz ve ipeksidir. Ancak astarın ciltle temas ettiği giysilerde kullanmamak daha iyidir: pratik olarak havanın geçmesine izin vermez.

DENYE ASTAR SATIŞI

Astar ağı. Doğal ve sentetik olabilir, buharın ciltten etkili bir şekilde çıkarılmasını gerektiren bu tür giysilerde kullanılır: spor giyim, yazlık giysiler. Mükemmel higroskopiklik sağlar – bu onun ana avantajıdır.

70 DENYE JARSE ASTAR

Bunlar ana astar türleridir, aslında çok daha fazlası vardır – farklı çalışma koşulları ve şeyler için çok farklı. Online mağazamızda yazlık ve kışlık giysiler için astar kumaşının yanı sıra ısıyı etkili bir şekilde tutan dış giyim için yenilikçi malzeme seçebilirsiniz.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!