Stok Denim Kumaş Satın Alanlar

spot denim stok denim parti denim parça denim likralı denim pamuk denim ham denim polyester denim

Denim Nedir?

Stok denim satın alan spot denim stok denim parti denim parça denim likralı denim pamuk denim ham denim polyester denim zarif bir çapraz nervür deseni oluşturan dimi dokuma kullanılarak yapılan güçlü bir pamuklu kumaştır. Pamuklu dimi kumaş çözgü kaplamalıdır, yani atkı iplikleri iki veya daha fazla çözgü ipliğinin altına girer ve çözgü iplikleri sağ tarafta daha belirgindir. Parti kumaş alanlar çapraz nervür, denim kumaşı aynı zamanda sağlam bir dokuma pamuklu kumaş olan kanvas veya pamuk farklı kılan şeydir.

Denim Nasıl Yapılır?

denim kumaş alanlar

Pamuk lifleri hasat edildikten ve iplik haline getirildikten sonra iplikler boyanır. Kot pantolonlar genellikle çivit mavisiyle boyanır ve bu da onları denim için klasik mavi renk yapar. Pamuklu denim, bir mekik dokuma tezgahında veya bir mermi dokuma tezgahında dokunur.

PARTİ KUMAŞ SATIN ALAN FİRMALAR

Bir mekik dokuma tezgahı, kenar kotu denen şeyi üretir. Atkı ipliği, çözgü ipliklerinin içinden ileri geri hareketlerle atkıda kopma olmadan geçirilir. Bu, çok düzgün ve sağlam bir kenar kenarı oluşturur.

Bir mekik dokuma tezgahı, kenarsız denim üretir çünkü her sıra için tek bir atkı ipliği vardır ve baştan sona dokunan tek bir iplik yoktur. Bu, yıpranmayı önlemek için dikilmesi gereken daha hassas bir kenar oluşturur.

6 Farklı Denim Türü

1. İndigo denim: Çözgü ipliklerinin indigo boya ile boyanması sonucu indigo denim elde edilir ve atkı olarak beyaz iplik kullanılır. Sonuç olarak, çoğu mavi kot pantolonun sağ tarafı mavidir, çünkü kumaş çözgüye dönüktür ve iç kısmı daha açık mavi, neredeyse beyazdır.

2. Streç kot: Streç kot, kumaşa biraz daha yumuşaklık ve esneklik kazandırmak için elastan veya başka bir elastik bileşeni örer. Streç denim genellikle skinny kot pantolonlar için kullanılır.

Ucuz kot kumaşı,Likralı Kot kumaşı,Pantolonluk Kot Kumaş,Parça kot kumaş satanlar,En iyi kot kumaşı,Yıkanmış kot kumaşı,Döşemelik Kot Kumaşı,Kot kumaşı toptan,

3. Ezilmiş kot: Bu tip kot kırışık bir görünüme sahip olacak şekilde işlenmiştir.

4. Asitle yıkanmış kot: Bu kot, mermer bir görünüm elde etmek için klor ve süngertaşı ile işlenmiştir.

5. Ham kot: Ham veya kuru kot, boyandıktan sonra yıkanmayan kumaştır. Bu, daha pürüzlü ve daha sert bir doku oluşturur.

6. Sanforlu kot: Bu, yıkamada çekmemesi için işlem görmüş kottur. Bu, ham kot hariç hemen hemen her türlü kot için geçerlidir.

Denim Alırken Nelere Bakmalı?

Bir denim ürünü satın alırken dikkate alınması gereken birçok husus vardır.

DENİM PARÇASI ALAN

Uygun. Denim, özellikle kot pantolon söz konusu olduğunda, çeşitli uyumlarda gelir. Geniş paça kot pantolon, düz paça kot pantolon, dar kesim ve daha fazlası gibi seçenekler var. 1960’lardaki kot pantolonlar gibi farklı kot stilleri farklı zamanlarda trend oluyor, ancak her zaman stili satın almalısınız ve size en çok yakışıyor.

Yıkamak mavi kotlar kot için standart olsa da, satın alabileceğiniz birkaç yıkama ve kot rengi var. Sıkıntılı kot pantolonlar genellikle moda olan yıpranmış bir kaliteye sahiptir. Koyu renk kot pantolonlar inceltme eğilimindedir, ancak boya da bulaşabilir, bu nedenle yıkarken veya daha hafif giysilerle giyerken dikkatli olun. Hafif yıkama kot pantolonlar hoş bir açık maviyken, siyah kot pantolonlar ve gri kotlar sofistike seçeneklerdir. Kot ceket ve kot şortları da farklı yıkamalarda bulabilirsiniz.

Türkiye denim kumaş üreticileri,Bursa kot kumaş fabrikaları,Denizli kot kumaş fabrikaları,Gaziantep kot kumaş fabrikaları,Kot Kumaş üreticileri,Merter denim kumaş firmaları,Kot kumaşı imalatı,Bursa Denim fabrikaları,
Türkiye denim kumaş üreticileri,Bursa kot kumaş fabrikaları,Denizli kot kumaş fabrikaları,Gaziantep kot kumaş fabrikaları,Kot Kumaş üreticileri,Merter denim kumaş firmaları,Kot kumaşı imalatı,Bursa Denim fabrikaları,

KOT PARÇASI SATIN ALANLAR

Yüksel bel bandının bir kot pantolonun üzerine düştüğü yeri ifade eder. Yüksek belli, orta belli ve düşük belli kot pantolonların hepsi mevcuttur ve seçim sadece aradığınız stile bağlıdır. Yüksek binalar genellikle doğal belin hizasına veya üstüne iner. Orta yükseklik en yaygın olanıdır ve belin biraz altına iner. Alçak veya kalçayı saran ayakkabılar kalça boyunca uzanır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!