190 Tel Polyester Astarlık Kumaş 160 Tel Astarlık Kumaş

170 tel astarlık kumaş 190 tel polyester astarlık kumaş 70 denye astarlık kumaş 50 denye astarlık kumaş 70 denye jarse astarlık kumaş 50 denye astarlık jarse

Hafif polyester

Polyester astar alanlar. 170 tel astarlık kumaş 190 tel polyester astarlık kumaş 70 denye astarlık kumaş 50 denye astarlık kumaş 70 denye jarse astarlık kumaş 50 denye astarlık jarse. Sentetik elyaf polyester genellikle polar ve mikrofiber ürünlerde veya astarlarda kullanılır. Polyester, en çok üretilen sentetik elyaftır. Avantajları arasında her şeyden önce hafiflik ve elastikiyet, aynı zamanda yırtılma direnci ve dayanıklılığı bulunur. Polyester çabuk kuruduğundan ve çok az nemi emdiğinden, malzeme fitness kıyafetleri için de idealdir. Polyester giysilerin konforunu ve rahatlığını arttırmak için, malzeme genellikle pamuk veya viskon gibi doğal liflerle karıştırılır. Bu, giysiyi rahat ve aynı zamanda bakımı kolay hale getirir.

190 TEL ASTARLIK KUMAŞ

jarse astar fiyatı denye astar fiyatı denye astar kilo fiyatı jarse astar kilo fiyat

Poliamid sayesinde yırtılmaya karşı dayanıklı

Denye astar alan. Bu lif birçok şekilde kullanılır. Örneğin, yağmur kıyafetlerinde, mayolarda veya çoraplarda. Poliamid ayrıca sıklıkla pamuk ve viskona katkı maddesi olarak veya bir astar malzemesi olarak kullanılır. Lifler özellikle elastik ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır ve sadece hafifçe kırışır. Ek olarak, poliamid çok hafiftir ve nemi zor emer.

Spandex ile son derece elastik

70 Denye astarlık kumaş. Elastan oldukça elastik bir malzemedir ve bu nedenle çok esnektir. Lifler% 700’e kadar gerilebilir ve daha sonra sürekli olarak orijinal şekillerine geri dönebilir. Ek olarak, spandex yırtılmaya karşı çok dayanıklıdır ve yıkanması kolaydır. Elastan içerikli kadın veya erkek modası, yüksek kullanım konforu anlamına gelir. Örneğin, kadın kot pantolonu veya erkek kot pantolonu, malzemeye daha fazla hareket özgürlüğü, daha rahat bir bel bandı ve boyutsal stabilite sağlar.

Naylon vs Polyester

Örgü kumaş genellikle polyester veya naylondan yapılır, ancak farklı versiyonlar genellikle çıplak gözle birbirinden ayırt edilemez. Her ikisi de karşılaştırılabilir amaçlar için kullanılabilir, çok sayıda benzerliğe ve yine de bazı farklılıklara sahiptir. Örneğin, malzemeler hem kırışıksız hem de çabuk kurur, bu da onları temizlemeyi inanılmaz derecede kolaylaştırır.

toptan 190 tel polyester astar fiyatı toptan denye astar satanlar 70 denye astar satan yerler 50 denye astar satış yerleri
toptan 190 tel polyester astar fiyatı toptan denye astar satanlar 70 denye astar satan yerler 50 denye astar satış yerleri

50 denye astarlık kumaş. Poliamid olarak da bilinen naylon ve polyester, boyanması kolay ve dayanıklı insan yapımı liflerdir. Polyester hafif dokulu bir his verirken, naylon yapay ipeği andırıyor. Naylon ayrıca polyesterden daha fazla elastikiyete sahiptir. Diğer bir fark, naylonun polyesterden daha dayanıklı olması ve bu nedenle çok fazla aşınması olan ürünler için daha iyi bir seçim olabileceğidir.

Polyester veya naylon örgü genellikle iç çamaşırları, dış mekan ceketleri, elbiseler ve daha fazlası gibi gündelik ve moda kıyafetler için bir astar olarak kullanılır. Nefes alabilir ve sıcaklığı düzenler, bu yüzden hala spor giyim üretiminde kullanılmaktadır. Polyester örgü, serigrafi baskı için bir kumaş olarak da kullanılır, çünkü malzeme oldukça esnektir ve nemi emmez.

170 TEL ASTARLIK KUMAŞ

toptan astarlık kumaş astarlık kumaş fiyatı ceplik kumaş fiyatı

Örgü kumaş birçok amaç için kullanılabilir ve genellikle çadırların ve diğer kamp ekipmanlarının bir parçası olarak kullanılır. Küçük deliklerin yardımıyla, sıcaklık tüm hava koşullarında düzenlenir, bu da kumaşı kamp ve dış mekan tekstilleri için mükemmel kılar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!