Viskon Kumaşlar Spot Kumaş

Viskon Kumaşlar spot kumaş stok kumaş

 Viskon Kumaşlar. Spot Kumaş Viskon Nasıl Yapılır? PARÇA VİSKON KUMAŞ ALINIR.. TOPTAN VİSKON KUMAŞ ALINIR… HAM VİSKON KUMAŞ ALINIR. BASKILI VİSKON KUMAŞ ALINIR. TURLU VİSKON KUMAŞ ALINIR.

Viskon kumaş alanlar üretimini sürdürülebilir olarak kabul edecek kadar hızlı büyüyen ve yenilenen ağaçların odun hamuru üretilir. Kullanılan türler okaliptüs, kayın, çam, bambu, şeker kamışı ve soyadır. Üretim aşamaları nelerdir?

Odun hamuru koleksiyonu.

Alkali odun hamuru maddesi daha sonra selüloz sanatı elde etmek için karbon disülfitin kimyasal çözeltisinde çözülür.

Parti Kumaş Alanlar selüloz sulu bir kostik soda çözeltisinde (t 10-12 ° C’de) çözülür ve bir eğirme çözeltisi elde edilir – viskoz. Genellikle iplik bükme için kullanılan viskoz% 6.5-9 selüloz (formunda),% 6.5-7.5 sodyum hidroksit ve yaklaşık% 2-2.5 bağlı kükürt; Gerisi su ve az miktarda safsızlıktır.

Filamentin, ıstakozlar boyunca viskozu selülozu yeniden oluşturmak için bir asit banyosuna zorlayarak ıslatması.

Terbiye ve kurutma.

Bazı durumlarda, keçeleşme maddeleri (bitmiş elyaftaki cam parlaklığını gidermek için), boyalar (bitmiş ürünlerin düzgün ve sabit renklenmesi için), değiştiriciler ve sürfaktanlar (yüksek mukavemetli ve yapısal olarak üretimi için) gibi viskoza çeşitli kumaş parçası maddeler eklenir.

Viskon Özellikleri

Parça şifon kumaş satışı,krep parça kumaş satışı,parça kadife kumaş satış

Viskonun fiziksel ve mekanik özellikleri büyük ölçüde bir fiberin şekillenme şekline bağlıdır. Kumaş, parlak veya mat, hafif veya ağır, dokulu veya pürüzsüz olabilir. % 100 viskon kumaş alanlar www.kumas.org  ipeğe benzer – yarı saydam ve parlaktır. Doğal parlaklığı azaltmak için özel paspas kimyasalları uygulanır.

Kumaşın birçok artıları var:

Yumuşak ve dokunuşlu güzel

Kışın sıcak, yazın serin

İyi dökümlü

Antistatik parti kumaş alan

Kolayca boyanabilir

Boyama teknolojisi, elyaflara maksimum renk girişi sağlar

Doğru boyanırsa güneşte solmaz

Pamuktan daha hafif

Pamuktan iki kat daha fazla nem emer

Kuru iken çok dayanıklı

Vücut ısısını korumada iyi

Özel geri dönüşüm gerektirmez

Sağlık kumaş parça alan

Profesyonellerden daha az eksiler var, ancak hepsini göz önünde bulundurmalısınız:

Bu kumaş kırışmaya yatkındır

Yıkama işlemi sırasında boyut küçülebilir ve deforme olabilir.

Küf duyarlı

Su, yüksek sıcaklık veya ultraviyole radyasyondan etkilenir, özellikle de bu faktörler aynı anda etkilenirse. Bu nedenle, bu kumaşlara çoğunlukla kimyasal antioksidanlarla aşılanır ve viskoz elyafları ultravioleye karşı üretim aşamasında olduğu gibi koruyan filtreler kullanılır.

Viskon vs Pamuk vs İpek – Fark Nedir?

Kumaşlara çok fazla merak etmeyen modacılar, benzer bir baskı motifine sahip kumaşlar arasında seçim yapmanın kolay olmamasına rağmen elyaf sıralamasına göre değişebilir. Onlardan herhangi birine bir iyilik yapmadan  spot kumaş önce nelere dikkat etmelisiniz?

Viskon Kumaşlar spot kumaş stok kumaş
Viskon Kumaşlar spot kumaş stok kumaş

Viskon. Teknik olarak ne doğal ne de sentetik bir elyaf olmasa da, birçok harika özellik sunan seçenek budur. Yumuşak, havadar, bol dökümlü, belirgin bir parlaklığa sahiptir, cildinize karşı doğal bir his verir. Sadece suya maruz bırakmaktan kaçının!

Pamuk. Yumuşak, nefes alabilen, dayanıklı, alerjik olmayan ve çok sayıda dokuma çeşidine sahip olan bu kumaşın tüm dünyada en yüksek popülerliğe sahip olduğu biliniyor. İpek. Şaşırtıcı özelliklerinin dolaylı kanıtı, üretim teknolojisinin 1000 yıldır katı bir sır olarak saklanması ve başka ülkelere ifşa etmeye çalışan birçok Çinli’nin hayatına mal olması gerçeği olabilir. Bu eşsiz elyaf, üstün termal düzenlemesi, cildinize karşı spot kumaş antistatik özelliklerini ve gücünü hissetmesi ile ünlüdür. Birçok dokuma tipinde sunulan ipek, genellikle etek, bluz, tunik, akşam veya balo elbiseleri için bir seçenek haline gelir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!