Toptan Kumaş Alanlar Toplu Kumaş Alanlar

toptan kumaş alanlar, toptan kumaş alan,toplu kumaş alan,toplu kumaş alanlar,toptan kumaş alan yerler,toplu kumaş alan yerler,toplu kumaş alan kişiler,toptan kumaş alan kişiler,toplu kumaş alan nerede,nereler kumaş alıyor,kumaş parçası nereden alırım,kumaş parçası nerede satılır,
toptan kumaş alanlar, toptan kumaş alan,toplu kumaş alan,toplu kumaş alanlar,toptan kumaş alan yerler,toplu kumaş alan yerler,toplu kumaş alan kişiler

Toptan Kumaş Alanlar Toplu Kumaş Alanlar.

Kumaş isimleri | kumaş desenleri | kumaş türü | kumaş malzemesi | kumaş çeşitleri | farklı tipte kumaş | kumaş desenleri | elbiseler için kumaşlar.

Genel olarak, kumaşların oluşumu için belirli sayıda iplik kullanılır. Ayrıca, dokuma, örgü ve keçe gibi kumaşların üretilmesi için birkaç teknik kullanılır. Kumaşların türü elyaflara, toptan kumaş alanlar oluşum tekniklerine, bunları üretmek için kullanılan makinelere ve terbiye tekniklerine göre değişir. Son kullanıma bağlı olarak kumaşlar da farklı şekilde yapılabilir.

Bununla birlikte, bazı kumaşlar% 100 belirli bir elyaf kullanmasına veya farklı elyafların bir karışımını kullanmasına rağmen, aksi halde adlandırılabilir ve dokuma desenlerine, dokularına bağlı olarak adlandırılır ve Organza kumaşları gibi işlemler vs. genellikle İpek ile üretmek için kullanılır. Ama alternatif liflerle kullanmaya başlasalar bile, Organza toptan kumaş alanlar olarak adlandırılmaya devam edildi.

Dokular, tasarımlar, dokuma desenleri, estetik değerler, elyaf kaynağı, kumaşların kaynaklandığı yer vb. Esas alınarak diğerlerinin yanı sıra tanımlanabilmesi için her kumaş benzersiz bir isim taşır.

Batiste Kumaş

Kobe Krep Kristal Krep Likralı Krep

Batiste Kumaş, pamuk, yün, keten, polyester veya karışımdan yapılan hafif opak kumaşların en yumuşaklarından biridir. Spot Kumaş çoğunlukla yumuşak bir yüze ve hafif bir canlılığa sahip olup, çoğunlukla vaftiz önlüklerinde, geceliklerde ve gelinliklerde altını çizmede kullanılır.

Kuş Gözü Örme Kumaş

Kuşbakışı’nın gözü, örgü dikişlerle birlikte tutunma dikişlerinin bir araya geldiği çift örgü bir kumaştır. Düz dikiş, kuşun gözüne benzeyen kumaş yüzeyi üzerinde ilginç bir delik veya delik efekti yaratır. Kumaş genellikle çırpma efekti yaratan çok renkli ipliklerden oluşur. Parti Kumaş, halkalara sahip tasarımlarla yapılabilir. Özellikle kadınların giydiği popüler bir giyim kumaşıdır.

Kadife kumaş

Dokuma Kumaş. Kadife, bir çözgü ve iki dolgu ile ana tekstil elyaflarından üretilir. Dokunduktan sonra, kumaşın arkası tutkalla kaplanır; hav ipliklerinin yüzdeleri merkezlerinde kesilir. Yapıştırıcı, kesim sırasında dolumun mallardan dışarı çekilmesini önler. Tutkal, parti kadife benzeri nervürlü bir yüzey elde etmek için bir dizi fırçaya, cilaya ve alaşıma maruz bırakılan yüzden çıkarılır.

Şifon kumaş

Dokuma Kumaş toptan kumaş alanlar

Spot Şifonu temel olarak, yumuşak Z-bükümlü krep ipliklerden oluşan yumuşak bir örtü ile hafif düz dokuma, şeffaf kumaş anlamına gelir. Krep ipliklerindeki büküm dokumadan sonra kumaşı her iki yönde hafifçe sıkar, biraz gergin ve hafif pürüzlü bir his verir. Bu stok kumaşlar ışığa tutulduğunda, sıkı bir şekilde örülmüş ağlara benzerler.

Şifon kumaşı ipek, sentetik, polyester, suni ipek, pamuk vb. Gibi farklı elyaflar kullanılarak üretilebilir, ancak genellikle naylon ya da ipek gibi elyaflarla ilişkilendirilir. Şifon kumaşı alanlar istenilen renk tonunun aksine kolayca boyanabilir ve gelinlikler için kullanılabilir ve ayrıca gece elbiseleri, gelinlik modelleri ve eşarplarda da görülür.

Krep Kumaş

% 100 rayondan yapılan chirimen (Japon krep) yüzeyi.

Dokuma Kumaş

Krep kumaşları belirgin bir dokuma etkisine sahip değildir, ancak kırışık veya çakıl taşlı bir yüzeye sahiptir. Çakıl efekti veren ya tek yönlü ya da çözgü ve atkı dolayısıyla çok yüksek büküm iplerinden yapılmış düz dokuma bir kumaştır. Hafif ila orta ağırlık aralığında üretilebilir. Kumaş ipek benzeri bir yapıya sahiptir ve iyi örtülmüştür. Elbise, bluz, astar, eşarp, ev eşyası yapımında da kullanılır.

Kot kumaşı toptan kumaş alanlar

Dokuma Kumaş

toptan kumaş alanlar, toptan kumaş alan,toplu kumaş alan,toplu kumaş alanlar,toptan kumaş alan yerler,toplu kumaş alan yerler,toplu kumaş alan kişiler,toptan kumaş alan kişiler,toplu kumaş alan nerede,nereler kumaş alıyor,kumaş parçası nereden alırım,kumaş parçası nerede satılır,
toptan kumaş alanlar, toptan kumaş alan,toplu kumaş alan,toplu kumaş alanlar,toptan kumaş alan yerler,toplu kumaş alan yerler,toplu kumaş alan kişiler

Genellikle kot yapmak için kullanılan denim kumaşlar sağlam bir pamuklu dokumadır. Denim kumaşta, atkı, kumaşın arkasında tanımlanabilen ortak diyagonal nervürü üreten iki veya ikiden fazla çözgü lifi altından geçmektedir. Çapraz nervürlü, denim kumaşın varlığını pamuk ayırmaktadır. Denim kumaşı genellikle mavi renkte parti kot oluşturmak için çivit boyasıyla renklendirilir, ancak kotlar daha hafif bir pamuklu tekstil ifade eder. Spot Denim kumaş, tüm dünya ekonomilerinde geniş çapta kullanılmaktadır. Canlı dokusuyla ve aşırı rahatlık sunma kabiliyeti onu zorlu moda varlıklardan biri haline getiriyor. Keyifli alışveriş deneyimiyle insanlar daha yeni denim kumaş tasarımları satın almaya doğru ilerliyorlar.

Keçe Kumaş

Özel Kumaş

Yün gibi doğal elyaflar, bir tabaka kumaş yapmak için ısı ve basınç ile birlikte preslenir ve yoğunlaştırılır, Keçe Kumaşlar olarak adlandırılır. Keçe kumaşlar dokunmamış kumaşlardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın