Stok Gabardin Kumaş

stok gabardin, stok gabardin alan, stok gabardin satışı, stok gabardin satışı,ucuz gabardin, stok gabardin alan yerler, stok gabardin alan kişiler, stok gabardin kimler alıyor, stok gabardin kumaş, stok gabardin kumaş alan, stok gabardin kumaş alanlar, stok gabardin kumaş alan yerler, stok gabardin kumaş kim alır, stok gabardin kumaş satan yerler,

Kumaş alanlar. Gabardin iş pantolon kumaşı likralı gabardin saten gabardin polyester gabardin parti gabardin spot gabardin kumaş alıcısı ham gabardin kumaş alıcısı toptan gabardin satın alan firmalar uygun gabardin kumaş metraj gabardin kumaş. Top başı gabardin kumaş kesim fazlası gabardin kumaş toptan gabardin satın alıcılar ihraç fazlası gabardin kumaş alan yerler.

gabardin kumaş satın alan firmlar gabarin alan firmalar ham gabardin satın alan firmalar gabardin alan firma adresleri likralı gabardin alan firmalar

GABARDİN KUMAŞ ALAN FİRMALAR

Gümrükte kalmış kumaşları alanlar gümrükte kalan kumaşları satın alanlar üretimden kalmış gabardin alan dokumadan kalan kumaşları alanlar sıkıca dokuma çözgü yüzlü bir dimi dokuma kumaştır.

Çözgü yüzlü kumaşlar, kumaş parçası yüzeyinde dolgu veya çapraz ipliklerden daha fazla çözgü veya uzunlamasına ipliklere sahiptir. Dimi dokuma kumaşlar, yüzeylerinde çapraz bir balya veya kabarık çizgi gösterir. İnce balya, yalnızca kumaşın yüzünde, biraz aralıklı, hafifçe yükseltilmiş, belirgin ve belirgindir.

Gabardine Kumaş Bilgisi

Gabardin kumaşı, dokunuşa pürüzsüz bir çapraz biçimde nervürlü bir yüzey elde etmek için bir dimi örgü kullanır. Stok gabardin kumaş dayanıklıdır ve sıkıca dokunmuştur ve geleneksel olarak kamgarn yünden yapılır, ancak pamuk veya sentetik karışımlarda da bulunur. Beline bağlanan bir palto türü olan “gaberdine” olarak adlandırılan parti gabardin kumaşı Thomas Burberry tarafından icat edildi ve 1888’de patenti alındı.

Malzemenin Güney Kutbu tarafından giyildiği için soğuk hava ortamlarında kullanım geçmişi var. Kumaş takım elbise, gevşeme ve üniformalarda bulunabilir ve parlak, ipeksi bir görünüm vermek için saten bir kaplama ile de üretilir. Gabardin elde yıkanmalı veya kuru temizleme yapılmalı ve ılık demir ile ütülenmelidir.

Parti gabardin alanlar. Likralı gabardin. 16 / 12 Pamuk Gabardin Alan. 7/7 Gabardin satın alan firma

Stok Gabardin sert veya net bir yüzeye sahip sağlam ve dayanıklı bir kumaştır. Teke ve kesme, çıkıntı yapan yüzey liflerini, havları ve kestirmeleri giderir ve spot iplik ve dokuma yapısını görünür hale getirir. Gabardin çeşitli elyaf tipleri, ağırlıkları ve niteliklerinde mevcuttur. Gabardin genellikle yünden yapılır. En iyi kalitede gabardin, iki katlı kamgarn ipliği kullanır, ancak tek kamgarnlı parti iplikler, iki katlı ve tek yünlü iplikler de kullanılır.

Daha kaliteli kumaşlar, güzel bir örtü ile yumuşaktır. Düşük kaliteli kumaşlar sert, sert ve serttir. İki katlı kamgarn iplikler, çözgü yüzlü yapı ve kumaş parçası sert kaplaması uzun ömürlü ve dayanıklı bir kumaş üretir. Gabardin orta (elbise) ile ağır (uygun) tüm yünlerde, yün ve sentetik karışımlarda ve akriliklerde bulunur.

Pamuk veya ipekten yapılmış stok gabardin kumaş güçlü, kompakt ve zariftir ancak çok yaygın değildir. Parti Gabardin ayrıca yüzde 100 dokulu polyester veya pamuk-polyester karışımı olabilir. Pamuk ve dokuma polyester gabardinler genellikle 2 x 2 dimi bir dokuma ile yapılır.

Gabardine donuk bir parıltı var. Genellikle düz renk stok gabardin kumaş için boyanır. Aynı zamanda, parti kumaşlar için boyanmış fiber (stok) veya şerit veya ekose kumaşlar için boyanmış iplik olabilir. Kompakt yapısı ve sert yapısı nedeniyle toprak ve su tutuyor ve kolayca kırışmıyor. Temiz ve basit çizgileri veya yumuşak kıvrımları olan özel tasarımlarla en iyi şekilde çalışır, çünkü sıkı dokuma büyük miktarlarda kumaşı rahatlatmayı zorlaştırır.

toptan gabardin istanbul gabardin kumaş üreticisi gabardin kumaş firmaları ucuz gabardin

Gabardine erkekler, kadınlar, önlükler, etekler, yağmurluklar ve tüm hava koşullarına uygun paltolar, spor kıyafetleri, binicilik alışkanlıkları, kayak kıyafetleri, şapkalar ve kumaş ayakkabılar için pantolon, ceket ve elbise gibi giysiler için kullanılır.

Hafif ağırlıkta parti gabardin spor giysiler ve elbiseler için, ağır ağırlıkta gabardin ise gevşekler ve daha özel kıyafetler için kullanılır. Ütü yaparken veya preslerken aşırı aşınma veya aşırı çalışma, kumaşta parlaklık yaratabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!