Toptan İnterlok Astar Kumaş İnterlok Astar Kilo Fiyatı

interlok astar interlok astar satışı interlok aksar kilo fiyatı 70 denye interlok astar satanlar 50 denye interlok astar satanlar denye interlok astar satan denye interlok astar firması denye interlok astar üreticileri.

Denye astar satın alanlar. Toptan İnterlok astar kumaşı satanlar astarlık interlok kumaş 70 denye interlok 50 denye interlok satanlar astarlık kumaşlar astarlık İnterlok fiyatı interlok astar fiyatı toptan interlok astar interlok astar satışı interlok aksar kilo fiyatı 70 denye interlok astar satanlar 50 denye interlok astar satanlar denye interlok astar satan denye interlok astar firması denye interlok astar üreticileri.

TOPTAN ASTARLIK KUMAŞ SATIŞ YERİ

190 tel astar 170 tel astar 190 tel astar kumaş 170 tel astar kumaş saten astar kumaş
190 tel astar 170 tel astar 190 tel astar kumaş 170 tel astar kumaş saten astar kumaş

Jarse astar satış yerleri. İnterlok kumaş nedir?

İnterlok jersey olarak da bilinen interlok kumaş, diğer forma türlerinden daha dayanıklı olan özel bir forma kumaşı türüdür. Aradaki fark, kumaş ipliklerinin işlenmesindedir:

Böylece, kilitli kumaşlar dokunmaz, örme olur. Bu, birbirine kenetlenmiş kumaşların kumaş ipliklerinin birbirinin üzerine yerleştirilmediği, ancak özel bir şekilde birbirine düğümlendiği anlamına gelir. Çözgü örme makinesi olarak adlandırılan ekstra bir dikiş makinesi, zıt iğne sıralarının dönüşümlü olarak çalıştığı kilitli bir kumaşın üretimi için gereklidir.

İNTERLOK ASTAR KUMAŞ SATANLAR

İnterlok jersey kumaşları genellikle% 100 pamuktan yapılmış interlok jersey gibi yataklar için kullanılır. Bio interlok kumaşlar %100 organik pamuktan imal edilmiştir. Ancak kilitli bir kumaş, harmanlanmış kumaştan veya sentetik liflerden de yapılabilir. Tekstil düz olabilir veya güzel motiflerle basılabilir.

İnterlok kumaş üretimi

Kilitli kumaş ve kilitli pamuk, kumaş ipliklerinin işlendiği özel yol ile karakterize edilir. Böylece, kilitli kumaşlar dokuma değil, örmede olduğu gibi birbirine iç içe geçer. Temel, benzer özelliklere sahip, dikiş desenli sağ-sol iki nervürlü üründen oluşur. Bunlar, ince malları oluşturmak için iki zıt iğne sırası vasıtasıyla ustaca birbirine bağlanır.

190 tel polyester astar satış yerleri astarlık kumaş satış yerleri

TOPTAN İNTERLOK ASTAR KİLO FİYATI

Üst ve alt kısımların her ikisi de sağdan örülmüştür ve bu nedenle her ikisi de sadece sağ dikişleri gösterir. Sol dikişler kumaşın içinde bulunur ve dışarıdan görülemez. Birbirine kenetlenmiş kumaş ve birbirine kenetlenmiş pamuğun sağdan sağa örgüsü, yüksek kalitede özellikle yoğun ve esnek bir kumaş oluşturur.

Kilitli kumaşın avantajları nelerdir?

Interlock forma, tek forma gibi benzer kumaşlardan çok daha dayanıklı ve elastiktir. Kilitli jarse kumaşının dayanıklılığı, iki kat kumaşın birbirine sıkıca bağlanması ve iki kat daha fazla lif oluşturması gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

Ek olarak, kilitli kumaş diğer jersey kumaşlarından daha yumuşak bir his verir. Kilitli kumaşların yüksek esnekliği, kumaşın pürüzlenmesini veya bükülmesini önler. Interlok astar kumaş, tekrarlanan yıkamadan sonra bile boyutsal olarak stabil ve yumuşak kalır.

Çift sağ-sağ dokuma tekniği ciltte pürüzsüz bir his verir ve rahat bir sıcaklık sağlar. Bu teknikte iki sıra iğne vardır. İki iğne birbirine bakar ve birbirleriyle dönüşümlü olarak çalışır.

ASTARLIK İNTERLOK KUMAŞ

POLYESTER ASTAR ALANLAR. ASTARLIK DENYE KUMAŞ. ASTARLIK JARSE KUMAŞ.ASTARLIK 190 TEL POLYESTER ASTAR. ASTARLIK 170 TEL POLYESTER ASTAR. KUMAŞ ALAN. 70 DENYE ASTARLIK KUMAŞ. 50 DENYE ASTARLIK KUMAŞ. ASTARLIK 70 DENYE KUMAŞ. ASTARLIK 50 DENYE KUMAŞ. ASTARLIK JARSE KUMAŞ

Bu hafif ofset dikişler oluşturur. Bu, kilitli kumaşa kapalı bir yüzey verir. Bu özellikleri sayesinde, interlock astar kumaş gündelik giyim, interlok jersey astar yatak çarşafları veya takılı çarşaflar için kullanılır. Kilitli kumaş ayrıca çocuk kıyafetleri veya yatak takımları için de çok uygundur.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!