Spot Gabardin Kumaş Alanlar

likralı gabardin kumaş pamuklu gabardin kumaş polyester gabardin kumaş ham gabardin kumaş

Streç Gabardin

Kumaş satın alanlar. Spot gabardin satın alan yerler Spot gabardin kumaş satın alan kişiler Spot gabardin kumaş alan firmalar Spot gabardin satan yerler spot Spot gabardin alanlar stok Spot gabardin satın alanlar parça likralı Spot gabardin kumaş satın alanlar Ham Spot gabardin kumaş satın alanlar tekleme Spot gabardin kumaş satın alanlar.

Kumaş alan. Toptan Spot gabardin satın alan yerler üretim fazlası Spot gabardin kumaş alanlar ihraç fazlası Spot gabardin satın alan imalattan artan Spot gabardin satın alanlar fazla gelmiş Spot gabardin satın alan firmalar kesimden kalmış Spot gabardin alanlar top başı Spot gabardin alanlar metraj Spot gabardin satın alanlar metre üstü Spot gabardin alanlar Spot gabardin alanlar. Tekleme Ham Spot gabardin kumaş satın alan.

Gabardin kumaş alanlar. Streç gabardin, %33 viskon, %63 polyester, %4 elastan, genişlik 145cm, 420gr/koşu ölçer.

Parça gabardin kumaş alanlar. Yumuşak akışlı ve yumuşak bi-streç gabardin. Gabardin, yoğun dokulu katı bir kumaştır. Örgü, kumaşın tipik diyagonal yapısını oluşturur.

Elastan içeriği nedeniyle, bu bi-streç kumaş iyi bir uyum sağlar. Gabardine düzgün bir görünüm sağlar ve tüm yıl boyunca giyilebilir.

. Parça gabardin kumaş satın alan yerler,ham gabardin satın alanlar,toptan gabardin kimler alıyor,likralı gabardin satın alan firmalar,şardonlu gabardin nereye satılır,ucuz gabardin kumaş.
.

Streç gabardin pantolon, etek, elbise ve blazer olarak idealdir. Klasik iş pantolonları veya kostümleri de onlardan dikmek için mükemmeldir.

Kumaş: streç gabardin, bi-elastik

Renk:

Kalite: Yüksek kaliteli, kırışıklığa dayanıklı, opak, yumuşak düşen

Genişlik: 145 cm

Kompozisyon: %33 VI, %63 PE, %4 yemek kaşığı

kumaş Kullanım: etekler, pantolonlar, blazer, yelek, (bayan) takım elbiseler.

Gabardin bunun için kullanılır

polyester gabardin kumaş pamuğa pamuk gabardin kumaş polyester ham gabardin kumaş ipliği boyalı gabardin pamuk polyester gabardin ucuz gabardin harman karışımı gabardin

Yavaş yavaş, trençkot modaya uygun bir giysiye dönüştü. Bu güne kadar, gabardin bu tür bir kat için kullanılır, çünkü sağlam ve su iticidir.

Ama sadece paltolar değil, aynı zamanda takım elbiseler, spor kıyafetleri ve Ceket gabardin’den yapılmıştır.

Bilmenizde fayda var: Gabardin ile dikiş dikiyorsanız, yeni başlayan biri olarak bile kumaşla başa çıkamayacağınızdan endişelenmenize gerek yoktur. Kesilmesi ve dikilmesi kolaydır.

Gabardin’in özellikleri

Parti gabardin alan yerler. Malzemenin kalitesi büyük ölçüde değişebildiğinden, özellikleri de değişir. Bununla birlikte, sıkıca gerilmiş çözgü iplikleri nedeniyle, Gabardin sağlam ve dayanıklıdır. Genellikle kumaş bile giydirilir, bu da onu daha da dayanıklı hale getirir. Aksi takdirde, malzeme çok ince, kaba veya aşırı ağır olabilir. Modern gabardin ayrıca kumaşın aşınma konforunu artıran bir miktar elastan içerir.

Gabardin kullanımı

Gabardin, paltolar, takım elbiseler, elbiseler ve spor pantolonlar için popüler bir malzemedir. Ancak Gabardin, sayaç tarafından sayısız varyantta da sunulmaktadır. İnce kumaş zarif tekstiller, kaba kumaş için sportif bir kilit için uygundur.

Bakım hakkında notlar

Spot gabardin satın alanlar. Gabardinin bakımı her şeyden önce kullanılan liflere bağlıdır. Pamuk, sentetik ve harmanlanmış kumaşlardan yapılmış kumaşlar, hassas bir döngüde 40 ° C’ye kadar temizlenebilir. Palto, kostüm ve takım elbise gibi zarif kıyafetler her zaman kuru temizlemecilere verilmelidir. Çünkü bu değerli parçalar su ile temas ettiğinde şekillerini kaybedebilir ve bundan kaçınılmalıdır. Gabardin saf yünden yapılmışsa, makine de tabudur. Bu durumda, daima kuru temizleme kullanın.

Kırpma için ipuçları

Metrelik gabardin alan,metrelik şifon alanlar,metrelik kadife alan,metrelik krep kumaş alan,metre ile krep kumaş alan,metrelik kadife alan,metreli astar alan,metre ile astar alanlar,

Genel olarak, Gabardin’in kesilmesi oldukça kolaydır. Bununla birlikte, başlamadan önce, kumaşı tamamen yaymalı ve yatan kırıkları ütülemelisiniz. Saf yünden yapılmış gabardin için, bunun için bir buharlı ütü kullanmalısınız. Ek olarak, pamuk gabardinini işlemeden önce bir kez yıkamanızı öneririz, çünkü kumaş biraz büzülebilir.

Dikiş ipuçlarıGabardin dikmek için, 70 veya 80 kalınlığında normal iğneler ve piyasada satılan bir polyester iplik yeterlidir. Sadece mikrofiberlerden yapılmış çok yoğun dokunmuş malzemeler için 70 mikroteksli bir iğne kullanılmasını öneririz. Optimum dikiş uzunluğu, kumaşın kalitesine bağlıdır. Gabardin ne kadar büyük ve sıkı olursa, dikişler o kadar uzun olur. İnce bir kumaş için 2 mm’lik bir dikiş uzunluğu yeterlidir, kalın gabardin için ise 3 mm uzunluğa kadar dikiş dikmelisiniz.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!