Polyester Astar Kumaş Satış Yeri

Astar kumaş satanlar. Astar kumaş satan yerler. Polyester Astar nerede satılıyor Metre ile Polyester Astar kumaş satın alanlar metrelik Polyester Astar kumaş alan yerler metre ile Polyester Astar kumaş alan kişiler tekleme

Kumaş satın alanlar. Astar kumaş satış yerleri. Astar kumaş satanlar. Astar kumaş satan yerler. Polyester Astar nerede satılıyor?Metre ile Polyester Astar kumaş satın alanlar metrelik Polyester Astar kumaş alan yerler metre ile Polyester Astar kumaş alan kişiler.

Tekleme Polyester Astar kumaş alan toptan Polyester Astar kumaş alıcısı ihraç fazlası Polyester Astar kumaş satın alanlar elde kalan Polyester Astar kumaş alanlar Polyester Astar kumaş nereye satılır fazla gelen Polyester Astar kumaş fazlası kumaş alanlar.

ASTAR ÇEŞİTLERİ SATIN ALINIR / SATILIR

Kumaş alanlar. Kesimden kalan Polyester Astar kumaş satın alanlar üretimden artan Polyester Astar kumaş alanlar yanlış gelen kumaşları Polyester Astar kumaş alanlar fazla gelen kumaşlar nereye satılır fazla alınan kumaşları kimler alır? Metre üstü Polyester Astar kumaş alanlar parça Polyester Astar kumaş satın alan top başı Polyester Astar kumaş alanlar metraj Polyester Astar kumaş alan yerler.  Polyester Astar kumaş satan yerler Polyester Astar kumaş satış yerleriToptan Polyester Astar kumaş alan kişiler Polyester Astar kumaş fiyatı Polyester Astar kumaş firmaları Polyester Astar kumaş üreticisi.

Astar kumaşı – nasıl seçilir?

Astar kumaşı ilk göze çarpan şey değildir. Ama hem ürününüzü süsleyebilir hem de umutsuzca mahvedebilir. İyi bir astarın nasıl seçileceğini öğrenelim.

Bir giysinin kalitesini değerlendirmenin kanıtlanmış bir yolunu biliyor musunuz? Sadece ters çevir. Dikiş işleme ve tabii ki kafadaki astar, terzilik kalitesiyle ilgili sorunları gösteriyor. İyi bir astar kumaşı nasıl seçilir?

Astar kumaşı sadece kaliteli ve güzel olmamalı, aynı zamanda belirli gereksinimleri de karşılamalıdır.

Astar seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Astar temel malzemeyle eşleşmelidir. Renk seçimi bir zevk meselesi ise, o zaman kompozisyon ve yoğunluk seçimi gerekli gerekliliklerdir. Çok ince astar malzemesi palto ve ceket için uygun değildir ve çok yoğun astar malzemesi yağmurluk ve ceket için uygun değildir. Görsel olarak bu yazışmayı kolayca belirleyebilirsiniz.

Bir diğer önemli seçim kriteri kompozisyondur. Astar kumaşların bileşimi şöyle olabilir:

  • %100 doğal (örneğin pamuk, flanel, ipek, ince yün)
  • yapay (örneğin viskon)
  • sentetik (çoğunlukla polyester)
  • karışık (örneğin viskon + polyester)

Bu türlerin hijyenik özelliklerini karşılaştırırsak ilk etapta elbette doğal olacaktır. Havayı iyi geçirirler, nemi emerler, ısıyı korurlar, elektriklenmezler. Her birinin dezavantajları farklı olacaktır – birisi kumaşın buruşmasından, kaymamasından hoşlanmayacaktır. Ancak hipoalerjenite ve yüksek hijyen söz konusu olduğunda doğal malzemenin eşi benzeri yoktur.

İkinci sırayı viskon gibi suni elyaf astarlar alacak. Dokunması hoş, yumuşak, pürüzsüz, elektriklenmez, nefes alır ve nemi emer. Viskona sentetik eklemek, özellikle uzun kullanım döngüsüne sahip ürünler (kürk mantolar, paltolar) için önemli olan astarın dayanıklılığını artırmanıza olanak tanır. Viskon astar, jakarlı ve çeşitli baskılar da dahil olmak üzere çeşitli renklerde mevcuttur. Prezentabl görünüyor ve herhangi bir kıyafetle giyilebilir.

Polyester astar artık çok yaygın. İnce, hafif, parlak – herhangi bir renk ve amaç için bir ürün seçmek kolaydır. Bu tip astarı seçerken özellikle kaliteye dikkat edin: ipliklerin örgüsü oldukça zayıf olur, iplikler en ufak bir gerilimde birbirinden ayrılır ve bu, dikişlerin kalitesini etkileyecektir. Başka bir nokta, kumaşın parlamadığından emin olun, aksi takdirde tüm iç dikişler ve iplikler görünecektir.

toptan polyester astar toptan 70 denye jarse astar toptan 50 denye jarse astar 190 tel polyester astar toptan 170 tel polyester astar metre fiyatı

Astar olarak başka ne kullanılır?

Kumaşların yanı sıra triko, file, polar suni kürk de astar olarak kullanılabilmektedir . Kişisel tercihlere ve ürünün amacına bağlıdır. Örneğin spor giyimde file, ceket ve suni kürk kullanılıyor.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!