Likralı Saten Astar Alanlar Astar Kumaş Satın Alan

Kumaş alanlar. Likralı saten astar satış yeri Likralı saten astar alanlar Likralı saten astar satan yerler Likralı saten astar firması Likralı saten astar üreticileri Likralı saten astar satan firmalar Likralı saten astar imalatcıları Likralı saten astar fiyatı Likralı saten astar metre fiyatı.

Astar kumaşlar

Kumaş satın alanlar. Saten astar satış yerleri Saten astar metre fiyatı Saten astar kilo fiyatı Saten astar satan firmaları parça Saten astar alanlar parça Saten astar satın alanlar Saten astar toptan satış yerleri Saten astar firması spot Saten astar stok Saten astar parti Saten astar.

TOPTAN SATEN ASTAR ALANLAR

Astar kumaş satanlar. Astar kumaş satan yerler. Polyester Astar nerede satılıyor Metre ile Polyester Astar kumaş satın alanlar metrelik Polyester Astar kumaş alan yerler metre ile Polyester Astar kumaş alan kişiler tekleme

Kumaş alanlar. Likralı saten astar satış yeri Likralı saten astar alanlar Likralı saten astar satan yerler Likralı saten astar firması Likralı saten astar üreticileri Likralı saten astar satan firmalar Likralı saten astar imalatcıları Likralı saten astar fiyatı Likralı saten astar metre fiyatı.

Astar kumaşı dış giyim ve ceketlerin çok önemli bir bileşenidir. Sonuçta, işlerin istenen şekli koruması onun sayesinde. Astar kumaşı ana malzemeyi kirlenmeye, deformasyona, içten aşınmaya karşı korur ve kıyafetlerin giyilmesini kolaylaştırır. Kötü seçilmiş bir astar, pahalı ve kaliteli kumaştan yapılmış bir şeyi bile mahvedebilir.

190 tel polyester astar. İyi bir astar kumaşı engelsiz nefes alabilirlik sağlamalıdır. Ayrıca nemi iyi emip giysinin dış katmanlarına taşıması da gereklidir. Basitçe söylemek gerekirse, böyle bir kumaş seçmek gerekiyor, kıyafet giyerken sıcak ve rahatsız olmaması önemlidir. Ayrıca astar kumaşın sağlam, pürüzsüz ve tekdüze bir dokuya sahip olması gerekir. Astarın kumaşı esnemeye karşı koruması ve kendine zarar vermemesi için bu gereklidir.

LİKRALI SATEN ASTAR

Saten astar satın alan yerler dünyaca ünlü üreticilerin yalnızca en yüksek kalitede astar kumaşlarını sunar. Bu tür kumaşlar kullanılarak dikilen şeyler, müşterilerin en önyargılı gereksinimlerini karşılar. Çalışanlarımız, tüm ihtiyaçlarınıza, ana kumaş seçimine ve giyim tarzına göre kumaş seçiminde size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyacaktır.

Astar kumaşların temel farklılıkları ve özellikleri:

Astarın ana kalitesi dış etkenlere karşı dirençtir. Bu özellik doğrudan malzemenin liflerinin kalitesine, ipliklerin bileşimine ve örgüsüne bağlıdır.

Denye astar satan yerler. 70 denye kumaş satanlar. 50 denye jarse satış yerleri. Toptan denye astar satanlar. Toptan jarse astar fiyatı. Denye astar metre fiyatı. Denye astar kilo fiyatları.50 denye astar satanlar. Denye kumaş firmaları.

70 denye jarse astar. Astar kumaşları yüksek düzeyde higroskopisiteye (nemi emme ve / veya yansıtma yeteneği) sahip olmalıdır. Bu özellik viskon ilavesi ile kullanılan astar malzemelerinde de görülmektedir. Bu kumaşlar yazlık kıyafetlerin dikilmesinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Astar kumaşı, ürünü dikmek için kullanılan malzemeden çok daha ince olmalıdır.

Astarın pürüzsüz bir yüzeye sahip olması gerekir. Bu özellik, kumaşın diğer malzemelerle temas halinde “kaymasına” olanak tanır. Böylece giysinin ana kumaşı yapışmaz ve katlanmaz.

Astar kumaşları diğer malzemelere “yapışmamalı” yani kabartmasız, düzgün, düzgün bir yapıya sahip olmalıdır.

50 denye astar satış yerleri. Kumaş, temel malzemenin rengiyle eşleşmelidir. Koyu kumaşlara da izin verilir (astarın asıl amacı temel malzemenin yanlış tarafını gizlemekse).

astar kumaş fiyatı denye astar kumaş fiyatı astarlık kumaş kilo fiyatları astar kumaş satış yerleri

Kaliteli astar kumaş, hazır giyimin mükemmel görünümünün anahtarıdır. Astar malzemelerinin yukarıdaki özellikleri ve özellikleri, kıyafetlerin sadece daha çekici değil aynı zamanda günlük kullanım açısından da rahat olmasını mümkün kılmaktadır. Astar kumaşları teri emer, cildi tahriş etmez ve ısıyı tutma ve yansıtma konusunda mükemmel bir iş çıkarır (kumaşın türüne bağlı olarak).

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!