Toptan Gabardin Kumaş Satın Alan Firmalar

. Parça gabardin kumaş satın alan yerler,ham gabardin satın alanlar,toptan gabardin kimler alıyor,likralı gabardin satın alan firmalar,şardonlu gabardin nereye satılır,ucuz gabardin kumaş.

Gabardin tam olarak nedir?

Parti gabardin kumaş alanlar. Parça gabardin kumaş satın alan yerler,ham gabardin satın alanlar,toptan gabardin kimler alıyor,likralı gabardin satın alan firmalar,şardonlu gabardin nereye satılır,ucuz gabardin kumaş. Gabardin, yoğun çözgü ayarına sahip çapraz bir bağ tarafından oluşturulan kamgarn bir kumaştır. Kumaşın vücut sırtı çarpıcıdır. Spot gabardin alanlar. Bu açıkça telaffuz edilir ve genellikle çok dik. Vücut sırtı da özellikle genişse, kumaş aynı zamanda kırbaç kordonu olarak da adlandırılır.

Metre ila gabardin alan,peşin fiyatına gabardin satın alan,peşin olarak gabardin nereye satılır,gabardin kumaş bozanlar,ham gabardin metre ile alanlar,metrelik gabardin alan,metre bazında gabardin satın alanlar,

Gabardin üretimi için saf yün, pamuk, sentetik lifler veya karışık yünden yapılmış kamgarn iplikler kullanılır. Kamgarn ipliğin kendisi son derece pürüzsüz bir yüzeye sahip bükülmüş bir ipliktir. Bunun nedeni, başlangıç malzemelerinin işlenmeden önce taranmasıdır. Ek olarak, Gabardin’in atkı iplikleri ve çözgü iplikleri genellikle farklı renklendirilir, böylece kumaşın önü ve arkası farklı bir gölgeye sahip olur.

Gabardin’in özellikleri

Malzemenin kalitesi büyük ölçüde değişebildiğinden, özellikleri de değişir. Bununla birlikte, sıkıca gerilmiş çözgü iplikleri nedeniyle, Gabardin sağlam ve dayanıklıdır. Genellikle kumaş bile giydirilir, bu da onu daha da dayanıklı hale getirir. Aksi takdirde, malzeme çok ince, kaba veya aşırı ağır olabilir. Modern gabardin ayrıca kumaşın aşınma konforunu artıran bir miktar elastan içerir.

Gabardin kullanımı

Gabardin, paltolar, takım elbiseler, elbiseler ve spor pantolonlar için popüler bir malzemedir. Ancak Gabardin, sayaç tarafından sayısız varyantta da sunulmaktadır. İnce kumaş zarif tekstiller, kaba kumaş için sportif bir kilit için uygundur.

Bakım hakkında notlar

Yarım kalan gabardin alanlar,yarım kalan penye kumaş satın alanlar,yarım kalmış saten kumaş alan,yarım kalmış şifon kumaş alan,yarım kalmış kot kumaş alan,yarım kalmış polyester astar alanlar,
Yarım kalan gabardin alanlar,yarım kalan penye kumaş satın alanlar,yarım kalmış saten kumaş alan,yarım kalmış şifon kumaş alan,yarım kalmış kot kumaş alan,yarım kalmış polyester astar alanlar,

Gabardinin bakımı her şeyden önce kullanılan liflere bağlıdır. Pamuk, sentetik ve harmanlanmış kumaşlardan yapılmış kumaşlar, hassas bir döngüde 40 ° C’ye kadar temizlenebilir. Palto, kostüm ve takım elbise gibi zarif kıyafetler her zaman kuru temizlemecilere verilmelidir. Çünkü bu değerli parçalar su ile temas ettiğinde şekillerini kaybedebilir ve bundan kaçınılmalıdır. Gabardin saf yünden yapılmışsa, makine de tabudur. Bu durumda, daima kuru temizleme kullanın.

Kırpma için ipuçları

Genel olarak, Gabardin’in kesilmesi oldukça kolaydır. Bununla birlikte, başlamadan önce, kumaşı tamamen yaymalı ve yatan kırıkları ütülemelisiniz. Saf yünden yapılmış gabardin için, bunun için bir buharlı ütü kullanmalısınız. Ek olarak, pamuk gabardinini işlemeden önce bir kez yıkamanızı öneririz, çünkü kumaş biraz büzülebilir.

Dikiş ipuçları

Gabardin dikmek için, 70 veya 80 kalınlığında normal iğneler ve piyasada satılan bir polyester iplik yeterlidir. Sadece mikrofiberlerden yapılmış çok yoğun dokunmuş malzemeler için 70 mikroteksli bir iğne kullanılmasını öneririz. Optimum dikiş uzunluğu, kumaşın kalitesine bağlıdır. Gabardin ne kadar büyük ve sıkı olursa, dikişler o kadar uzun olur. İnce bir kumaş için 2 mm’lik bir dikiş uzunluğu yeterlidir, kalın gabardin için ise 3 mm uzunluğa kadar dikiş dikmelisiniz.

Gabardinin malzeme özellikleri

polyester gabardin kumaş pamuğa pamuk gabardin kumaş polyester ham gabardin kumaş ipliği boyalı gabardin pamuk polyester gabardin ucuz gabardin harman karışımı gabardin

Gabardin sağlam ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Malzeme ayrıca su itici bir özelliğe sahiptir.

Gabardin, özel bir şekilde dokunmuş bir kumaştır. Tekstil liflerinin çapraz oluşumu nedeniyle, kumaş sertleşir ve bu nedenle giyim üretiminde kullanım için mükemmel kılan birçok olumlu özelliğe sahiptir.

Kumaş dayanıklıdır. Yoğun dokunmuş lifler nedeniyle, suyu da iter ve tekstil lifleri arasındaki küçük deliklerden nefes alabilir.

Tekstil üretimi için pamuktan yapılmış kamgarn iplikler gelir, sentetik lifler veya karışık yün.

Tekstil ayrı ayrı dokunmuş iki taraftan oluştuğundan, ön ve arka kısım farklı renklere sahip olabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!