Denye Astar Satışı

50 denye astar satışı 70 denye astar satışı 70 denye jarse kumaş satışı 50 denye jarse kumaş satışı 190 tel polyester astar satışı 170 tel astar satışı polyester astar satışı

Polyester astar satın alan yerler. Toptan denye astar 70 denye astar satış yerleri 50 denye astar satan yerler. Perde astarları, perde kumaşlarınızın üzerine sabahın erken saatlerinde gelen güneş ışınlarını karartmak için kullanılan teknoloji ve yöntemlerdir. Bunun işlevi, güneş ışığını ve perdeli alanın öncül dışındaki ısıyı önlemektir.

Kumaş alanlar. Karartma astarı, kumaşın ışığı bloke etme özelliklerini yoğunlaştırmak için bir akrilik kaplama ile kaplandığı bir poli/pamuk karışımı kullanılarak hazırlanır. 3 geçişli astar, temel olarak kalınlığı ve verimliliği nedeniyle türünün en değerlisidir.

ithal astar satışı ucuz astar ithal polyester astar ithal 190 tel astar ithal 170 tel astar siyah polyester astar 190 tel siyah astar

50 DENYE ASTAR SATIŞI

Üç geçişli perde astarı, perde kumaşının arkasına uygulanan beyaz bir köpük tabakası, ardından siyah bir astar ve ardından üçüncü astarı oluşturan başka bir beyaz kaplama ile oluşturulur. Bu yenilik, ışığın %100’ünü bloke eder ve daha fazla sıcaklık kontrolü ve gürültü emme özellikleri sunarak size günün ortasında bile mışıl mışıl uyuma şansı verir.

70 DENYE ASTAR SATIŞI

Seçim, astarın gerçekleştirmesi gereken işlev temelinde belirlenir. Genellikle kaygan malzemeler kullanılır, kaygan olmayanlar sadece vücut için seçilir, kollarda asla tercih edilmez. Klasik opak ve kaygan  kılıflar esas olarak suni liflerden yapılır., daha iyi tutuş özellikleri, pürüzsüzlük, görünüm ve rahatlık sundukları için sürekli lifler veya çapak şeklinde.  Yapay lifler de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Astarın SONLANDIRILMASI  –  Çoğu durumda astarlar hem estetik hem de işlevsel olarak kalitelerini artırmak amacıyla çeşitli kumaşların tabi tutulduğu işlemler gibi terbiye işlemlerine tabi tutulur. En çok kullanılan soylulaştırma boyamadır. Bu genellikle tek renkli astarlarda olduğu gibi parçada meydana gelir ancak Jakarlı veya yanardöner motifler veya baskılı astarlar elde etmek için ipliği boyalı astarlar da vardır.

Söz Nişan arka fon kumaşı,Nişan arka fon Kiralama,Evde Nişan arka fon kumaş satanlar,Nişan Tagı satın al,Nişan arka fon Kendin Yap,Nişan Arka Fon Stand kumaşı,Nişan arka plan Dekor,fonluk kumaş,arkan kumaş satanlar,arka fon jarse kumaş,fon için jarse kumaş,organizasyon kumaş satan yerler,dekor kumaşı,

 Bir astarın rengi, ana kumaşın renklerine ve giysi üzerinde elde etmek istediğiniz etkiye göre seçilmelidir. Düz renk astarlarda, kaplanan kumaşın aynı renk tonunun kullanılması tercih edilirken, efektli bir sonuç elde etmek istiyorsanız, iç kısmı ve daha azını ortaya çıkarabilecek kontrast renkler veya özel baskılar kullanılması tavsiye edilir. Giyilecek giysinin bir parçası olarak kabul edilir. Diğer iyileştirmeler daha çok astarların işlevsel yönüyle, elle ilgili olarak ve leke tutmaz, kırışmaz, antibakteriyel vb. özelliklerle bağlantılı olacaktır.

İyi bir Astarın Özellikleri

Giyim için astarlar genellikle mekik dokuma tezgahları kullanılarak temel dokumalardan  ( kanvas dimi  saten)  yapılır. Sınıflandırmaları, esas olarak, hassas bir dokumaya karşılık gelen ağırlık (hafif, orta ağırlık, ağır) temelinde gerçekleştirilir. Genellikle hafif, orta ağırlık ve ağır astarlara ayrılırlar.

Kanvas dokuma ile yapılan hafif astarlar ağırlıklı olarak etekleri ve yazlık kadın dış giyimini süslemek için kullanılır. Aşırı hafiflikleri nedeniyle şeffaf da olabilirler.

Kanvas veya dimi dokuma ile yapılan orta kalınlıkta astarlar erkek yazlık mont ve bayan kışlık montlarda kullanılmaktadır.

 Saten dokuma (saten veya saten olarak adlandırılır) ile yapılan kalın astarlar erkeklerin kışlık dış giyiminde, kabanlarda, deri ve kürk paketlerinde kullanılır.

“Klasik” astarlara ek olarak, küçük astarlar olarak adlandırılan başka tipler de vardır.

190 TEL İTHAL ASTAR SATIŞI

Kumaşın kalitesini değerlendirmenin yanı sıra, her şeyden önce, astarın bakımının giyilen giysi için yeterli olduğundan emin olunması gerekir. Bu, yıkama sırasında kumaşın çekmesi ve renk kaybı gibi kötü kazalardan kaçınmak istiyorsanız çok önemlidir. Ayrıca, kaplanmış giysinin tamamen kullanılamaz hale gelene kadar zamanla deforme olma ve yıpranma olasılığını azaltabilmek için her iki kumaşın ağırlığı ve lifli bileşimi de değerlendirilmelidir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!