Toptan Ceket Astarı Takım Elbise Astarı Fiyatı

ceket astar toptan ceket astarı toptan takım elbise astarı

TAKIM ELBİSE ASTARI TOPTAN. TOPTAN CEKET ASTAR FİYATI. TOPTAN ASTAR SATANLAR İSTANBUL. TOPTAN JARSE ASTAR FİRMASI. TOPTAN POLYESTER ASTAR FİYATI. TOPTAN ETEK ASTARI FİYATI. TOPTAN ASTAR FİMASI OSMANBEY.

Ceket ve ceket için Astar Kumaşlar

Kumaş alanlar erkek takım elbise ve ceketlerde kullanılan polyester astar kumaşların ithalatçısı ve ticaretinde lider konumdayız. Tafta, armürlü, saten ve Jakarlı gibi tüm renklerde ve yapılarda polyester, viskon ve Naylondan her tür astar bezi sağlıyoruz.

Toptan astar satanlar İstanbul,osmanbey toptan astar firmaları,toptan astar bursa,bursa toptan astar satanlar,toptan astar satan yerler merter,toptan polyester astar fiyatı,adana toptan astar satanlar,denizli toptan polyester astar fiyatı,

Çok çeşitli Polyester Baskılı Kumaş sunmakla ilgileniyoruz. Bunlar tamamen en kaliteli hammadde kullanılarak ve en son teknolojinin yardımıyla üretilmektedir. Sunulan ürün yelpazesi çeşitli renklerde, desenlerde ve baskılarda mevcuttur. Kalitelerini ve kusursuzluklarını sağlamak için sağlanan kumaşlarımız çeşitli parametreler üzerinde sıkı bir şekilde test edilir.

TÜM ASTAR ÇEŞİTLERİ İÇİN FİYAT ALINIR…

Ceket astarı kumaş alan

Astar, takım elbisenizdeki kumaşın iç tabakasıdır. Orijinal amacı işlevseldi: bir ceketi bir gömleğin üzerine çekmeyi kolaylaştırmak ve daha rahat hareket ettirmek. Bu nedenlerle, sunduğumuz üç ceket astar stilinin tamamında kollar astarlanmıştır. Astar, ek bir kumaş tabakası olduğu için bir ceketi daha sıcak hale getirme avantajına sahip olabilir. Estetik bir amaca da hizmet eder: Birçok dikişi, küçük bağları ve cep astarlarıyla bir ceketin iç yapısını gizlemek. İçinde bulunduğumuz ısmarlama pazarda astar, renkli astar veya fantezi baskı seçeneklerimizle takımınızı kişiselleştirme fırsatı da sunuyor.

Tamamen Astarlı Ceket

Astarlı takımlar, birçok işlevsel avantajı nedeniyle giyilen en yaygın çeşittir. Astar, kullanıcı ile kumaş arasına başka bir katman ekleyerek giysinin ömrünü uzatır, kullanıcıya sıcaklık sağlar ve takım elbiseyi giyip çıkarmayı kolaylaştırır. Astar ayrıca giysinin yapısındaki tüm dikişleri ve iplikleri gizleyerek iç mekana daha temiz, daha çekici bir görünüm kazandırır.

MERTER ASTAR FİMALARI

Artıları

Kolayca açılır ve kapanır

Ömrü uzatır

İnşaat içinde gizler

Eksileri

İstanbul astar kumaş firmaları,adana astar firmaları,İzmir astar satanlar,çerkezköy astar kumaşı satanlar,Çerkezköy astar kumaşı firmaları,Çerkezköy polyester astar firması, polyester astar kumaşı üretenler,polyester astar üreticileri,

Sıcak havalarda daha sıcak

Yarım Astarlı Ceket

Bu seçenek Tam Astarlı ve Astarsız takımlarımızın tam ortasında buluşuyor. Önde, yanlarda, kollarda ve omuzlarda astarlıdır – sadece alt sırt kısmı astarsızdır. Bu tür bir ceket, takım elbisenin ömrünü uzatır ve giyip çıkarmayı kolaylaştırırken, astarsız sırt sayesinde daha fazla nefes alabilir.

190 TEL POLYESTER ASTAR FİRMALARI

Artıları

Kolayca açılır ve kapanır

Her iki dünyanın da en iyisi (tam çizgili ve çizgisiz)

Eksileri

Astarsız Ceket

Astarsız bir ceket giymenin birincil nedeni, daha hafif ve daha nefes alabilir olması, onu yaz mevsimi ve daha sıcak iklimler için mükemmel hale getirmesidir. Üretim süreci, astarlı bir ceketin üretiminden daha fazla emek gerektirir, çünkü tüm kenarlar ve dikişler, giysinin içinde herhangi bir astar olmadan düzgün ve düzenli görünmesi gerekir. Lütfen dikkat: Astarsız bir ceket, rahat bir kullanım sağlamak için kollarda ve sırt/omuz bölümünde bir miktar astar içerir.

70 DENYE JARSE ASTAR FİRMALARI

Artıları

Hafif ve daha serin

Eksileri

Daha kolay açılır ve kapanır (bel ve kalçalarda sıkışabilir)

Bursada astar firmaları,mersin astar firması,İzmir astar firması,İstanbul astar firmaları,polyester astar firması,astar kumaş satışı,adana astar firması,Zeytinburnu astar firmaları,

Astar stilinizi seçin

Bir astar kumaş, bir ceketi kişisel olarak size uyarlamanıza ve tarzınızı gerçekten tanımlamanıza yardımcı olabilir. Seçtiğiniz renk ve baskının yanı sıra astar kalitesi de fark yaratır. Her birinin artıları ve eksileri vardır. Aşağıda sunduğumuz en önemli dört kaplama seçeneğinin ayrıntılarını ele alacağız.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!