Toptan Palto Astar Fabrikası

Palto astar satışı,toptan palto astarı,ucuz palto astarı,polyester palto astarı,190 tel palto astarı,170 tel palto astar kumaş,bursa palto astarı,toptan palto astarı satış yerleri,istanbul toptan palto astarı,

Kumaş alanlar. Isparta polyester astar satan firmalar. İstanbul polyester astar satan firmalar. İzmir polyester astar satan firmalar. Kahramanmaraş polyester astar satan firmalar. Karabük polyester astar satan firmalar. Karaman polyester astar satan firmalar. Kars polyester astar satan firmalar. Kastamonu polyester astar satan firmalar. Kayseri polyester astar satan firmalar. Kilis polyester astar satan firmalar. Kırıkkale polyester astar satan firmalar. Kırklareli polyester astar satan firmalar. Kırşehir polyester astar satan firmalar. Kocaeli polyester astar satan firmalar. Konya polyester astar satan firmalar. Kütahya polyester astar satan firmalar.

TOPTAN ASTAR FİRMA ADRESLERİ 0536 336 43 43

Kumaş alanlar. Ceket astarı satan yerler ceket astarı nerede satılır Ucuz ceket astarı ceket astarı takım elbise astarlık kumaş takım elbise astarı toptan ceket astarı bursa ceket astar fabrikası adana ceket astarı mersin ceket astarı kayseri ceket astarı Manisa ceket astarı Konya ceket astarı denizli cekete astarı.
Kumaş alanlar. Ceket astarı satan yerler ceket astarı nerede satılır Ucuz ceket astarı ceket astarı takım elbise astarlık kumaş takım elbise astarı toptan ceket astarı bursa ceket astar fabrikası adana ceket astarı mersin ceket astarı kayseri ceket astarı Manisa ceket astarı Konya ceket astarı denizli cekete astarı.

Giysiler çeşitli malzemelerden yapılmıştır – açık ve şeffaf, yoğun ve sert. Vücuda rahatça oturması ve daha uzun süre dayanması için astar kumaş kullanın. Malzeme iç kısmı gizler, dikiş yapar, kullanıcının cildini ve ana kumaşı korur ve ayrıca nemi emer.

Astar yapmak için çeşitli kumaşlar uygundur: saten , polyester , ağ , şifon ve diğer birçok malzeme. Saf doğal malzemeler çok daha az kullanılır, çünkü sentetik lifler kumaşa mukavemet kazandırır ve maliyetini düşürür. Doğal pamuk , keten ve hatta ipek , astarlı kumaşlarda değişen oranlarda bulunur.

Atlas

Parlak ipeksi bir yüzeye sahip pürüzsüz, eşit kumaş – saten. Bu maddeden gardırop eşyaları dikilir, mobilya döşemesi ve ev tekstili (perde, yatak takımı) yapılır.

DENYE ASTAR SATIŞ YERLERİ

Astar kumaş malzeme orijinal olarak dünyanın diğer bölgelerinde bilinmeyen saf ipekten yapıldı. Kumaş yapmak için sentetikler, viskon ve pamuk kullanıldığı günümüzde bile saten birinci sınıf bir malzeme olmaya devam ediyor.

Ön tarafın özel parlak dokusu, çözgü ipliklerinin büyük miktarlarda dokuma sırasında ördeklerin etrafında dolaşması gerçeğinden elde edilir. Kumaş, mikroskobik bir pürüzsüzlükle işlenmiş gibi görünüyor ve bu nedenle hoş bir şekilde kayıyor.

Özellikleri:

 • yoğunluk ve pürüzsüzlük;
 • ölçüsel durağanlık;
 • aşınma direnci ve gücü;
 • çekici bir görünüm;
 • güvenlik ve hijyen;
 • malzeme elektriklenmez.
 • Atlas, aşağıdaki şeyler için astar olarak kullanılır:
 • ceketler, paltolar, kürk mantolar;
 • erkek takım elbise astarı;
 • çantalar, cüzdanlar;
 • eldivenler;
 • perdeler.
Çorum jarse kumaş. Denizli jarse kumaş. Diyarbakır jarse kumaş. Düzce jarse kumaş. Edirne jarse kumaş. Elazığ jarse kumaş. Erzincan jarse kumaş. Erzurum jarse kumaş. Eskişehir jarse kumaş. Gaziantep jarse kumaş. Giresun jarse kumaş. Gümüşhane jarse kumaş. Hakkâri jarse kumaş. Hatay jarse kumaş. Iğdır jarse kumaş. Isparta jarse kumaş. İstanbul jarse kumaş. İzmir jarse kumaş. Kahramanmaraş jarse kumaş. Karabük jarse kumaş. Karaman jarse kumaş. Kars jarse kumaş. Kastamonu jarse kumaş. Kayseri jarse kumaş. Kilis jarse kumaş. Kırıkkale jarse kumaş. Kırklareli jarse kumaş. Kırşehir jarse kumaş. Kocaeli jarse kumaş. Konya jarse kumaş

Satenin saf pamuktan ve astar olarak viskozdan daha düşük olduğuna inanılmaktadır – bu hassas bir malzemedir ve aynı zamanda oldukça ağırdır. Ek olarak, kumaş hem nemi hem de kiri iyi emer, bu nedenle kullanımda dikkatli olunmalıdır. Ayrıca eksiklikler arasında malzemenin yüksek fiyatı denilebilir.

Saten astar, baskılarla ve ayrıca baskılı renkli çizimlerle süslenmiş düz renkte mevcuttur.

Viskon astarı

Astar kumaş. Dünyanın ilk suni kumaşı – viskon . Odun hamuru işlenerek yapılır. Malzeme kimyasal olarak üretilmediğinden sentetik olarak adlandırılamaz. Sadece viskozdan (balıkçı yakalar, elbiseler, bluzlar) giysiler değil, aynı zamanda lifler ve araba lastikleri de yapılır.

Viskon elde etmek için ağaç lifleri sıvı alkali çözeltiye dönüştürülerek özel kalıplardan geçirilerek ağartılır ve lifler üretilir.

Kumaş Avantajları:

 • yumuşak kayma;
 • Uygun Fiyat;
 • elektrikli değil;
 • kolayca boyanır;
 • nemi emer (pamuktan daha fazla);
 • alerjiye neden olmaz.
 • Dikiş için kullanılır:
 • günlük kıyafetler;
 • eşofman
 • perdeler.

Viskon kumaş alan higroskopiktir ve bu nedenle yazlık şeyler yaratmak için uygundur. Sentetik ipliklerin içeriği, kumaşın gücünü önemli ölçüde arttırır, bu nedenle bileşimdeki varlıklarından korkmayın. Ayrıca malzeme ısıyı iyi tutar, bu nedenle dış giyimi mükemmel şekilde tamamlar.

ASTARLIK FİLE KUMAŞ TOPTAN FİYATI

File kumaş alanlar,astarlık file kumaş alanlar,file kumaş kilo fiyatı,file kumaş satı terleri,astarlık file üretenler,astarlık file üretenler, astarlık file kumaş alanlar,parti astarlık file kumaş satın alan,astarlık file satın alanlar,astarlık file satan yerler,astarlık file kumaş firması,file kumaş firmaları,bursa astarlık file kumaş
astarlık file kumaş alanlar,parti astarlık file kumaş satın alan,astarlık file satın alanlar,astarlık file satan yerler,astarlık file kumaş firması,file kumaş firmaları,bursa astarlık file kumaş

Viskon bakımı yaparken agresif temizlik maddelerinden, aktif bükme ve sıkma işlemlerinden kaçının. Madde yüksek sıcaklıklardan hoşlanmaz – kaynar su uzun süre açık ateşe girdiğinde veya yakınında kaldığında, yüzeyde lekeler oluşabilir.

Yorum Yap

 • error: Content is protected !!