70 Denye Jarse 50 Denye Jarse Astar Polyester Astar Kumaş

Likralı Jarse Kumaş. Denye Astar nedir. Jarse kumaş Metre fiyatı. Jarse Kumaş Fiyatları. Beyaz jarse kumaş. Denye astar Zeytinburnu Penye Astar Kumaş Jarse kumaş Nedir

Kumaş alanlar Likralı Jarse Kumaş. Denye Astar nedir. Jarse kumaş Metre fiyatı. Jarse Kumaş Fiyatları. Beyaz jarse kumaş. Denye astar Zeytinburnu Penye Astar Kumaş Jarse kumaş Nedir?

Jerse kumaşı benzersiz bir örgü malzemesidir. Kumaşın bileşimine ve yoğunluğuna bağlı olarak, ondan her şey dikilebilir – kumaş alan narin iç çamaşırlardan sıcak katlara kadar. Bu yazıda size ne tür bir jarse kumaşı olduğu hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

70 DENYE JARSE ASTAR

Astar, Süet, Mikro, Oxford, Sotina, Bondit, Softshell, Gabardin Kumaş İzmir. bondit kumaş. softshell kumaş. oxford kumaş. micro kumaş. Modeller: softshell kumaş, micro kumaş, bondit kumaş, oxford kumaş, sotina kumaş, gabardin kumaş, elyaf, tafetta kumaş, Bursa jarse kumaş firmaları,merter astarlık jarse kumaş,İstanbul jarse kumaş firmaları,İstanbul toptan jarse kumaş,İstanbul toptan 70 deney jarse,50 deney jarse kumaş,bursa jarse astar firma adresleri,

Kumaş nasıl yapılır

Bugün popüler olan jarse kumaş, adını menşe yeri olan Jersey adasından almıştır. Başlangıçta, 20. yüzyılın başlarında koyun yününden elle yapılmış ve malzeme rüzgardan ve soğuktan çok iyi korunmuştur.

JARSE ASTAR SATANLAR

Günümüzde jarse kumaş tezgahlarda örülmektedir, evet çok çeşitli hammaddeler kullanılarak dokuma değil örülmektedir. Tek sıralı bir iplik örgüsü olduğu ortaya çıktı. Ön tarafta, “tuğla işi” olarak adlandırılan içten örgü deseni açıkça görülebilir, bu kabartma el örgüsü ile elde edilene benzer.

Bu kumaşla ilgili en popüler soru: Forma esner mi, esnemez mi? Malzeme, bu tür örgü nedeniyle genişlikte iyi gerilir, ancak uzunluk olarak hiç gerilmez. Formanın fotoğrafında dokusu açıkça görülüyor.

50 DENYE JARSE ASTAR

Neyden yapılmışlar?

Bugün, jarse kumaşın bileşimi en çeşitlidir.

Pamuk. Jersey yapmak için bütçe seçeneği pamuk lifleridir. İyi nefes alabilir ve nemi emer, ancak iyi esnemez ve büzülmez.

Yün. Hafif jarse jarse yün ipliklerden elde edilir, ayrıca çok sıcak ve higroskopiktir. İyi gerilir, ancak şekli değişebilir.

İpek. En hafif jarse kumaşlar ipek ipliklerden yapılır. Parlak bir yüzeye sahiptirler ve sentetik olanlardan daha pahalıdırlar.

Tafta astarlar,saten astar,likralı astar,dimi astar,70 denye astar,50 denye astar,astar kumaş satanlar,astar kumaş üretenler,astar kumaş fiyatı,
Tafta astarlar,saten astar,likralı astar,dimi astar,70 denye astar,50 denye astar,astar kumaş satanlar,astar kumaş üretenler,astar kumaş fiyatı,

Viskon. Viskon jarse ipek kadar ağırlıksızdır, ancak ıslakken mukavemeti çok düşüktür, bu nedenle böyle bir kumaşı elle yıkamak daha iyidir.

Polyester. Polyester iplikten örülmüşlerse, kumaşlar dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve vücuda hoş gelir.

ASTAR SATANLAR

Kumaş sadece doğal liflerden oluşabilir, o zaman daha az elastik olur ve deformasyona meyillidir. Kumaşın daha iyi esnemesi ve deforme olmaması için üzerine likra veya elastan eklenir.

Bir jarse elbise, kazak ve pantolon çok sıcak ve rahat olacaktır. Tabii ki, bu tür şeyler için iç çamaşırından daha yoğun triko kullanacaklar. Genellikle gevşek örgü bir kumaştır ve dokunuşu çok hoştur.

ASTARLIK FİLE KUMAŞ

Sıcak tutan ceketler ve kabanlar için kalın yünlü, pamuklu veya polyester trikolar kullanılır. Şeyin sarkmasını ve gerilmesini önlemek için astar kumaşa konur, böylece daha da ısınır. Ayrıca genellikle jarse kalın veya ince örgüden dikilir.

190 TEL ASTAR / 170 TEL POLYSTER ASTAR

Bu tür trikolardan sadece günlük kıyafetler değil, aynı zamanda ev tekstili de dikilir. Gardırobunuzdaki bir jarse eşofman sonbahar yürüyüşleri için çok işinize yarayacak, sıcacık pijamalar ve bornozlar soğuk bir kış akşamında içinizi ısıtacak.

Bakım

File kumaş alanlar,astarlık file kumaş alanlar,file kumaş kilo fiyatı,file kumaş satı terleri,astarlık file üretenler,astarlık file üretenler, astarlık file kumaş alanlar,parti astarlık file kumaş satın alan,astarlık file satın alanlar,astarlık file satan yerler,astarlık file kumaş firması,file kumaş firmaları,bursa astarlık file kumaş

Trikoların orijinal görünümünü mümkün olduğunca uzun süre koruması için, onlara uygun şekilde özen gösterilmesi çok önemlidir. Bitmiş ürünlerde, üreticiler yıkama sıcaklığını, hangi ürünlerin kullanılacağını ve ürünü ütülemek için ütünün hangi sıcaklığında olduğunu belirtir, ayrıca kumaş parçası üzerinde bir etiket olabilir, ancak bu her zaman böyle değildir. Bu nedenle, bir malzeme satın alırken bileşimini belirtin.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!