Tencel Kumaş Tensel Kumaş

4, 4.5 oz kot, 5 ons kot, 5 onz kot, parça tensel kumaş, parça tensel kumaş alan, parti tencel kumaş, parti tensel kumaş, spot tansel kumaş, stok tancel kumaş, Tansel kumaş, tansel kumaş satanlar, Tansel kumaş satışı, tencel kumaş fiyatları, tencel kumaş gömlek, tencel kumaş pantolon, tencel kumaş terletir mi, tencel kumaş yazlık mı, tencel kumaş yıkama talimatı, tencel örme kumaş, tensel kumaş nerede satılır

Parti kot kumaş alanlar. A1 KOT KUMAŞ – PARÇA KOT KUMAŞ – HAM KOT KUMAŞ ALANLAR – PARTİ KOT KUMAŞ – LİKRALI KOT KUMAŞ. 4, 4.5 oz kot, 5 ons kot, 5 onz kot, parça tensel kumaş, parça tensel kumaş alan, parti tencel kumaş, parti tensel kumaş, spot tansel kumaş, stok tancel kumaş, Tansel kumaş, tansel kumaş satanlar, Tansel kumaş satışı, tencel kumaş fiyatları, tencel kumaş gömlek, tencel kumaş pantolon, tencel kumaş terletir mi, tencel kumaş yazlık mı, tencel kumaş yıkama talimatı, tencel örme kumaş, tensel kumaş nerede satılır. Tensel liyosel adı verilen bir elyafın markasıdır. Teknik olarak, bir kumaş, Tencel ismini kullanmak için bu tescilli elyafların en az% 30’unu içermelidir, ancak terim tüm kaynaklardan benzer ürünler için liyoselden daha yaygın olarak kullanılmıştır.

TOPLU KUMAŞ ALANLAR

Fabric tencel,tencel fabrics,Tencel kumaş zararları,Tencel kumaş doğal mı,Tencel kumaş satın al,Tencel Kumaş esnek Mi,Tencel Nedir,Tencel kumaş sağlıklımı,Tensel Kumaş Nedir,Tencel Kumaş fiyatları, نسيج ايوسل, ткань тенсел,

Adı ne olursa olsun, Tencel veya liyosel, ahşap selülozdan rejenere edilmiş sürdürülebilir bir kumaştır. Her ikisi de yenilenmiş kumaşlar olmak üzere, suni ipek ve bambuğa benzer. Bununla birlikte, Tencel, çeşitli nedenlerle, çevre dostu en yenilenen kumaşlardan biridir. Tencel lifleri sürdürülebilir şekilde yetiştirilir.

Rayon ve bambudan farklı olarak, Tencel’in tedarik zinciri şeffaftır. Çiftliklerde yetiştirilen okaliptüs ağaçlarından elde edilir – eski büyüme ormanları, genetik manipülasyon, sulama veya böcek ilacı kullanılmaz. Bu ormanlar ve Tencel için üretilen küspe, ürünlerin sosyal ve çevresel açıdan sorumlu ormanlardan geldiğine dair Orman İdare Konseyi sertifikası aldı. Orman Sertifikasyonunun Onaylanması Programı, Tencel’in tarım uygulamalarını sürdürülebilir olarak da onayladı. Tencel, yeni sürdürülebilir teknolojiler kullanarak, geleneksel elyaf işlemenin olumsuz çevresel etkilerini ortadan kaldırıyor.

PARÇA KOT ALANLAR

Tencel, sıklıkla yaygın ve toksik olabilen kimyasal işlemede geleneksel liflere göre bazı belirgin avantajlara sahiptir. Örneğin, Rayon üretimi yüksek derecede kirletici hava ve su emisyonları üretir, kobalt veya manganez içeren katalitik ajanlar kullanır ve güçlü, hoş olmayan bir koku oluşturur.

Tensel Kumaş.

tencel kumaş fiyatları,tencel kumaş yazlık mı,tencel kumaş pantolon,tencel kumaş terletir mi,tencel kumaş gömlek,tencel kumaş yıkama talimatı,tencel örme kumaş,tensel kumaş satan,tansel kumaş satanlar,parça tensel kumaş alan,tensel kumaş nerede satılır,tensen kumaş alan,parti tensel kumaş,parça tensel kumaş,spot tansel kumaş,parti tencel kumaş,stok tancel kumaş,Tansel kumaş,Tansel kumaş satışı,4,5 onz kot,4.5 oz kot,4,5 ons kot
tencel kumaş tensel kumaş tencel kot tensel kot

Öte yandan, liyosel lifleri üretmek için kullanılan kimyasallar toksik değildir. Ek olarak, Tencel için kullanılan selüloz veya öğütülmüş kağıt hamuru, bu çözücülerin% 99,5 geri kazanım oranıyla geri dönüştürüldüğü kapalı bir döngü işlemi olarak bilinir. Kalan emisyonların az miktarda biyolojik arıtma tesislerinde ayrıştırılır. Malzemenin doğası gereği, işlem asla ağartıcı gerektirmez. Bu genel üretim kumaş yöntemi, Avrupa Birliği tarafından “Avrupa Çevre Ödülü” ne layık görüldü.

HAM KOT KUMAŞ SATIN ALANLAR

TENCEL® kumaşı, 1992 yılında zararlı madde içermediğinin belgelendirilmesi için geliştirilen uluslararası bir standart olan Oeko Tex 100 sertifikasına sahiptir. Tencel ayrıca azaltılmış çevresel etkileri olan ürünler ve hizmetler için Avrupa Topluluğu Eko-etiket çiçeğini almaya hak kazandı.

Tencel giyim rahat.

Tencel elyafları iplikler halinde eğrilir ve yumuşak, emici, ıslak veya kuru olduklarında çok kuvvetli, kırışıklara karşı dirençli ve iyi örtülenmiş tekstillere dokunur. Tencel bu nitelikleri harmanlandığı kumaşlara ödünç veriyor. Genellikle kenevir, pamuk ve yün gibi doğal kumaşlarla harmanlanır.

Tüm Kumaş Parçası Alanlar

kot elbiseler,En şık kot elbiseler,Kot Elbise Online Satış,Dantelli Kot Elbise Modelleri,Kot Elbise Kombinleri,e-tesettür kot elbise,Kot Jile Elbise Etekli abiye takım tesettür,
kot elbiseler,En şık kot elbiseler,Kot Elbise Online Satış,Dantelli Kot Elbise Modelleri,Kot Elbise Kombinleri,e-tesettür kot elbise,Kot Jile Elbise Etekli abiye takım tesettür,

TOPTAN PENYE KUMAŞ ALANLAR

Parça Kot Kumaş Alanlar. Odun hamurundan elyaf telleri üretmek için kullanılan işlem kaynağa bakılmaksızın çok benzer olsa da, bu elyafları iplik, kumaş ve bitmiş ürünlere dönüştürmek için kullanılan yöntemler çok fazla değişiklik gösterebilir. Bu işlemde lifleri daha az sürdürülebilir ve potansiyel olarak daha toksik hale getiren güçlü kimyasallar kullanılabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!