Süprem Kumaş

Süprem Kumaş
Süprem Kumaş

Naturel kumaşlar vücuda hoş bir halde yapışır, cildi tahriş etmez ve liflerin organik kökeni nedeniyle fazlaca takdir edilir. Pamuğun işlenmesinin çeşitli yolları, biroldukça ilginç ve pratik kumaşın yapılmasına izin verir.

Süprem Kumaş
Süprem Kumaş

Pamuklu kumaş iyi mi yapılır ve lifler nelerden yapılır? Doku tipleri nedir ve kullanımı nedir? Pamuk için bakım iyi mi yapılır, böylece ürün çekici bir görünüm korur?

Pamuklu kumaşlar oldukça sağlam, aşınmaya ve ısıya karşı dayanıklıdır. Kumaşlar yine germe ve bükme, yıkama ve ütüleme için önemli derecede dirençlidir, ek olarak muhteşem hijyenik özelliklere sahiptir. Pamuk, nemi kendi ağırlığının yaklaşık% 15 ila 20’sinden iyi bir şekilde emebilir, sadece dokunuşa ıslak hale gelmez. Pamuklu kumaş çok yavaş kurur.

Pamuklu kumaş nerede ise ısıtır, yazlık giysiler için bir araç-gereç olarak idealdir. Pamuklu kumaştan yapılan giysiler dayanıklılığıyla ünlüdür, onlarca defa yıkanabilir, ütülenebilir, bükülebilir ve gerilebilir. Pamuklu kumaş alan sıcak giysiler elde etmek için, pamuk saçlara ayrılır. Özel bir şekilde işlenmemiş pamuklu kumaşlar, çok güçlü bir halde parçalanır ve yıkarken küçülür.. Kumaşı bir kimyasal madde solüsyonuyla işlemeye tabi tuttuktan sonrasında, kumaş çok fazla küçülmez ve kolayca pürüzsüz hale gelir. Pamuklu parti kumaş alanlar küçük büzülebilir olması için, kumaş için, anti-büzülme, özel bir makine üzerinde gerçekleştirilir yada parça kumaş liflerin şişmesini azaltan maddeler ile muamele edilir. Pamuk, sarı bir alevle yanar, grimsi kül doğar ve yanmış kağıt kokusu hissedilir.

Süprem Kumaş
Süprem Kumaş

En yaygın malzemelerden biri ince ve hafif bir pamuktur. Düz bir örgü tarafından üretilmiştir. Çoğu zaman dikiş keten, gömlek, çocuk giyim, yazlık elbiseler için kullandı. Patiska, vücutta nerede ise ağırlıksızdır, dokunuşa hoş gelir, gerilmez.

Daha yoğun ve ergonomik kumaş keten örgü – kaba patiska. Özellikleri yatak çarşaflarını dikmek için idealdir.

İnce ve kalın bir ipliğin keten dokusuna bağlı olarak poplin kanvasından oluşmuştur, bunun sebebi doku yüzeyinde ince bir kenarın görülmesidir. Şaşırtıcı derecede yumuşak ve yatak kumaş, ışık ve çorap günlük giyim, gecelik ve benzeri yapmak için vücut kumaş hoş. Poplin, patiska göre daha aşınmaya dayanıklı ve dayanıklıdır ve kaba patiskadan daha fazla plastiktir.

Pamuklu kumaş günlük giysiler, yatak takımları, perdeler ve hatta mobilya döşemelerini dikmek için kullanılır. çağıl pazardaki kendine özgü özellikleri, avantajları, çeşitleri ve maliyetleri bu yazının mevzusudur.

Pamuklu kumaşlar hemen her türlü mevcut taramayla üretilir, sadece bunların en büyük numarası – keten örgü. Finiş pamuklu kumaşların doğası gereği şiddetli, ağartılmış, düzgün boyanmış, melanjlı, öğütülmüş, doldurulmuş, elenmiş ve giyilmemiş, merserize ve merserize değil, vb.

Basma, keten, saten, elbise, giyim, astarlı, tik, hav, mendil, havlu, gri kumaş, mobilya ve bir grup, ambalaj kumaş grubu: uygulamada alışılmış olarak, pamuklu kumaşlar 17 gruba ayrılır gazlı bez ve gazlı bez ürünleri, bir grup teknik ucuz kumaş. Gruplara ve alt gruplara bölünme çeşitli işaretlere (belirleme, dekorasyon, yapısal özellikler, mevsimsellik vb.) bakılırsa gerçekleştirilir. Farklı keten gömlek, kostüm ve kat, astar ve conta, goblen ve ötekiler için bir kumaş alan.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın