Parti Keten Kumaş Alanlar

Parti Keten Kumaş Alanlar
Parti Keten Kumaş Alanlar

Keten, keten liflerinden yapılmış bir malzemedir. Tekstil pazarı pamuk fiyata ulaşıncaya kadar keten en çok kullanılan giyim kumaşıydı, bugün dünya çapında sadece% 2 civarında bir pay işte. Özellikle tekstil endüstrisinde kullanılan uzun lifli keten. Parti Keten Kumaş Alanlar. Ekstraksiyon için bitki kurutulur, yumru kolundan ayrılır ve daha sonra keten kek döndürülür. Bir keten kumaş genellikle keten liflerden düz dokuma ile dokunur.

KLASIK YAZ KUMAŞI

Parti Keten Kumaş Alanlar
Parti Keten Kumaş Alanlar

Alternatif botanik lifleri modal gibi yeni kreasyonları keten lifi rekabeti yapmak da, keten denenmiş ve klasik yaz kumaş birçok kalır. Onun serin sap ve cilt herhangi sıcaklıkta nefes almasını sağlar, ancak akşamları ek ısı veriyor onun özellikle yüksek hava geçirgenliği, yaz ve tatil moda bir ucuz kumaş. Giyim büyük isimler hakkı verdiniz. Parti Keten Kumaş Alanlar. Aynı zamanda havadar ve kompakt oldukları ve yüksek kalitede genel bir resimle karakterize oldukları, aynı zamanda ofiste rahatlıkla keten elbiseler ve bluzlar düşüyor ikna.

SOYLU KIRIŞIKLIKLAR

Keten çok sağlam, ancak gerilebilir. Bu nedenle ketenden yapılmış giysiler neredeyse hiçbir zaman cildi sıkılaştırmaz, ancak perdeyi ve gündüzü vurgulamaktadır – gevşeme için kesinlikle bir yer vardır. Bu düşük esneklik, malzemenin kırışmasına neden olur. Çoğu diğer giysilerdeki buruşuk kırışıklıklar enerjik bir şekilde ütülenirken, giyilen keten giysilerindeki kırışıklıklara asil kırışıklıklar denir ve endişe kaynağı olmaz.

Parti Keten Kumaş Alanlar
Parti Keten Kumaş Alanlar

Parti Keten Kumaş Alanlar. Özellikle keten blazerlerinde hızlı bir şekilde oluşan sırt ve kol alanlarındaki kırışıklıklar, tekstil ürününün görünümünü yuvarlatıyor. Değerli kırışıklıklardan kaçınmak isteyenler, ketenden veya modalardan oluşan karışık bir kumaş alan başvurabilir. Keten lifleri yoğun ve az hava içerir, bu nedenle parça kumaş doğal olarak toz ve kir iticidir, antistatiktir ve bakterilere karşı neredeyse duyarlıdır. Böylece, alerji çekenler, keten giysilerini tüm kaymalar için takdir ediyorlar.

KARIŞIM ORANINA BAĞLIDIR

Keten, saf keten ve yarı keten arasında ayrım yapmaktadır. Kumaşta keten içeriği ne kadar yüksek olursa, sıkılaşabilir ve kırışma eğilimli olur, aynı zamanda kıyafet daha asil ve değerlidir. Yarım keten, pamukla karıştırılan en az% 40 ketenden oluşur. Sadece çiğ bezler ağartılmamıştır ve bej-kahverengimsi doğal renk ile tanınabilir. Diğer tüm keten kumaş alanlar bir baz beyaza kadar ağartılır ve isteğe bağlı olarak bırakılır veya daha sonra boyanır. Elyafın derinliklerine gömülü olan bitki rengi nedeniyle, boyalı ketenler her zaman bulut karakteristik özelliğini korur ve bu da özel doğal cazibesini belirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın