Süprem Kumaş Nedir? Kumaş Alan

Süprem kumaş,parça süprem kumaş alan,parti süprem kumaş alanlar,süprem parçası alan,süprem kumaş satın alan,süprem kumaş satın alanlar,ham süprem kumaş alan,baskılı süprem kumaş alan,likralı süprem, 30/1 süprem nedir,30 1 süprem gramajı,30 1 süprem kumaş fiyatları,30 1 open end süprem kumaş fiyatları,40 1 likralı süprem fiyatları,süprem penye kumaş,süprem penye nedir,flamlı süprem kumaş, 30/1 süprem, 30/1 süprem alan,30 1 süprem,40/1 süprem

Süprem Kumaş Nedir? Kumaş Alan.

Süprem kumaş dokuma değil, örme, yani mekanik olarak bütün anlamına gelir. İnce örme ve böylece bir triko. süprem nispeten hafif, akıcı bir şekilde akar ve bu nedenle harika bir şekilde pilele veya toplanabilir ve bol dökümlü olabilir. Sıkı uydurma, şekil öne çıkıyor (çok fazla). Örme kumaşından dolayı, Jersey sıkı ve sıcaklık dengeliyor. Kafesin aralıklarında, hava ısınabilir, neme dışarıya bırakılabilir. Örme bir kumaş olarak yapı, jarse sıkılaşmasına rağmen, çoğunlukla kauçuksu ve çok elastik lif elastan ile karıştırılır. Forma daha da gerilebilir hale gelir ve iyi bir dönüş gücü alır, bu nedenle kabarmaz. Sadece renkli baskılı değil, aynı zamanda birçok renkte, gömleklerde ve diğer temel konularda.

Kumaş Satın Alan

Süprem Kumaş Nedir? Kumaş AlanTekstil hammaddesi süprem ağırlıklı olarak pamuk veya pamuk karışımlı kumaşlardan yapılır, böylece spandeks, dönüş gücünü arttırır veya polyester, yün, ipek ve hatta keten ile iyileştirir.

Pamuklu Süprem pamuk daha kısa olduğundan (kısa elyaf yığınlarından oluşur), yüzeyde viskoz jarse daha hafif vardır. Mat görünüm hoş sevimli ve yünlü yumuşaktır. Ancak baskılar, uzun lifli liflerden yapılan viskon, ipek veya polyester kadar parlak değildir. Bunun nedeni, pamuk elyafının oldukça kısa elyaf olmasıdır, yani, pamuk bitkisinin kısa pamuk iplikleri, bir örgünün örgüsüne benzer şekilde bükülmüş, çekilip bükülmüş, böylece uzun bir iplik ipliği üretilmiştir. Örgü ile olduğu gibi, ancak her zaman uçlar örgülü iplikçiğin dışındadır ve bunlar ipliği, daha sonra ipek, viskoz veya polyester ipliğin aksine, daha uzun ve daha yüksek kalitede, daha parlak olan, mat, pamuksu görünüm verir. Viskondan çok jarse kumaşlar da vardır, çünkü bu, oldukça sıkıcı görünen pamuklu jarse göre daha parlaktır. Ayrıca viskoz jarse, spandeks veya diğer malzemelerle sıklıkla karıştırılır.

Kumaş Parçası Alanlar.

Viskon süprem :Uzun lifli elyaftan yapıldığı için daha pürüzsüz ve ışıltılı görünür. Baskılar renklerle zekice ortaya çıkıyor. Ve terlemekten korkma. Viskon odundan yapılır, selüloz teri emebilir ve çevreye bırakabilir, neredeyse pamuk kadar iyidir. Jersey bir triko kendiliğinden gerilebilir olsa da, örme, yani “örme” halkalar uzunluk ve genişlik Süprem kumaş,parça süprem kumaş alan,parti süprem kumaş alanlar,süprem parçası alan,süprem kumaş satın alan,süprem kumaş satın alanlar,ham süprem kumaş alan,baskılı süprem kumaş alan,likralı süprem, 30/1 süprem nedir,30 1 süprem gramajı,30 1 süprem kumaş fiyatları,30 1 open end süprem kumaş fiyatları,40 1 likralı süprem fiyatları,süprem penye kumaş,süprem penye nedir,flamlı süprem kumaş, 30/1 süprem, 30/1 süprem alan,30 1 süprem,40/1 süpremaçısından iyi çekilebildiğinden, yüksek kaliteli jarse genellikle spandeks ile karıştırılır. Bu sentetik lif, yüksek bir geri dönüş kuvvetine sahiptir, yani, bir lastik bant gibidir, ayrı çekildiğinde gerilmez, fakat orijinal şekline geri atlar. Bu, bunun, kalça kullanımı ve dizlerde olduğu gibi, ağır kullanımda ve sürekli olarak aşırı gerdirme bölgesinde bile bir jersey ile sonuçlanır. Çukur değil ama her zaman orijinal formuna geri döner. Pürüzsüz ve parlak görünümden dolayı, viskoz jarse (ve polyester veya ipek jarse), özellikle burada iyi gelen fotogerçekçi dijital görüntüler ile, baskı için çok uygundur. Polyester jarse aynı zamanda dijital baskıda da kullanılsa da, rahat kullanımda rahat değildir. İpek jarse çok incedir ve bu nedenle sadece küçük bir kapsamı vardır. Ama giymek o kadar da hoş değil. İpek jarse çok incedir ve bu Süprem kumaş,parça süprem kumaş alan,parti süprem kumaş alanlar,süprem parçası alan,süprem kumaş satın alan,süprem kumaş satın alanlar,ham süprem kumaş alan,baskılı süprem kumaş alan,likralı süprem, 30/1 süprem nedir,30 1 süprem gramajı,30 1 süprem kumaş fiyatları,30 1 open end süprem kumaş fiyatları,40 1 likralı süprem fiyatları,süprem penye kumaş,süprem penye nedir,flamlı süprem kumaş, 30/1 süprem, 30/1 süprem alan,30 1 süprem,40/1 süpremnedenle sadece küçük bir kapsamı vardır. Ama giymek o kadar da hoş değil. İpek jarse çok incedir ve bu nedenle sadece küçük bir kapsamı vardır.

Buna ek olarak, saf ipek süprem, daha çok iç çamaşır olarak ya da sadece gömlek olarak işlenen çok ince bir kumaş bulabilirsiniz. Bütün bir elbise olarak, ipek jarse en azından orta kalitede işlenebilir, çünkü ince kumaştan dolayı şekil problemleri çok güçlüdür. Yün forması daha kalın, aynı zamanda viskoz ya da pamuklu jarse olarak hacimsel ve aynı zamanda kumaşın işlem görmesi için de iyidir, çünkü şekil çok açık değildir, bu nedenle lamine edilebilir.

Yorum Yap