Stok Kot Kumaş. Metre Üstü Kumaş Alanlar

Stok Kot Kumaş Metre Üstü Kumaş Alan.

Satın almak için en iyi denim çiftini ararken, fit ve kaliteye odaklanmak önemlidir. Uyum konusunda, rahat ama çok gevşek olmayan ve en önemlisi, kendinizi güvende hissettiğiniz bir şey bulmak istersiniz. Her zaman vücut tipinizi düzleştiren stillerle yapışmanızı öneriyorum, bu yüzden süper moda olan kotlardan kaçınmaya çalışın Bu işi yapamayacağın sürece. Hemen hemen tüm erkekler için, hafifçe sivriltilmiş, ince veya düz bacaklı bir çift parça kot alan pantolon satın almalısınız. Pantolon bacağı tabanını dizine kadar (kasıktan yaklaşık 13 inç aşağı) katlayarak bunu kontrol edebilirsiniz.

Stok Kot Kumaş Parti Kot Kumaş Parça Kot. Kot Parçası Alan. Kumaş Parçası

Daha iyi kumaş, geleneksel ham veya kenarlı stilleri veya modern yıkanmış denim nedir? Sanırım hem çiğ hem de yıkanmış denim için bir yer var. Tek tercihim, her iki taraf için de denim kumaş kullanmanızdır, çünkü dünyadaki en iyi denim kumaş alan bir mekik tezgahından geliyor.

En sevdiğin kot pantolonlara bakmanın en iyi yolu nedir? Ham kot varsa, en iyi tavsiyemiz, ilk defa yıkamanız mümkün olduğu sürece ve dört ila altı ay süren günlük kullanımda mükemmel bir dünyada devam etmektir. Yıkamak için hazır olduğunuzda, içlerinizi ters çevirin, soğuk suya bırakın suya. Denim Çözüm spot kot kumaş alan Sadece bir saat 45 dakika için orada bırakın. Ardından onları dışarı çekin, temiz, temiz suyla püskürtün ve kurumasını bekleyin. Fırçalamak veya elle çalkalamak istediğiniz tek zaman, çok ucuz kot kumaş kirli bir lekeye sahip olduğunuzda ve başka bir seçeneğiniz olmadığında.

Önceden yıkanmış kot pantolonlar hakkında konuştuğumuzda, tercih ederseniz, giyme / yıkama ile biraz daha liberal olabilirsiniz. Çamaşırları minimumda tutmaya çalışıyorum parti kumaş çünkü taban renginin yanı sıra giyside olabilecek renk tonu veya 3-D etkilerini korumanıza yardımcı olacak.

Spot kot,spot kot alan,spot kot kumaş spot denim,metre üstü kumaş alan,metre üstü parça kumaş alan,metrelelik kumaş alan,topbaşı kumaş alan,top başı kumaş alanlar,kesimden kalan kumaş alanlar,kesim fazlası kumaş alan.
Parti Kumaş Alanlar. Parça Kot Kumaş Ucuz Kot Kumaşı Spot Kot

Kaliteli bir çift kotun ideal ömrü nedir?

Denim, onunla ilgilenmeye hazır olduğun sürece devam edecek. Demek istediğim, giy ve yıka yıka, ve gerektiğinde onar. Çoğu ham denim kot pantolon bir darbe veya iki olacak. Bu kaçınılmaz ve tamamen normal. Bu aşınmayı parti kot kumaş alan şey, kesim ve dikişte daha kullanışlı hale getirmek için, faaliyetinizin ve deniminize eklenen nişastanın birleşimidir. Kot pantolonunuzu mümkün olduğunca uzun süre tutmak için birkaç ipucu: Her zaman kotlarınızı asın, asla katlanmayın. İhtiyaç duyulduğunda sadece içinizi yıkayın ve ilk önce arabanıza baktığınız zaman, yani bir deliğe sahip olduğunuzda onarın.

Farklı durumlar için belirli denim tipleri uygun mudur? Örneğin, gündelik Cuma günlerinde ham ile gitmeli ve hafta sonu için sıkıntılı olmalısınız?

Burada gerçek bir doğru ya da yanlış cevap yok, fakatsağduyunun geçerli olduğunu düşünüyorum. Daha koyu, daha temiz olan kıvrımlarher zaman çalışma ortamı için daha düzgün ve belki de daha “uygun” görünecek,oysa bağbozumu veya sıkıntılı görünen kot parçası alan kotlar kesinlikle daha rahat bir tutum sergileyecek. Kitlenizi/ vesileyle tanışmanız ve mantıklı olmanız gerektiğini düşünüyorum. Bugünlerdeneredeyse her şeye kot giyebileceğini düşünüyorum, ama uygun tut.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*