Spot Kot Kumaş. Kot Parçası Alanlar. Parça Kot

Spot Kot Kumaş. Kot Parçası Alanlar. Parça Kot

Kot pantolonlarla popülaritesi sayesinde diğer kıyafetleri karşılaştırmak imkansız, rahat ve şık görünüyorsun. Bu klasik kotlar sert ve bükülmez, bükülme bacaklarına dayanıklıdır, ama eğer biraz takarsanız, bir şekil alırlar. Pürüzlü denimden kot pantolon satın alarak, sertlik sorunu evde kendi başına ortadan kaldırılabilir. Ayrıca, “haşlanmış” veya eski bezler yapılabilir.

Parti Kot Kumaş Alanlar klasik sıkı parça kot onlar, germe kabul edilmez, beş cepleri giymek kalça veya bel üzerinde olabilir. kalitesini belirlemek için kot ait bölümleri incelemek, bunlar sorunsuz dikişli ve mutlaka kapalı olmalıdır. Bu hem kademeli hem de iç dikişlerle ilgilidir.

Stok denim kumaş alanlar,parti denim kumaş alanlar,spot denim kumaş alanlar,stok denim kumaş,parti denim kumaş,spot denim kumaş,imalat fazlası kumaş alan,imalat fazlası kumaş alanlar,imalat fazlası kot kumaş,parça denim kumaş alanlar,mamul kumaş alanlar,yarı mamul kumaş,ham denim kumaş,ham kumaş alan

Kaliteli klasik kot pantolonların daha yumuşak olması oldukça basittir. Her şeyden önce, çok miktarda çamaşır deterjanı, normal oranın yaklaşık 2 katı ile yıkanmaları gerekir. Yıkama modu, yıkama tamamlandıktan sonra en uzun olanını seçin, makineden kotları çıkarmayın ve makineyi durulama moduna getirin.

Bu kot kumaş alan şeyden sonra, ılık suyla ve iki çorba kaşığı soda ilavesiyle bir havzaya batırmanız gerekir. Soda’nın kot üzerindeki etkisi hakkında endişe, buna değmez, herhangi bir zarara yol açmaz. Emdirildikten birkaç saat sonra, ikinci yıkamaya başlayabilir, ancak normal bir çamaşır deterjanı bölümünden yararlanabilirsiniz. Yıkama bittikten sonra, büyük bir yumuşatıcı yumuşatıcı ve masa sodası ekleyerek, daha fazla durulama yapılmalıdır. Daha sonra kurutulabilir, ancak tamamen ve hafif ıslak bir hal alabilirler.

Uzun yıllar boyunca, denim giyim modası geçmez. Bu nedenle, yıpranmış pantolon veya ceket atmak için acele etmeyin – yeni bir hayat verilebilir kumaş parçası alan tamamen ya da kısmen ağartma. Nasıl güvenli bir şekilde yapılır? En etkili yöntemlerle tanışmayı öneriyoruz.

1. yüksek sıcaklıkta yıkayın

Kot boyasının 40 dereceyi aşan bir sıcaklıkta yıkandığı bilinmektedir. Bu özellik çamaşırların ağartmasında kullanılabilir. Bir seferde kotu beyazlatmak için kot parçası alanlar çamaşır makinesindeki sıcaklık 90 dereceye ayarlanmalıdır. Toz yüksek kalitede olmalıdır. Ancak her zaman bu yöntem uygun olmayacaktır, çünkü makine çok fazla elektrik tüketecektir. Bu nedenle, bir havza veya tavada sarımı sindirmek daha kolaydır. Denim kumaş alan şeyi düşürmek için kaynar suda yeterlidir, çamaşır tozu ekleyin ve 20 dakika pişirin. Ayrıca biraz ağartıcı da ekleyebilirsiniz.

2. Beyaz

Klor çamaşır suyu ile çamaşır suyu yapabilirsiniz, ancak tüm ürün için tavsiye edilmez – böyle bir işlemden sonra stok kot kumaş ince ve kırılgan hale gelecektir, yırtılması kolay olacaktır. Bu şekilde kısmen bir resim veya desen oluşturarak beyazlayabilirsiniz. Çamaşır makinesinin kumaş üzerindeki etkisi ne kadar uzun olursa, ürün o kadar parlak olur. İşlemden sonra, şeyin soğuk suda dondurulması gerekecek.

Kot kumaş alan,parça kot kumaş,kesimden kalan kumaş alan,spot kot,stok kot,parti kot,kot parçası,denim parçası,ucuz denim,ucuz kot kumaş,kot metre fiyatı,parça kot satan,parti kot satanlar,denim kumaş satan,kot parçası satanlar,parti kot satanlar,stok kot satanlar,spot kot satanlar,kot satan yerler,
Kot kumaş

3. Soda

Daha hafif bir gölge elde etmek için kotu yıkarken soda  kullanabilirsiniz. Soda suyu mükemmel bir şekilde yumuşatır, bu yüzden toz daha iyi şeyleri yıkar. Ve hızlı ağartma elde etmek için, beyaz şeyler için toz kullanabilirsiniz. Bir çamaşır makinesinde yıkarken 3 yemek kaşığı soda gerekir.

4. Hidrojen peroksit

Toz yıkarken 2 yemek kaşığı ekleyin. Peroksit kaşıkları. Ürün yeterince temizlenmemişse, prosedür tekrarlanabilir.

5. Limon suyu Parça Kumaş Alan

Kotların ağartılmasında, taze sıkılmış limon suyu ve sitrik asit kullanabilirsiniz. 1 litre suda taze sıkılmış meyve suyu 1 çorba kaşığı gerektirecektir, sitrik asit 1 litre suya 1 çay kaşığı oranında seyreltilmelidir. Şeyler bir su havzasında ıslatılmalıdır, toz ve limon suyu ekleyin.

Kot kumaş alan,parça kot kumaş,kesimden kalan kumaş alan,spot kot,stok kot,parti kot,kot parçası,denim parçası,ucuz denim,ucuz kot kumaş,kot metre fiyatı,parça kot satan,parti kot satanlar,denim kumaş satan,kot parçası satanlar,parti kot satanlar,stok kot satanlar,spot kot satanlar,kot satan yerler,

Yorum Yap