Spot Likralı Denim Kumaş Satın Alanlar

parça denim alanlar likralı denim kumaş satın alan denim kumaş alan yerler denim kumaş nereye satılırıcız denim kumaş

Denim kumaş alan Spot denim kumaş satın alınır. 7 ons likralı kot kumaş. 8 ons likralı denim kumaş. 10 on kot kumaş. 11 ons likralı kot kumaş. 12 ons denim kumaş. 13 ons denim kumaş. 14,5 denim kumaş. 14,5 kot kumaş. 7.5 ons kot kumaş. 4 ons kot kumaş. 11,5 ons kot kumaş. ucuz kot kumaş satan yerler. Parça kumaş dünyadaki en popüler kumaşlardan biridir ve her şeyden önce giyim sektöründe pantolon, ceket, gömlek, çanta ve çok daha fazlasının oluşturulmasında kullanılır.

PARTİ KOT KUMAŞ ALAN. KOT PARÇASI ALAN. HAM KOT KUMAŞ ALANLAR. PARTİ DENİM KUMAŞ ALAN. SPOT DENİM KUMAŞ SATIN ALAN. KOT PARÇASI NEREYE SATILIR. STOK KOT KUMAŞ KİMLER ALIR
KOT PARÇASI ALAN. HAM KOT KUMAŞ ALANLAR. PARTİ DENİM KUMAŞ ALAN. SPOT DENİM KUMAŞ SATIN ALAN. KOT PARÇASI NEREYE SATILIR. STOK KOT KUMAŞ KİMLER ALIR

Oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü bir kumaştır, aslında iş kıyafeti kumaşı olarak doğmuştur. Denim yıllar içinde çok değişti ve büyük moda tasarımcıları onu en farklı şekillerde kullandılar: yırtık, yıpranmış, boyanmış, yıkanmış ve daha fazlası.

HAM KUMAŞ ÇEŞİTLERİ ALINIR

Spot kot kumaş satın alanlar. Jean kumaşının tarihçesini teknik özelliklerini ve zamansız bir kumaşın kullanım alanlarını birlikte keşfedelim. Size küçük bir sürpriz keşfetmek için makalenin en altına gidin!

Kot kumaşı

Kotlar için denim kumaş çapraz dokuma ile yapılmış ve mavi çözgü ve beyaz atkıya sahip bir kumaştır. Yukarıda bahsedildiği gibi dokuma denim çok eski bir tarihe sahiptir ve iş giysisi kumaşı olarak doğmuştur; aslında Orta Çağ’ın sonlarından itibaren limandaki malları örtmek ve teknelerin yelkenlerini içeren çantaları dikmek için zaten kullanılıyordu. 

19. yüzyılda sağlamlığı nedeniyle uzun denizciler için bir üniforma olarak kullanılmıştır. Ancak ünü 1850 yılında çok dayanıklı, yırtılmaya karşı dayanıklı ve uzun ömürlü pantolonlar yapmak için Amerika’ya ihraç edilmesiyle başlamıştır. Kot pantolonlar o yıllarda patlayan bir fenomen olan altın arayıcıları için mükemmeldi.

SPOT DENİM KUMAŞ SATIN ALINIR

kumaş satın alan stok denim kumaş satın alanlar spot denim kumaş alanlar parça kot

Kot pantolonların çeşitli gereksinimleri karşılaması gerekiyordu: suda ağır olmayacak şekilde sıkı olmalı, saati koymak için bir göğüs cebine ve altın taşları tutmak ve dökülmeleri önlemek için tam oturan dört cebe sahip olmalıydı. Böylece kot pantolonlar ikisi önde, ikisi arkada olmak üzere çift dikişle uygulanan ve daha fazla güvenlik ve yapışma için köşelerde bakır perçinlerle bloke edilen ünlü dört ceple doğdu.

Denim kumaş teknik özellikleri

Kot pantolonlar için kot kumaşı genellikle mavi renkli, ancak diğer birçok renkte de mevcut olan, pamuk veya pamuk karışımı bir kumaştır (örneğin keten ile birleştirilir). Çoğunlukla diyagonal bir örgüye sahip olmakla birlikte dimi,örgülere de sahip olabilir. Biri çözgüde ve ikisi atkıda olmak üzere üç iplikli çapraz bir şerit ile karakterize edilen bir dokuma dokumadır. Sağlamlığına katkıda bulunan bükülmüş ipliklerle yapılmıştır.

STOK KOT KUMAŞ ALINIR

Likralı Kot Etek,Kot Etek Kombinleri,Kot Etek kombinleri Tesettür,Uzun Kot Etek Kombinleri,Uzun Kot Etek Modelleri,Büyük Beden Kot Etek,
Likralı Kot Etek,Kot Etek Kombinleri,Kot Etek kombinleri Tesettür,Uzun Kot Etek Kombinleri,Uzun Kot Etek Modelleri,Büyük Beden Kot Etek,

Hem işlemede hem de temizlemede birçok avantajı vardır, ancak diğer yandan bazı dezavantajları da vardır. Örneğin, bir yandan onu çok dayanıklı kılan, ancak aynı zamanda kenarlar veya kıvrımlar oluştururken zorluklar yaratan kalınlığı.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!