Likralı Denim Kumaş Alanlar

denim parçası alan parça denim satın alan ham denim parçası alan likralı denim kumaş alanlar

“Denim” tanımı:

Spot kot kumaş satın alanlar. Denim, atkısının iki veya daha fazla çözgü ipliğinin altından geçtiği sağlam bir pamuklu dimi tekstildir. Denim, daha kaba iplik numarası ve kumaşın kullanılması nedeniyle yapısal olarak normal pantolondan daha güçlüdür. Parti kot alanlar. Denim, atkısının iki veya daha fazla çözgü ipliğinin altından geçtiği, sağlam, çözgü yüzlü pamuklu bir tekstildir. Bu dimi dokuma çapraz bir nervür etkisi yaratır. Bu tür boyama aynı zamanda kotun diğer tüm tekstil ürünlerine kıyasla benzersiz olan solma özelliklerini de oluşturur.

Denim Kumaşların Başlıca Özellikleri

spot denim stok denim parti denim parça denim likralı denim pamuk denim ham denim polyester denim
spot denim stok denim parti denim parça denim likralı denim pamuk denim ham denim polyester denim

Tipik denim kumaşlar kaba indigo boyalı pamuk ipliğinden dokunur. Birim alan başına yüksek kütleye sahip, dayanıklı, yüksek yoğunluklu kumaşlardır. Bugün dünyada diğer kumaş türlerinden daha fazla denim üretiliyor. Uzun süreli popülaritesi onu gündelik giyimde moda bir kumaş haline getirdi.

6 Farklı Denim Türü

1. İndigo denim: Çözgü ipliklerinin indigo boya ile boyanması sonucu indigo denim elde edilir ve atkı olarak beyaz iplik kullanılır. Sonuç olarak, çoğu mavi kot pantolonun sağ tarafı mavidir, çünkü kumaş çözgüye dönüktür ve iç kısmı daha açık mavi, neredeyse beyazdır.

2. Streç kot: Streç kot, kumaşa biraz daha yumuşaklık ve esneklik kazandırmak için elastan veya başka bir elastik bileşeni örer. Streç denim genellikle skinny kot pantolonlar için kullanılır.

3. Ezilmiş kot: Bu tip kot kırışık bir görünüme sahip olacak şekilde işlenmiştir.

4. Asitle yıkanmış kot: Bu kot, mermer bir görünüm elde etmek için klor ve süngertaşı ile işlenmiştir.

5. Ham kot: Ham veya kuru kot, boyandıktan sonra yıkanmayan kumaştır. Bu, daha pürüzlü ve daha sert bir doku oluşturur.

6. Sanforlu kot: Bu, yıkamada çekmemesi için işlem görmüş kottur. Bu, ham kot hariç hemen hemen her türlü kot için geçerlidir.

parça denim alanlar likralı denim kumaş satın alan denim kumaş alan yerler denim kumaş nereye satılırıcız denim kumaş

Denim Alırken Nelere Bakmalı?

Bir denim ürünü satın alırken dikkate alınması gereken birçok husus vardır.

DENİM PARÇASI ALAN

Uygun. Denim, özellikle kot pantolon söz konusu olduğunda, çeşitli uyumlarda gelir. Geniş paça kot pantolon, düz paça kot pantolon, dar kesim ve daha fazlası gibi seçenekler var. 1960’lardaki kot pantolonlar gibi farklı kot stilleri farklı zamanlarda trend oluyor, ancak her zaman stili satın almalısınız ve size en çok yakışıyor.

Yıkamak mavi kotlar kot için standart olsa da, satın alabileceğiniz birkaç yıkama ve kot rengi var. Sıkıntılı kot pantolonlar genellikle moda olan yıpranmış bir kaliteye sahiptir. Koyu renk kot pantolonlar inceltme eğilimindedir, ancak boya da bulaşabilir, bu nedenle yıkarken veya daha hafif giysilerle giyerken dikkatli olun. Hafif yıkama kot pantolonlar hoş bir açık maviyken, siyah kot pantolonlar ve gri kotlar sofistike seçeneklerdir. Kot ceket ve kot şortları da farklı yıkamalarda bulabilirsiniz.

KOT PARÇASI SATIN ALANLAR

Metre ile kot alan,metrelik kot satın alan,metre ile kot nereye satılır,metrelik kot kimler alıyor,peşin ödeme kot kumaş alan,metre ile kot nereye satılır,metre ile kot nereye satılır,

Yüksel. Rise, bel bandının bir kot pantolonun üzerine düştüğü yeri ifade eder. Yüksek belli, orta belli ve düşük belli kot pantolonların hepsi mevcuttur ve seçim sadece aradığınız stile bağlıdır. Yüksek binalar genellikle doğal belin hizasına veya üstüne iner. Orta yükseklik en yaygın olanıdır ve belin biraz altına iner. Alçak veya kalçayı saran ayakkabılar kalça boyunca uzanır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!