Spot Denim Kumaş Satın Alanlar

parça denim kumaş parça kot kumaş spot kot kumaş likralı kot kumaş ucuz kot kumaş 1a kot kumaş

Denim, olmazsa olmaz bir kumaş

Parti kumaş alanlar. Geçen modalara rağmen her zaman güncel giysiler ve kumaşlar vardır. Kumaş alan. Yaprak dökmeyenlerin bir kısmı kalır ve tam da bu nedenle, dolapta her zaman biraz bulundurmaya değer. Bu bağlamda, örneğin ilkbahar ve sonbahar için ideal olan zamansız bir dış giyim olan trençkotu hatırlıyoruz. Kumaşlara gelince, mumlu pamuktan bahsetmeden geçemeyeceğiz. Kumaşlar konusundan devam ederek bu yazımızda denim konusunu ele alacağız. Kot pantolon gerçekten sahip olunması gereken bir şey. Giymesi rahat ve kombinlemesi kolay olan denim, görünümü her zaman mükemmel kılabilen bir kumaştır. Doğru önlemlerleher durumda her zaman mükemmeldir: şehir dışına yapılan geziler veya parkta basit yürüyüşler için, ama aynı zamanda daha resmi ve önemli durumlar için.

PARTİ KUMAŞ SATIN ALIYORUZ.

5.5 ons kot kumaş fiyatı 6 ons kot kumaş fiyatı 7 ons 8 ons kot kumaş fiyatı 9 kot kumaş fiyatı 10 ons kot kumaş fiyatı 11 ons kot kumaş fiyatı 12 ons kot kumaş fiyatı 13 ons kot kumaş fiyatı.

Denim kumaş dünyadaki en popüler kumaşlardan biridir ve her şeyden önce giyim sektöründe pantolon, ceket, gömlek, çanta ve çok daha fazlasının oluşturulmasında kullanılır. Oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü bir kumaştır, aslında iş kıyafeti kumaşı olarak doğmuştur. Denim yıllar içinde çok değişti ve büyük moda tasarımcıları onu en farklı şekillerde kullandılar: yırtık, yıpranmış, boyanmış, yıkanmış ve daha fazlası. Jean kumaşının tarihçesini teknik özelliklerini ve zamansız bir kumaşın kullanım alanlarını birlikte keşfedelim. Size küçük bir sürpriz keşfetmek için makalenin en altına gidin!

Kot tamiri

En sevdiğiniz giysiyi yırtmaktan daha sinir bozucu bir şey olamaz, özellikle de bir süredir sizdeyse ve artık stokta yoksa. Elbette kasıtlı olarak oynayabilir ve ‘yırtık kot’ görünümünü sallayabilirsiniz.

KUMAŞ PARÇASI ALANLAR

Ancak, yırtık kotlar sizin tarzınız değilse veya yırtık tam olarak paçayı kurtarabileceğiniz bir yerde değilse, giysilerinizi atmayın, onun yerine onarın! Kot tamirinde ilk kez iseniz endişelenmeyin, bu basit kılavuz sizi kapsıyor!

Kot tamiri: Yırtıkların tamiri

Kotlarınızı ters çevirin.

İş elbise kumaşları işçi elbisesi kumaşı kot iş pantolon kumaşı Kot işçi elbise kumaşı iş elbiseleri için ucuz kot kumaş iş elbise kumaşı gabardin iş elbise kumaşı denim kiloluk iş elbise kumaşları
İş elbise kumaşları işçi elbisesi kumaşı kot iş pantolon kumaşı Kot işçi elbise kumaşı iş elbiseleri için ucuz kot kumaş iş elbise kumaşı gabardin iş elbise kumaşı denim kiloluk iş elbise kumaşları

Kenarları içeride olacak şekilde yırtığın kenarlarını bir araya getirin.

Dikişleri mümkün olduğunca dar aralıklı tutarak bir iğne ve iplik alın ve kenarları birlikte dikin.

Kot pantolonunuzu tam tersine çevirin ve ardından bölgeyi tekrar şekillendirin – ısı aynı zamanda onarımı kapatmaya da yardımcı olacaktır.

Alternatif denim düzeltmesi:

Maceracı hissediyor musun? Neden kendi denim versiyonunuzu denemiyorsunuz? Kotunuzu onarmak sadece eğlenceli değil, aynı zamanda şık da. Temel olarak denim onarımı, kotunuzdaki bir yırtığın veya deliğin üzerine veya altına bir yama yerleştirmeyi, ardından yamayı yerine sabitlemeyi ve her tarafına dekoratif dikişler yaparak alanı güçlendirmeyi içerir.

Klasik bir parti denim onarım efekti için, daha koyu veya uyumlu bir kot parçası kullanın ve beyaz iplikle dikin — nakış ipliğine benzer özel parti ipliği elde edebilirsiniz.

kot nasıl satın alınır denim kumaş nasıl satın alınır spot kot nasıl satın alınır parti denim nasıl satın alınır

İşte buyur! Denimin tüm farklı türlerini ve özelliklerini listelesek saatlerce burada olurduk, umarız bu kılavuz denim sorgularınız için kullanışlı ve kullanımı basit bir başlangıç ​​kılavuzu sağlamıştır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!