Şapka Kumaşları Toptan Şapkalık Kumaş Alanlar

Şapka çeşitleri Kadın şapka modelleri, örgü Kışlık Şapka çeşitleri Erkek Şapka çeşitleri Kadın şapka modelleri ve isimleri Eski şapkalar Erkek Şapka Modelleri Erkek Kasket

Popüler Şapka Kumaşları

Parti kumaş alanlar. Şapka çeşitleri Kadın şapka modelleri, örgü Kışlık Şapka çeşitleri Erkek Şapka çeşitleri Kadın şapka modelleri ve isimleri Eski şapkalar Erkek Şapka Modelleri Erkek Kasket.

1.Polyester

Polyester sentetik bir elyaftır. Şapka yapımında kullanılan en popüler malzemelerden biridir. Aslında modern şapka yapımında temel kumaştır. Geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır. Polyester, suya ve aşınmaya karşı dayanıklı ve dayanıklı olduğu için şapka üreticilerinin ve çoğu şapka severin sevgilisidir. Polyesterden daha dayanıklı ve daha ucuz başka bir elyaf düşünemiyoruz.

TOPTAN POLYESTER KUMAŞ ALINIR

Polyesterin nem tutma özelliği de mükemmeldir. Ciltteki teri mükemmel şekilde emerek kuru ve rahat bırakır. Bu nedenle yaz boyunca gün boyu polyester şapka takmaktan keyif alırsınız.

Polyester, nem emici özellikleri sayesinde egzersiz şapkalarında, baba şapkalarında (beyzbol şapkaları) ve yazlık şapkalarda popülerdir.

2. Naylon

Naylon, sıcak yaz günleri için uygun ince ve hafif başlıklar sağlar. Son derece nefes alabilen malzeme, geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır. Kavurucu yaz günlerini daha da serinletiyor.

Naylonun seveceğiniz bir yönü çekmemesidir. Çoğu zaman şapkalarımızın orijinal şeklini kaybetmesinden endişe duyuyoruz, ancak naylon şapkalar bu endişeyi ortadan kaldıracaktır. Naylon şapkaların bakımı da kolaydır.

Tek sorun, naylonun nemi emmede pekiyi olmaması ama elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışması.

3. Pamuk

Pamuk, şapka yapımında kullanılan doğal liflerden biridir. Ancak birçok şapka %100 pamuk değildir . Saf pamuk, sentetik elyaflara göre biraz pahalıdır. Bu nedenle, şapkalara nakış ve logo koymada popülerdirler.

Yumuşak ve nefes alabilen malzeme, pamuğu şapka severler için bir sevgili yapar. Ayrıca pamuk hipoalerjeniktir. Pamuklu şapkalar ile asla cilt tahrişi yaşamazsınız.

Pamuk, nem ve yalıtımı kontrol etme konusunda da mükemmeldir. Nemi emme yetenekleri, onu şapkaların saç bantlarını yapmak için uygun hale getirir. Ne yazık ki pamuk, polyester gibi sentetik lifler kadar dayanıklı değildir. Bu nedenle, dayanıklılığını artırmak için genellikle üretilmiş elyaflarla harmanlanır.

4. Yün

Pek çok insan yünü bere gibi örgü şapkalarla ilişkilendirir. Bununla birlikte, çok çeşitli diğer kapaklar için kullanılırlar. Birçok klasik şapka ya kısmen yündür ya da %100 yündür. Ayrıca önemli sayıda beyzbol şapkasının standart bir bileşenidir. Ayrıca bere yapımında yünü popüler bir kumaş bulacaksınız.

Ancak yün, kışlık şapkalar için en uygun kumaş olmaya devam ediyor. Soğuk kış günlerinde dışarı çıktığınızda sizi sıcak tutma özelliği daha yüksektir.

Kaşmirin keçilerden elde edilen yün olduğunu biliyor muydunuz? Evet ve fötr şapka yapımında popülerdir.

TOPTAN KUMAŞ ALANLAR

Olumsuz tarafı, şaşırtıcı bir gerçek, yünün saçları kırılgan hale getirdiği biliniyor. Saçtaki nemi emerek saçı kuru, cansız ve kırılgan bırakır. Sağlıklı saçları seviyorsanız, yün şapka takmadan önce saçınızı saten bir bere ile hizalamak isteyebilirsiniz.

5. Keten

zeytinburnu keten kumaş istanbul keten kumaş ankara keten kumaş izmir keten kumaş
zeytinburnu keten kumaş istanbul keten kumaş ankara keten kumaş izmir keten kumaş

Keten, keten bitkisinden çıkarılan doğal bir elyaftır. Pamuk dışında başka bir doğal lif arıyorsanız, keten sizin için uygun olmalıdır.

Tıpkı pamuk gibi Keten de çok nefes alabilir ve yumuşaktır. Cildinizde inanılmaz derecede rahat ve hassastırlar. Bu şiddetli sıcak yaz günlerinde rahat ve rahat kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Keten şapkalar da bahar için harika.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!