Spot Kumaş Alanlar Spot Kumaş Alan Kişiler

KUMAŞIN YOĞUNLUĞUNU NEDEN BİLMENİZ GEREKİYOR?

TOPTAN KUMAŞ ALINIR. Kumaşın yoğunluğu ürünün kullanım amacını belirleyen bir değerdir. Örneğin yürüyüş için kaliteli kıyafet ve aksesuar dikmek için sıcaklık değişimlerine, neme ve rüzgara dayanıklı yoğun bir malzeme kullanmak gerekir. Kumaş alanlar. Bu amaçlar için, bazı sentetik kumaşların yanı sıra bir yağmurluk kumaşı da uygundur.

PARTİ KUMAŞ ALINIR

Hafif yazlık giysiler için keten, ipek ve düşük yoğunluklu pamuk kullanılır. Bu, giysinin havanın geçmesine izin vermesi ve aynı zamanda vücuttaki fazla nemi atması için yapılır. Ayrıca çocuk giyimi üretiminde de bu tür malzemeler yaygın olarak kullanılmaktadır.

kumaş alan parti kumaş alan spot kumaş alan denim kumaş alan penye kumaş alan

Nevresim üretiminde orta ve yüksek yoğunluklu kumaşlar kullanılmaktadır. Nevresim ne kadar yoğunsa o kadar dayanıklıdır, ancak bakımı da o kadar zahmetlidir. Bunun istisnası, kırışmayan ve 600’den fazla yıkamaya dayanabilen saten iç çamaşırlarıdır.

SPOT KUMAŞ ALINIR

Dış giyim dikilirken çeşitli yoğunluklarda malzemeler kullanılır. Modern tasarımcılar, yalnızca biçimle değil, aynı zamanda içerikle de başarılı bir şekilde deneyler yaparak, ağır hizmet tipi askeri tarzda dökümlü paltolar ve dantelli, neredeyse havadar hırkalar ceketler.

Kumaş ne kadar az yoğunsa o kadar hızlı kurur, ancak makinede yıkanamaz ve bükülemez. Ancak yoğun malzemelerin aksine neredeyse kırışmaz ve iyi örtülür.

Birçok farklı kumaş türü vardır. Pamuklu, ipekli, ketenli, ayrıca bizim için alışılmadık olan kazar, buklet vb. Kumaşlar gruplara ayrılabilir: doğal, doğal olmayan, karışımlı ve dokusuz tekstiller.

Farklı kumaşların nitelikleri, hangi gruba ait olduklarına bağlıdır. Kumaşların özelliklerini daha ayrıntılı olarak düşünün.

TOPTAN KUMAŞ ALINIR

Keten kumaş metre fiyatları stok keten kumaş nereye satılır parti keten kumaş satın alan ham keten kumaş metre fiyatı keten-kumaşçılar keten kumaşçı keten kumaş kilo fiyatları 2

Açıkçası, “doğal olan” doğa tarafından yaratılmıştır. İnsanların kıyafetlerinde ve gündelik şeylerde kullanmak için doğal madde elde etmek, yalnızca bir kişinin her zaman doğa ile bütünleşmeye ve kaynaklarını maksimuma çıkarmaya çalıştığı anlamına gelir. Bir şeyin kalitesi, kumaşın türüne bağlıdır – pamuk, yün, keten, ipek.

Pamuk bitkisinin tohumlarından elde edilen bir bitki lifidir. Kumaşı mevsime göre ayırmanıza izin veren lif uzunluğunda bir fark vardır: yaz, kış ve ilk sezon. Yaz, hafif, yumuşak, ince (örtü, hasır) olarak karakterize edilir. Kış – zorunlu sıcak polar (pazen, kabarık). İlk sezon, dayanıklılık ve aşınma direncidir (kadife, poplin).

Yün güzellik ve çeşitliliktir (keçe, keçe, drape vb.). Bu tür kumaşlar hayvan kıllarından yapılmıştır, bu nedenle bu malzemeden yapılan giysiler antik çağlardan beri, avlanma zamanından beri bilinmektedir. Bu kumaş, kirlilik veya kırışma ile karakterize edilmez ve ayrıca ısıyı iyi tutar.

Keten hemen her alanda kullanılan oldukça yaygın bir kumaştır. Teknik ketenden bahsediyorsak, çeşitli ambalajlar, kılıflar vb. Ev eşyaları hakkında konuşursak, bu, örneğin yatak çarşafları ve giysilerdir. Keten kumaşın dezavantajı, kolay ve hızlı bir şekilde kırışmasıdır, ancak büyük bir mukavemet ile karakterize edildiğine dikkat edilmelidir.

Daha sonra ipek gibi bir malzemeden ( saten şifon, kadife vb.) Bahsetmeliyiz. Bu malzemeden yapılan bir kumaş, güzel bir görünüm, güneşte parlama ve hoş bir yumuşaklık ile karakterize edilir. Hammaddesi ipek böceği kozası olduğu için bu ürünü elde etmek oldukça pahalı ve zordur. Bu nedenle doğal ipeğe sahip olanlar, mükemmel zevke sahip yüksek gelirli insanlar olarak kabul edilir.

PARÇA KUMAŞ ALINIR

parti polar kumaş alan spot polar kumaş alan parça polar alanlar ham polar kumaş alınır antipling polar alanlar

Doğal malzeme nefes alır, nem geçirir, alerjik değildir ve vücut için çok hoştur. Bu nedenle bu tür ürünler en iyisi olarak kabul edilir.

Ardından, bir sonraki türü – doğal olmayan kumaşları analiz edeceğiz. Kimyasal olarak işlenmiş temel sentetik ve doğal malzemelerdir. En bariz türleri seçelim: sentetik ve yapay madde.

Sentetik kumaş üç bileşenden yapılır – yağ polimerleri, kömür ve doğal gaz. Oldukça yumuşak ve dayanıklı bir malzemedir. Sentetikler ayrıca, gerilmelerini iyileştirmek ve ayrıca mukavemetlerini artırmak ve ürünün maliyetini azaltmak için doğal kaynaklı liflere sıklıkla eklenir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!